الدوري الخاص ببلغاريا الموسم46

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Здравейте! (998)


bg Mika >> السبت أوت 31 - 09:31, التعديل السبت أوت 31 - 09:31
Трябваше ми нов вратар, а пък нямаше откъде да взема, а ми трябва за евротурнирите :) + няма много добри оферти за вратари в трансферите.
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> السبت أوت 31 - 09:41, التعديل السبت أوت 31 - 09:50
Тео ето един пример:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-87798
взет за 25к и след два сезона цената му е 127к
Минимална печалба след продажба 42к(взета е предвид и заплатата му)- по-добре от нищо ;)
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Teo >> السبت أوت 31 - 10:55
Да,но няма бъдеще в подобни играчи.Печалбата от 50-100к също ми се струва много малка.Иначи имаш и някои класни младоци,които трябва да тренираш здраво и ще станат.Да се върна пак на този,който си взел 1-во е вече на предела на годините за младеж и 2-ро има твърде малък талант.Ти си знаеш,но според мен не ти вършат работа подобни сделки.
Mikayel твоя ход е ясен-попълваш си състава.Много добър вратар,легенда в световния футбол:)нищо,че си е сменил гражданството :)
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
bg Dictator >> السبت أوت 31 - 11:18
Тео аз надавам за всеки младеж, който може да ми донесе печалба в бъдеще или да влезе в титулярите.Друг е въпроса, че само 5% от играчите, за които надавам идват при мен дори понякога да да давам максимална оферта....
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Mika >> السبت أوت 31 - 11:30
Ето защо трябва да си избереш дългосрочна стратегия :) Макар и сега да се придържам към т. нар. баланс, в началото бях на принципа - агресивна стратегия. От колко време вече скаутския офис ми стои на 4-то ниво :) Много е важно и в кои държави търсиш играчи + няма да е зле да се постараеш да събереш повече играчи от дадена държава, например САЩ - по този начин ти се увеличават шансовете за да предпочете играча да дойде при теб. То от моя състав се вижда аз къде наблягам :D - имам им езика вече, скоро може и като държава, имам класата, само годинките куцат :) не знам дали някой ще ме разбере, но все пак още съм на работа :)
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> السبت أوت 31 - 12:17
Кофтито е, че сега като всеки има 1-2-3милиона и реши да си купува играч и стават жестоките надавания за един по-силничък.Надаваш двойно на пазарната му цена и накрая ти се дава един процент от сорта- 10-20% макс и иразбира се не го взимаш....
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Xa3Play >> السبت أوت 31 - 12:39
fedeeв няма спор че това е нож с две остриета,но след провалите ми на пазара съм на път да го направя това.Ще се опитам да привлека играчи до довечера ако не стане отивам на разпродажба и събиране на млади.
Зная че няма да взема никакви пари от ТВ-права.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20
bg Xa3Play >> السبت أوت 31 - 17:42
Няма да разпродам.Никакви пари не ми дават за играчите.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20
eng chukanovich >> السبت أوت 31 - 19:05, التعديل السبت أوت 31 - 19:11
Aз взех играчи почти само за резерви, но мисля, че са що годе добри(като качества де, иначе са много стари).Ще ми се да мога да правя почвече ротаций този сезон.Иначе аз смятам да си развивам ДЮЩ, защото да вземеш силен млад играч на пазара, става само с много пари.Скоро смятам да направя и Ю21 състав, което мисля, че ще е нещо много полезно :) Иначе преди си играех с тактики и различни неща, но добрата тактика е различна за всеки мач, а не ми се занимава да давам сумати кредити...
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22
bg Mika >> السبت أوت 31 - 19:30
Развивай си скаутския за повече доклади :) макар че и той не е малка инвестиция
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Teo >> الأحد سبتمبر 1 - 08:18
Супер е,че вече има 11 младежки отбора-7 в първа лига и 4 във втора:)Това ще даде възможност на младежите да играят повече мачове и съответно да получават повече точки за тренировка.
Като стана дума за младежи-Mikayel имаш ли някаква представа дали скоро ще имаме младежки национален отбор и изобщо ще се въвежда ли нещо подобно в играта?
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
bg Mika >> الأحد سبتمبر 1 - 14:35
Доколкото имам лека връзка с админи - за сега ще наблягат в/у engine-a, тактиката, играчите, симулациите и др. Вие не забелязахте май, но днес имаше бъг с жребия за евротурнирите - 4 пъти ми се смени противника :) Имат още много работа и някой ден предполагам, че ще си имаме и младежки национален.
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Teo >> الأحد سبتمبر 1 - 14:59
Аз пък ще стартирам чак в трети кв. кръг:)Защо обаче се чудя?Дидака има по-голям коефицент от мен,но ще стартира от втори...хммм
bg Teo
عضو
مسجل2013-04-05
bg Teos Stars
bg Dictator >> الأحد سبتمبر 1 - 16:19
Забелязали ли сте, че системата за тъговия на играчите е абсурдна...
Един по-силен играч има да премине през 3-4 рунда(това са 4-5 дни следене )и накрая цената му става петорна и не си струва да се купува и само си се набутал с някой друг кредит.
Да го направят надаването с постоянен краен срок и да разкарат тази глупост с процентите- човекът с най-добра оферта да печели....
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Xa3Play >> الأحد سبتمبر 1 - 16:20
И аз го забелязах това.Втори рунд имаше един който желаех.Дадох 1.6-1.7м а той беше продаден за 1.3м.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20