الدوري الخاص ببلغاريا الموسم46

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Здравейте! (999)


bg Mika >> الاثنين سبتمبر 2 - 06:49
Xa3Play това е друго - в тази игра значение няма само предлаганата сума, има и други фактори.

fedeeв - системата не е лоша, но има бъгове и в нея, като например понякога срокът, който уж е краен и можем да даваме оферти до този момент, приключва по-рано от предвиденото. Другото е, че условието за преминаване в следващ кръг за наддавания трябва да се промени - 5ма играчи мисля, че са прекалено малко, имайки предвид и увеличаващият се брой на потребителите ...
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> الاثنين سبتمبر 2 - 08:01, التعديل الاثنين سبتمبر 2 - 08:02
Колеги, вече ме потиснахте. Няколко дни съм неактивен и тук станала страхотна дискусия. Явно проблемът е в мен... ;)

Тео, започваш в третия кръг, тъй като си се класирал на второ място през изминалия шампионат. Иначе предполагах, че играеш и ХТ.

За трансферите, аз също търся истината. Доста интересна е тук системата и ако можех да мисля, щях да я измисля. Поне според мен е добре да се взимат по-силни играчи, тъй като промяната в цената им е по-сериозна, а в същото време да се развиват талантливите и добри играчи. Ама двете едновременно трудно могат да станат. Затова седя и мисля, нищо не правя.

Но много е полезно, че такава дискусия се заформи. Аз не съм се замислял да включа и ТВ-приходите. Май трябва да не се прави тотална реконструкция на състава. Все пак по-опитните трябва да предават опита си на по-младите ;)
bg Sima
عضو
مسجل2013-02-08
bg Xa3Play >> الاثنين سبتمبر 2 - 15:32
Разбирам ама разликата е огромна това са 40% разлика.Някой дава с 40% по малко от мен и го взима.
bg Xa3Play
عضو
مسجل2013-05-20
bg Mika >> الثلاثاء سبتمبر 3 - 08:43
Xa3Play на такъв случай не съм попадал досега :) Поне в моите наддавания, основно значение имат парите, освен ако другият наддаващ има 2-3 допълнителни условия
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> الثلاثاء سبتمبر 3 - 09:57
Mikayel нормално ли е трансферите да са пълен хазарт? За един силен играч на 19-22 години надават активно поне 5-6 човека и както казах по-горе накрая ти се дава един мизерен процент и ако не си късмелия може и да не си намериш играч дори да надаваш кат откачен...
Проценти от сорта 10-30% обикновено ми се дават на мен, когато правя масимален залог за някой силен играч/под силен нямам предвид играч-пенсия.
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Mika >> الأربعاء سبتمبر 4 - 05:24
И в истинския футбол се случва даден играч да не предпочете отбора даващ му най-много пари - примери бол.
Има няколко начина да се приспособиш - например ако искаш да концентрираш вниманието си на испанския пазар (или испаноезичния) за младежи (18-21г):
- настрой футболната си академия да ти дава испански младежи (евентуално)
- купувай младежи (за предпочитане испанци или поне испаноезични)
- имай предвид, че и ти трябват играчи от същата класа (нямат значение годините)

За да се приспособиш, ти трябват повече от 2 сезона. Аз все още не съм успял изцяло да се приспособя към китайския пазар - взимам сравнително лесно играчи над 24г, но не и младежи - нямам им годинките в отбора, както и класата.
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> الأربعاء سبتمبر 4 - 08:12
Mikayel знам си аз добре какво да строя и какво не...
Никога няма да взема да строя нещо, което за този етап е безполезно - имам предвид Скаутския офис(тъй като няма да имам достатъчно пари за супер силни испанци, китайци ако щеш джигитайци).
Дори сега леко се предцаках ако купих 3 играча, от които мога да изкарвам(от Малдешкия център) по-силни младежи макар и по-млади на възраст...
Всичко, което не е изкарано от Младежкия център и е +28 години е пълен боклук, тъй като вторичните показатели са близки до нулата и е абсурдно да се купуват такива играчи, но пък е мн изгодно да се продават(носат доста пари/пък ако има и някой глъмчо да ги купува...).
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Sima >> الأربعاء سبتمبر 4 - 08:16, التعديل الأربعاء سبتمبر 4 - 08:16
Извинявам се, че ви прекъсвам дискусията и че отговорих неправилно преди:

Тео, включваш се в третия кръг на ЕКТ, тъй като се класираш там заради класирането си за Купата.

По темата:
И в реалния футбол има възможност футболистът да избира къде да играе. Тъй като Кака е актуален, сещам се, че когато отиде в Реал М, него го искаха и му даваха повече пари в Англия.
Не може да се постигне реализъм, все пак не е реален живот, в който има толкова много неизвестни. Все пак как да се отрази развитието на таланта Валери Божилов? Или желанието на определени играчи да си сменят постоянно отбора? Което ме подсеща - имат договори за определен период, а не за цял живот с определен клуб. Различни игри се опитват различни пособи да постигнат този реализъм. Тук също е така. Но може би не търсете логика, а (неофициално) пробив в правилата, да можете да си облекчите играта, като не нарушавате правило.
bg Sima
عضو
مسجل2013-02-08
bg Dictator >> الخميس سبتمبر 5 - 08:38
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-100851 а е само на 21...
преди 2 сезона закупен за 5М, а сега стойността му е 49М
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Mika >> الخميس سبتمبر 5 - 10:01
Отиди и купи младеж струващ 5 милиона сред тези чакали и разбира се, че ще струва 10 пъти повече след време :)
bg Mika
مدير المجتمع
مسجل2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
eng chukanovich >> الاثنين سبتمبر 9 - 10:28
Нямах няколко дена нет и пропуснах част от подготовката за шампионата, но се завърнах и се надявам да се представя добре.Късмет на всички!Късмет и на националния ни отбор(помисли за вратаря ми Микаел :Д)
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22
bg Dictator >> الخميس سبتمبر 12 - 09:21
cecomuhata с теб ще игреам в 3тия кръг на Купата на България...
Със сегашния ми състав(имам един титуляр на 19 години) сиг ще загубя с много ама поне да става show:))
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
bg Dictator >> الجمعة سبتمبر 13 - 21:12, التعديل الجمعة سبتمبر 13 - 21:15
С младежкия ми състав на първа позиция след 5 мача...какво става тук :))?
bg Dictator
عضو
مسجل2013-04-22
eng chukanovich >> السبت سبتمبر 14 - 10:19
Това, че е мадежки не значи, че е слаб.С теб играем следващия кръг също така, ще бъде готино :) Късмет!
eng chukanovich
عضو
مسجل2013-07-22