الدوري الخاص بإسرائيل الموسم50

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

עונה 13 (137)

il טל >> الجمعة ديسمر 5 - 09:15, التعديل الجمعة ديسمر 5 - 09:22
נכון, תיקו היה משקף יותר והיו הרבה פעמים שהפסדתי באופן מוצדק וניצחתי באופן לא מוצדק...
אבל בכל זאת בעטתי פי-2 עם חלוצים הרבה יותר טובים ושוער שכבר רמה אחרת יחסית לשלך....
כשאני משווה בין הקבוצות, אני רואה שהשוער שלי יותר טוב ב-1.5 כוכבים שזה המון והחלוצים יותר טובים ב-0.85 שזה גם הרבה מאוד והקשרים יותר טובים ב-0.5 בערך ומגנים מאוד שקולים. ולכן אני חושב שהשוער שלי היה צריך לעצור הרבה יותר בעיטות כי ב-11 בעיטות להבקיע 3 גולים לשוער של 6.8 כוכבים זה קצת מוגזם.
אבל ניצחון יפה ודי סיבכת אותי במקום הרביעי ): ): ):
ובקשר לזה שאף פעם לא אמרתי שהפסדתי באופן מכובד/מוצדק אתה יכול לראות בעמוד השני של הפורום הזה.
il טל
جديد
مسجل2013-07-20
il guy fink >> الجمعة ديسمر 5 - 09:34
השוואת החלוצים לא כל כך רלוונטית בהתחשב בזה שאצלי על הבעיטות למעט 1 נלקחו ע"י ההולנדי שהוא בועט חד ולא מקבל עונש
גם העובדה שנכנסת לפיגור מהר לא ממש תרמה לקשר המוביל שלך

בכל מקרה, הרבה הבצלחה בקרב על המקום הרביעי :)
il guy fink
جديد
مسجل2013-05-16
il matanb >> الجمعة ديسمر 5 - 14:08
ניצחון יפה גיא
כל התכונות המיוחדות האלה אתה אימנת או שהוא עלה לבוגרים עם אחת מהן?
il matanb
جديد
مسجل2014-08-08
il guy fink >> الجمعة ديسمر 5 - 15:32
הגיע בתור שחקן של קהל, את שלושת האחרות אני אימנתי
il guy fink
جديد
مسجل2013-05-16
il Dave >> الجمعة ديسمر 5 - 19:12
הסקאוט נתן לי 100% סיכוי לניצחון 6 פעמים היום... פשוט לא יאמן...
עכשיו באמת פתוח המקום השביעי...
il Dave
عضو
مسجل2013-07-22
il FC Wanaka
il matanb >> الجمعة ديسمر 5 - 19:30
מה זה 100%?
ניבא שתקרע אותו?

6 מאמנים צופים לייב במשחק העונה
טל ויואל, רוצים לכתוב קצת לאחר המשחק מה הביא אתכם לשחק כמו שעליתם?
il matanb
جديد
مسجل2014-08-08
il Dave >> الجمعة ديسمر 5 - 19:33
ניבא לי 30 נצחונות ב-30 משחקים...

מזל טוב לחיפה על עוד אליפות מוצדקת
il Dave
عضو
مسجل2013-07-22
il FC Wanaka
il joest5 >> الجمعة ديسمر 5 - 19:58
תודה. אליפות רביעית ברציפות ו7 סך הכל.

במשחק עצמו הפעם השליטה של הקבוצה שלי הייתה די ברורה ושלטתי כמעט בכל הפרמטרים (פרט לאחזקת כדור). למה עליתי ככה? בצד ימין שמתי שני מגנים כי החלוץ המוביל של הפועל (למרות שהשני דווקא מוביל את טבלת מלך השערים) הוא שמאלי, בסופו של דבר זה לא שינה הרבה כי הוא שם את שני החלוצים שלו באמצע. בהתקפה שמתי את הקשר המוביל שלי (ושל הליגה) כקשר קידמי באמצע כי שמתי לב שלאחרונה הפועל משחק ללא קשר אחורי ושמתי חלוץ אחד באמצע מאחר ובמשחק הקודם בינינו בגביע הוא שיחק עם שני בלמים קידמיים וללא אחורי וחשבתי שחלוץ באמצע יוכל לנצל את זה יותר מחלוץ באגף במידה והוא יעלה שוב ללא בלם אחורי, אך בסוף הוא כן העלה בלם אחורי. בקיצור ההפתעות במערך שתיכננתי לא ממש עבדו אבל מבחינת מהלך המשחק והתוצאה המערך עבד וזה מה שחשוב.

כעת כשמאבק האליפות הוכרע נותרו עוד שני מאבקים מאוד קשים הראשון על המקום הרביעי שמוביל לפלייאוף ליגת האלופות והשני על המקום השביעי שמוביל למוקדמות הליגה האירופית. שיהיה בהצלחה לכל המעורבות.
il joest5
مترجم
مسجل2013-02-07
il basta >> الجمعة ديسمر 5 - 23:35
מזל טוב להפועל חיפה על האליפות המוצדקת!!!
עונה הבאה מקווה גם להיאבק עד הסוף - אבל מנוע חדש ונראה מה יהיה!
il basta
عضو
مسجل2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il guy fink >> السبت ديسمر 6 - 08:44
מזל טוב לחיפה שוב :)

אצלי ניצחון 3-2 גדול על תל אביב שמשאיר לי את הסיכוי למקום7, אבל מצד שני מגדיל גם לדייב את הסיכוי בזכות יחס שערים עדיף שיש לו עליי
il guy fink
جديد
مسجل2013-05-16
il Dave >> السبت ديسمر 6 - 09:36
הכל תלוי בקבוצה המעפנה שלי שכנראה כבר איבדה אמון בעצמה, מתחיל להרגיש בדיוק כמו הקבוצות שאני אוהד (נתניה וליברפול), אני אופתע מאוד אם אני אוציא 6 נקודות במשחקים שנשארו היות ועד עכשיו יש לי רק ניצחון אחד בסיבוב הזה... האמת, לא מגיע לי מקום שביעי וסחטיין על הקאמבק שלך, לא חשבתי שתצליח להדביק
il Dave
عضو
مسجل2013-07-22
il FC Wanaka
il ofer cohen >> السبت ديسمر 6 - 10:57
מזל טוב לחיפה על האליפות השביעית
אם בעבר היה מאבק בינינו על מי מוביל את הליגה הישראלית
נראה שהתואר עבר אליך באופן מובהק - כל הכבוד !!!
il ofer cohen
جديد
مسجل2013-02-05
il ofer cohen >> السبت ديسمر 6 - 13:42
סופר קאפ
הפסדתי (בצדק) 2:1 לחיפה אחרי חילוף שגוי (בכלל לא בטוח שבלעדיו המצב היה טוב יותר – סביר בנסיבות העניין. לצערי בעונה הבאה לא אשתתף במפעל הזה.

גביע הנוער
גם כן קמפיין לא רע בכלל בו הפסדתי לחיפה בגמר 2:1, לאחר משחק שקול שעוד היה בבית של חיפה מטעות מגן שגרם לפנדל. קמפיין מוצלח ששיאו ניצחון על הפועל תל אביב בפנדלים לאחר 0:0 בבית שלי.

גביע
גם כן נגמר בהפסד 2:1 לחיפה בבית שלה בחצי הגמר אחרי משחק די שקול. מאכזב אבל זה חלק מכללי המשחק. באופן כללי עמד בציפיות, אם כי לא יותר מזה...

ליגה
לא באמת הייתי במאבק על המקום הראשון. יכולתי אולי להתקרב ואולי גם להגיע למקום השני אבל החלטתי לתת ניסיון לשחקני העתיד ולקבל את המקום השלישי. בסך הכל עונה שמשקפת את הרמה שלי (מה לעשות, אני פחות טוב מחיפה...).

ליגת האלופות
בשלב הבתים, למרות שהפסדתי במשחק הראשון בחוץ, ניצחתי של חמשת המשחקים הנותרים וסיימתי ראשון. במשחק שמינית הגמר הראשון מול הנורבגים בדקה השניה הבלם שלי גרם לפנדל והורחק. הפסדתי 1:0 ובהמשך הקבוצה לא הצליחה להתאושש. רציתי וקיויתי להגיע לפחות לרבע הגמר לשם אני שייך כך שבהחלט יש אכזבה קלה. הבשורה הטובה שנשארתי מקום 5 באירופה.

כלכלה
רווח תפעולי השנה (שעוד לא נגמרה): 87.1 מליון ואם נוסיף את הטלויזיה – 103.8
רווח תפעולי עונה קודמת: 128.5 מליון
רווח תפעולי עונה לפניה: 127.4 מליון
גם כאן – העלייה בהוצאות התפעוליות על מתקנים מסיגים את הקבוצה אחורה כי אין גידול מקביל בקהל ופרסים – המגמה לא טובה !

הדבר החיובי המשמעותי הוא הוצאת שחקן הנוער הטוב בתולדות המועדון.

לסיכום: עונה בינונית מינוס שנובעת מכך שלא ניצחתי את חיפה בשום משחק העונה (מחר אעלה עם הרכב מוחלש מה שאומר ששוב לא אנצח)
il ofer cohen
جديد
مسجل2013-02-05
il טל >> السبت ديسمر 6 - 18:31
ואחרי הפסד (מוצדק) להפוען תל-אביב אני הייתי נותן לעצמי 50% לזכות במקום הרביעי...
בסופו של דבר,בהחנחה שסתיו יפסיד לעופר, המחזור האחרון יקבע (ואני עם משחק יותר קל).
il טל
جديد
مسجل2013-07-20