الدوري الخاص بإستونيا الموسم59

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Hooaeg 15 (95)


ee Taavi >> الخميس مارس 26 - 06:22
Selles mõttes et Balthazor sa peaksid minust ka ette saama kui üles liigud , mul suur võimalus alla liikuda :D
ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> الخميس مارس 26 - 14:45
Ära alahinda noori :D olin mulluse järel valmis teise liiga teises pooles maanduma kui koosseisu noorendasin. Tegelikult oli ainus tõsiseltvõetav vastane GoGoGo, kellega tuli ränka vaeva näha, et kord lõpuks võita teda, teiste vastu oli suva, keda top23 seast platsile panna. Rääkimata sellest, mis poisikestega Puka City oleks äärepealt kolmanda kinni pannud. Ning Torni ja Kaka suht noored rivistused ruulisid tänavu ka.
Kõigepealt katsetan täna veel rombi: kui see feilib, tuleb järgmiseks hooajaks planeerida viie kaitsja süsteemile rõhumist. Selletõttu pole ka veel kedagi ostnud, vaid üht laenu jahtisin, keda aga ei saanud. Olen vist juba "liiga hea" laenude jaoks :D
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> الخميس مارس 26 - 18:13
Järelikult romb tugevamate (ka rombi) vastu mul ikka ei tööta ning selle koosseisuga läinuks üleval ikkagi raskeks. Oulomis oleks ikkagi Meistrika nõrgim värku hoolimata kogemustest, Minlibajev jääb ründes ka selle taseme jaoks liiga nõrgaks. Õige otsus järelikult mitte otse üles tulla.
Peab lootma, et näkkab turul mõne lootustandva värkuga, seni pole sellist veel leidnud, need keda näen, pole mu neegrist(Gizaw) eriti paremad. Kas Viskus suudab Minlibajevi kõrvale tõrjuda või peaksin kellegi andekama soetama? Sagna vist saab paremaks ülejärgmisel hooajal.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> الأحد مارس 29 - 08:17
uue aasta treeningmoraal kokku +15 (15 mängijat), päris kena.

750cr mängijad on aga mõlemad miinuses ja üks supertalent on ka -1.

aga +2 ja +3 on palju, samuti 1x +4


kokkuvõttes väga nice
nz Luke Broadcast
جديد
مسجل2013-09-18
ee Balthazor >> الأحد مارس 29 - 09:30
+18 kokku 13 mängija pealt. -2 ja -3 kahel värkul, Kaasikul mulluse -3 järel õnneks +4 nagu ka kahel poolikul, teised nullist +3-ni.
ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn