الدوري الخاص بإستونيا الموسم9

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

H59 (69)


ee Taavi >> الاثنين ماي 31 - 23:44

Kedagi erilist müüa pole aga äkki mingi pisku paarkend milli saand :D

YA3 vennad peavad mingi 23-24 olema et raha saada , veits liig xD oli vaja meeskonda ehitada ehk pidin noori ka maha müüma ehk vahepealsed need 22a YA3d on ära :D

ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> الثلاثاء جوان 1 - 15:17, التعديل الثلاثاء جوان 1 - 15:20

See hooaeg tuleb vist 9. kohtade punktirekord ära et kui vähesega 9. jäädakse veel. Saab näha kas nii kehva satsiga veel ka püsima jääb kui alt ei taha väga keegi tulla. Kõigepealt lähevad mul Diulgerov ja Marnet müüki ning mõni vanem kaitsja ka. Gabbay kohta veel vaatab. Asemele otsiks mõnda noort talenti võimalikult soodsalt aga see aken ei pruugi hinnad piisavalt alla minna. 

Kusjuures too klubi kellele duubel kokkuvõttes 1 väravaga alla jäi kobistas end EL gruppi Alkohoolikute seltsi. Kahjugi et peab duublit ka nõrgendama et stata raha kindlasti ära tuleks. Aga tuumik on pigem vanad ka seal.

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> الأربعاء جوان 2 - 11:36

Lootsin nagu away CLis ühe kaotuse ka saada oleks sujuv 3ndat kohta püüda , meelega nagu noori ei mängitaks pigem seal xD tundub kuidagi ebaeetiline tegevus

ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> الأربعاء جوان 2 - 12:03

Vähemalt ei lõpeta hooaega nulliga :)

ee djdurex
عضو
مسجل2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> الأربعاء جوان 2 - 12:45

Tundub et 10 punkti ma tänavu ei näe. Teine pool mängin ju veel nõrgema rivistusega nii et 10 lööb ehk hoopis kohana ette.

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> الأربعاء جوان 2 - 17:59

Ründajad tasub sul tõesti vist välja vahetada, need vanurid jäävad siin liiga lahjaks ning kahtlen, et ka su noortest paremaid tuleks. Gabbay hetkel nagu toidaks, aga ees ei lööda sul võimalusi ära. Kodukootud/FA2 kasvatatud kaitseliin loomulikult ei pea, mu FA3 omadelgi on probleeme. Oma tavanoorte pealt pole kunagi keegi väga kõva meeskonda kokku pannud, ikka peavad igas liinis olema ka supertalendid või sisseostetud kõrgema YA toodang sees. On juba ligi 10 hooaega sellest, kui mu kaks 16* poolikut ei suutnud mind isegi 9. kohale aidata, kusjuures isegi punktilisa ei toodetud. Ma paneksin ka Ojamaa ning Kutsenko müüki, neist ei tule kindlasti paremaid ründajaid kui su praegused. 

ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> الخميس جوان 3 - 03:12

Nu proovin noid kah kuigi nende hind lühikese aknaga ei jõua nii alla vist minna et keegi neid ostaks. Kui aga ostetakse saab ehk kedagi asemele.

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> الجمعة جوان 4 - 11:53

Ma ei saa aru, kuidas nii kehvade värkude ja poolikutega olen noortekarika finaali kobistanud. Ju on mõned u21 liiga lineupi peale unustanud (omalgi on seda juhtunud).

ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> السبت جوان 5 - 04:09

Vanad ründajad said müüdud ning üks noor on omal sihikule võetud. Praegu on tõeliselt riismed järel klubist: parim kaitsja vigane pikemat aega ning värku laguneb ka vahepeal ära. 

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> السبت جوان 5 - 05:36

Mingi osa mängisin 3 kaitsjaga , nüüd kahe poolikuga , DM ka vigane lisaks Uzmanile...

ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> الاثنين جوان 7 - 06:58

Kuskilt on üks võit tekkinud.

ee djdurex
عضو
مسجل2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> الاثنين جوان 7 - 18:24

Minu mäletamist mööda on 3 või 4 korda lõpetatud siin hooaeg võiduta. Lineupi unustamisi on omalgi ette tulnud ning neid või euromängudest tingitud nõrgendatud rivistusi ära kasutatud on ka piisavalt. Käib ka pärisjalgpalli juurde. Tuleb juhtuda õigel ajal õige rivistus välja panema ning mõni kallis(eriti meiesuguste tagumise otsa klubide jaoks) punkt ongi juures. Üldiselt võtavad suured ikka oma, aga need mõned punktid võivad määrata, kas väiksemal on veel tuju siis sabaosas  mõni hooaeg saunamaratone kogeda või saab võitu tahtmine allpool botte klobida.

ee Balthazor
عضو
مسجل2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> الثلاثاء جوان 8 - 02:50

Ning mul on Kosmose vastu vaid 1 viik viimasest 13 ametlikust mängust. Kui viimane transfer üle vaadatakse saan duublis stata ka käima panna. Paar päeva tagasi sai teine staff construction masteri kohale pandud ja eile kerkis ta level 10 peale. Nüüd peaks 3 kuuga valmis saama. 

ee onuelver
عضو
مسجل2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> الثلاثاء جوان 8 - 12:00

Juhuuu... Alkohoolikud jõudsid oma 10. karikafinaali. Siiani on iga kolmas võidetud, loodan et seekord taban ka seda 33.3%

ee Kaarel
عضو
مسجل2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> الثلاثاء جوان 8 - 13:22

Ma võidan neid soliidsed 10 protsenti ajast :D Seegi optimistlik

ee Taavi
مدير المجتمع
مسجل2014-01-17
ee FC Pusa