الدوري الخاص بإستونيا الموسم59

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

H61 (64)


ee onuelver >> الاثنين أكتوبر 4 - 20:31

Esimene võit tänavu kellegi üle väljaspoolt Navit. Ning tabel on päris põnevaks läinud. Äge oleks kui Navi homme punktiarve avaks.

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> الأربعاء أكتوبر 6 - 19:28

Ups, see oli küll napikas, võrdse väravate vahe juures tänu ründavamale mängustiilile peale jääda. Euroreitingule on see muidugi halb uudis, sest on arvestatav võimalus, et asetuseta saan juba esimeses ringis mingi kolli vastu, pealegi pole ma kunagi eelringidest gruppi murda suutnud ning Haapsalu on alati neljast eelringist omad punktid ära korjanud. Nood vähesed grupid sain kas otse sinna või korra ka CL playoffis kaotades. Lisaks tahab Pusa noorendada ning ka Reinhard ei vea vist alagrupini välja enam. Samas: kuskilt pean reitingu kogumisega alustama ka.

ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> الخميس أكتوبر 7 - 03:19

Ikka pidid need süldipüksid 100 täis laskma. 13 kaotust olid 0-3 või suuremad kus ka väravat ei suudetud lüüa. Ei ole tahetki üritada enam. Saab näha mida playofis Anarchi vastu suudetakse  siis vaatab edasi mis teha.

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> الثلاثاء أكتوبر 12 - 17:39

Pead ikka meeskonda vist tugevdama :) kaks võitu on ikkagi kaks võitu ehk kindel paremus.

Euros sain isegi vist mängitava vastase mõlemale klubile. Duublile oleks avaringis langemine selge altminek, Dünamol suht võrdsem vastane, aga vähemalt ühe mängu peab ära võtma. Põhimehed mul natuke nooremad ja värskemad ehk, ka on mul pink pikem hetkel. Lootust nagu oleks.

ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn