الدوري الخاص بإستونيا الموسم59

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Elustame? (41)


ee Balthazor >> الأربعاء فيفري 5 - 04:25
Nii, nüüd uuel hooajal peaks teil siin põnevamaks minema. Esiviisikus peaks olema tänavugi samad tiimid, tagumine viisik peaks olema põnevam, kuna enam ei tohiks olla selgelt nõrgemat meeskonda boti näol. Kui just Viljandi seda rolli üle ei kavatse võtta.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> السبت فيفري 15 - 20:33
Täna käib Meistrikas ikka õite karm andmine. Ning homne voor veel olulisem.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> الخميس فيفري 20 - 22:11
Tänavugi on meil eurosarja grupifaasis kaasa elada koguni kolmele meeskonnale. :) Euroopa Liigas suutsid nii Tartu kui Veenus üsna raskest seisust edukalt välja tulla ja Reinhard on traditsiooniliselt Champions Leagues. Ka Aashole ja Kosmos said EL kvalifikatsiooniringides oma skalbivaru täiendada.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee raiku770 >> الجمعة فيفري 21 - 18:44
minu õnnitlused Aasholele ja Tartule. ausalt öeldes vaatasin eht see hooaeg ka suht pekkis eesti tiimidel aga tulid raskest seisust välja. edu!
ee raiku770
جديد
مسجل2013-02-05
ee Balthazor >> الخميس مارس 6 - 04:43
Kahtlane, kas järgmisel hooajal enam saab 3 kohta Euroopa Liigasse, Ungari trügib vist mööda. Aga koduliigas on seis päris tihedaks läinud.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Raunchy >> الخميس مارس 20 - 07:51
Kirjutan ka esmakordselt siin topicus.
Hooaeg kohe-kohe lõppemas, õnneks välja ei lange.
Pole siin mängus just kõige aktiivsem, kuid katsun ikka taktikat sättida ja mehi arendada.

Edu kõigile!
ee Raunchy
عضو
مسجل2013-05-20
ee raiku770 >> الأحد مارس 23 - 16:38
edu Sulle ka!
ee raiku770
جديد
مسجل2013-02-05
ee Balthazor >> الأربعاء مارس 26 - 20:18
Miskit vist siin Chelseale ei meeldinud, tahab nii väga tagasi 2. liigasse, et laseb asemele meeskonna, kes hooaja algul kartis 2. liigast väljakukkumist. Milline õnn, et suutsin esimese playoffi ringi ikka kaotada, muidu peaksin mina siin järgmisel hooajal maadlema 10 punkti künnisega.
See tähendab vist, et järgmisel hooajal pole vist tabeli lõpuosa nii pingeline kui tänavu: viimane tiim paistab suht kindel olevat, küsimus on, kas 9. koha tiimi tahab alt keegi välja vahetada. 2. liigas peaks eeldatavasti võidu eest heitlema Viljandi ja Chelsea, kuid kas viimane tahab kohe tagasi ikka tulla, kui on siit vabatahtlikult lahkunud. Minu jaoks oleks ikka liiga vara naasta (seda näitas ka karikamängu saun 1:7, kus mu meeskond kindlasti ei mänginud halvasti, aga tasemevahe oli selline), võimalik, et Veeriku või Torni hauvad vastavat plaani, kuigi nende tase ehk ei küündi sinnani, et Meistriliiga 9. tiim välja puksida, kui too ikka tahab püsima jääda.
Loodetavasti suudab Torres järgmisel aastal siinse foorumi paremini käima tõmmata, ma olen siin ikkagi väliskorrespondent.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> الخميس مارس 27 - 11:13
Mul läheb kergelt nutuseks jah :D
ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> الجمعة مارس 28 - 22:16
Teil siin meistriliigas foorum ikka surnud mis surnud :D teises liigas isegi elu käib :D
ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> السبت مارس 29 - 13:13
Vahest asi selles, et siin käib mäng rohkem elu ja surma ehk eurosarja kohtade peale ning ei taheta energiat kulutada jutu peale? Eriti kui veel oht oma nõrkus või salaplaan välja lobiseda. Teises liigas ei käi liigavõidu nimel viie tiimi vahel rabelemist ning kui rohkem punkte ei tooks sisse rohkemat TV-raha, ei näeks probleemi ka kohtadele 5-7 jäädes. Sestap on seal asi rohkem fun. Aga ei välista, et siia on lihtsalt sattunud inimesed, kes väga ei tahagi suhelda ja eelistavad omaette nokitseda.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn