الدوري الخاص ببلغاريا الموسم46

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Здравейте! (997)


bg Teo >> الاثنين أوت 5 - 08:37
Да ги направим победите с дузпи 3 :)Честито финал и нека по-добрият(т.е. ти) да победи.
За черното тото всичко е ясно.Все пак БФС-то е нелигитимно:)Странни неща се случват,но най-много ме е яд като ми наредят мачовете през час и да се чудя кого да пускам в игра.
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> الثلاثاء أوت 6 - 09:00
Тео, много подло изказване. Тук се говори как по-добрият пада и ти веднага написа, че съм по-добър.
Не че искам да ти дигам самочувствието, ама спечели прекия двубой, водач си този сезон, като само два мача не си спечелил, а вече си ставал и шампион. Така че стискам палци рандъма да продължи да е такъв. Честно казано предпочитам да падна в редовното време, а не след дузпи. Вече два сезона (т.е. всеки сезон) така отпадам от победителя. А и така ще ти прецакам Големия шлем ;)
А сега като гледам програмата, аз ще играя малко след труден мач за шампионата. Наистина е голяма гадост тази програма, особено че втора година се опитвам да играя и в групите за Еврокупата, а за това темпо сигурно ще ми трябват поне 18 равностойни играчи ако искам да се боря за нещо. Или може би по-умно да постъпвам и да се боря само на едно място. И сега да жертвам шампионат или купа.
Явно трябва да събирам пари и да плащам на съперниците ви да играят надъхано и ако може да контузват по някой и друг играч.
bg Sima
مترجم
مسجل2013-02-08
bg Teo >> الجمعة أوت 9 - 15:51
Честита купа,Сима!Този път съдбата ми обърна гръб и загубих тежко с гол в последната секунда.Иначе съм много доволен от моите момчета.Бориха се мъжки и ме изненадаха с приятната си игра.Още веднъж,честита купа и напред към дубъла :)
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
eng chukanovich >> الجمعة أوت 9 - 20:54
Zdraveite, sajelqvam, che pisha na latinica, no v momenta nqmam vyzmojnost da pisha na kirilica.Pojelavam na vsichki uspeh prez tozi polu-sezon i dano skoro i az da sam pri vas v parva diviziq:) Inache moqt favorit za titlata e Lions/Sima.

P.S Shte sam blagodaren ako nqkoi mi obqsni kak se zadavat advanced tactics.Blagodarq predvaritelno:)
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22
bg Sima >> السبت أوت 10 - 12:02
Благодаря! С доста късмет мога да не комплексирам, че нямам никакво флагче до името ;) Ама явно не съм като Анди Мъри, който след като спечели Олимпиадата продължи да доминира. Така че за шампионата ще почакам по-дълго или ще стискам палци за нелогични резултати ;) Макар че за да се развиваме по-успешно си е нужна истинска конкуренция, а не надежди за провали срещу слаби ботове.
След седмица вече ще се знае кой ще е фаворитът за титлата, но благодаря за подкрепата. Явно е полезно да си на всяка манджа меродията (на всеки форум графомана).
Цецо, пиши дали точно за това пита или друго те интересува.
bg Sima
مترجم
مسجل2013-02-08
bg Dictator >> الثلاثاء أوت 13 - 20:31
Ей, омрързна ми от тоя симулатор :))
На другият трансферен прозорец продавам всичко без младежите...така или иначе само губя.
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Xa3Play >> الأربعاء أوت 14 - 13:45
А имало хора който са активни в форума.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20
bg Dictator >> الأربعاء أوت 14 - 17:17
Отборите от 3та девизия са толкова слаби, че на никой не му пожелавам да стартира с такива играчи :)))
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Dictator >> الجمعة أوت 16 - 21:31
Отново да похваля симулатора: 7 жълти картона в един мач само на моят отбор!
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Teo >> الجمعة أوت 16 - 22:28, التعديل السبت أوت 17 - 08:06
Пробвай да не пресираш във всеки мач :)Би трябвало да има ефект,но определено си е много омазано всичко около тактиката.
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
bg Mika >> السبت أوت 17 - 13:19
Бия силните и падам от слабите - ура :) направо върхът
Впрочем тактиката горе долу действа, но не забравяйте, че това тепърва е първи сезон, в който имаме такава. Относно симулатора - той не е направен с цел да знаеш резултата предварително, а с цел да предвидиш резултата - нещо като еврофутбо..., но понякога слабите бият силните ... а както знаем в българското истинско първенство това става много често.

Горе главите и да засилим първенството си!
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xa3Play >> السبت أوت 17 - 13:35
Аз се надявам да запазя мястото си в топ6.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20
bg Dictator >> الأحد أوت 18 - 16:06
Аз ще пробвам да хвана поне един милион от телевизонните права, че тия мойте абичи с тяхните заплати ме оставиха без една стотинка...
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
eng chukanovich >> الاثنين أوت 19 - 13:52
Кой ли ще ни е сладващият тренъор на националния?
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22
bg Loki >> الثلاثاء أوت 20 - 20:33
Освен ТВ правата има ли друга парична награда за първо място?
bg Loki
جديد
مسجل2013-05-24