الدوري الخاص ببلغاريا الموسم46

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

مغلق Rocking Soccer BG (39)


eng chukanovich >> السبت مارس 15 - 17:44
Диктатор, тази игра не е за мерене на п*шки.Нещо поумня ли като го би или по-добър стана на футбол в реалния живот?Спри да се заяждаш с хората, вземи си здържай нервите малко, че след два сезона да не дойда да те напляскам :Д
П.С Пише се купя*, не купа, неграмотник!
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22
bg Dictator >> السبت مارس 15 - 18:40, التعديل السبت مارس 15 - 18:58
Не е за мерене, тук се играят мачове, в които аз аз мажа наред устатковци. Да сте видели да съм казал нещо за Тео, Симата, Дидака, Xa3Play (с Mikayel сме се карали 1-2пъти за национала)?
Приказките няма да направят отборите ви по-силни(при мен това не важи);)
cecomuhata, пожелавам ти успех!(вярвай в чудеса!)
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Mika >> السبت مارس 15 - 19:08, التعديل السبت مارس 15 - 19:10
На мен ми прави впечатление, че не само Диктаторът прави правописни грешки. Разбирам да се случва от време на време, имайки предвид бързото писане (на мен също се е случвало), но преди да вините един човек, че пише неправилно, вижте дали и Вие не го правите. Това го казвам, не защото съм видял една две грешки, а поредица от такива и ми става неприятно (особено когато се обвиняване в грешно писане).

Диктаторе ... дори не си спомням защо сме се "карали" :) Не приемам нещата на сериозно в играта.
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> السبت مارس 15 - 19:36
Все пак не пишем официални съобщения до президента- това е форум. Кефа е на първи план и честно да ви кажа не ми се занимава да пиша повече. Както казах правете "Вечна Ранглиста на BG Лига 1"(името малко претендира за нещо- вечната), приказвайте как ще ме победите(което не става;( и т.н. Аз каквото имам го казах. Играйте си играта ;)

Mikayel и аз не съм мн по помненето на такива неща.
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Loki >> السبت مارس 15 - 19:39
Диктатор, ти първи започна да се дразниш с хората. Каквото посееш, това ще пожънеш, чувал си тази приказка, нали. Никаква чест няма в това да се заяждаш с по-слабите, лично за мен това е най-противното качество което може да притежава един човек. И не си чак толкова добър за какъвто се представяш пред останалите, щом те хванах в крачка с моите новобранки и те ступах и като домакин и като гост. Тогава мълчеше, иначе би днес Спасов и веднага рипаш. Така, че смешно е да обвиняваш другите, че са устатковци. Аз по-голям устатко тук от теб не виждам:]
bg Loki
جديد
مسجل2013-05-24
bg Dictator >> السبت مارس 15 - 20:37
Loki, хубаво ме побежваш(загуби имам и то в излишък)- отборът ти е силен и търпи развитие.
Нищо не посявам умишлено- само гледам някой да ме издразни :D
Стига толко, няма какво повече да се казва- аз ще си дам малко почивака от тоя форум, че стана нещо мн активен.
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Mika >> السبت مارس 15 - 21:06
Да сменим темата за малко. Днес ми стана интересно, порових се ... и какво да видя:
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-213056

:)
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> السبت مارس 15 - 21:07
почивка чаааак до сутринта :Р
bg Готин
جديد
مسجل2013-09-26
eng chukanovich >> السبت مارس 15 - 21:48
Не мисля, че има мениджър, който да може да го купи.Иначе, бъде ли продаден, мисля, че отборът ще стане най-силният(или поне най-богатият) в света.Дай Боже такъв юноша всеки му :D
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22