الدوري الخاص ببولندا الموسم72 [3.2]

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Sezon 59 (31)


pl Mario >> الخميس جوان 3 - 06:49

Mirmił, a co tam u ciebie? Widzę 2gie miejsce w lidze. Rozumiem, że dołączasz do nas w przyszłym sezonie?

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> الخميس جوان 3 - 16:43

Emocje opadły, bo mój najlepszy obrońca jest kontuzjowany więc będzie rezerwowy skład, takie życie :(

pl Mich
عضو
مسجل2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> الخميس جوان 3 - 19:43

Ale jutro będziesz miał szansę się zrewanżować w lidze U21 :P

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> الخميس جوان 3 - 19:43

Pewnie nie dołącze, bo właśnie przegralem grając 11 na 10 prawie cale spotkanie ... bravo silnik :DDD

pl Mirmił
عضو
مسجل2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> الاثنين جوان 7 - 17:20

Ach... Niewiele by brakowało i bym miał pierwsze miejsce po pierwszej rundzie. Porażka u siebie z botem z dołu tabeli, ale nie narzekam, bo w sumie na razie pech mnie omijał. Na tą chwilę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony siłą mojego zespołu. Miejsce w czołówce ligi to zdecydowanie więcej, niżbym oczekiwał na początku sezonu.

Widzę że walka na miejscach 10-13 ciasna. Nikt nie chce musieć walczyć w barażach o utrzymanie.

Swoją drogą widzę, że sytuacja w lidze 4.4 się mocno zmieniła. Zordon w 5ciu ostatnich meczach zdobył tylko 4 punkty i z walki o awans chyba nici. Seba z wmiarę bezpieczną przewagą.

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> الثلاثاء جوان 8 - 19:13

Dziś zrewanżowalem się smokom i to na wyjeździe :) w tym sezonie walka w barażach nie będzie tak ciężka jak w zeszłym, ale oczko nad strefą barażową daje komfort, wiadomo...

pl Mich
عضو
مسجل2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> الأحد جوان 13 - 17:15

Dzisiaj zwycięstwo z liderem i to mimo nieobecności 2 podstawowych pomocników. W takich sytuacjach 5 obrońców i kontratak to wręcz idealna strategia :P

5-6 zespołów z realnymi szansami na wygranie ligi. Zapowiada się ciekawa końcówka.

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> الثلاثاء جوان 15 - 06:51

Ale rześmy wczoraj przerżnęli z Słowacją. Do tego ten wynik Hiszpanii z Szwecją... Będzie ciężko wyjść z grupy na Euro, nawet z 3 miejsca.

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> الثلاثاء جوان 15 - 18:08

W sobotę jak przegramy z Hiszpanią to już nie mamy po co grać ze Szwecją. Potrzebujemy choć marnego remisu z hiszpanami, żeby mieć jakąś nadzieję na wyjście z grupy.

pl Mirmił
عضو
مسجل2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> الثلاثاء جوان 15 - 18:16

No chyba że Szwecja przegra/zremisuje z Słowacją. Wtedy zwycięstwo z Szwedami mogłoby nam dać awans z 3 miejsca. No ale liczyć na innych nie powinniśmy.

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> الأربعاء جوان 16 - 19:57

Widzę że co turniej ta sama gadka, jak tamci i tamci przegrają a my z najlepszymi wygramy, a już 1 mecz przegraliśmy że średniakiem, to jeszcze mamy szanse, nigdy nie mieliśmy i nie będziemy mieć. Wystarczy popatrzeć na towarzyskie że gra nie klei się, nikt piłki nie poprowadzi tylko non stop podanie oby pozbyć się piłki. Dobrze popatrzeć jak Włosi i Francuzi grają, miód malina.

pl Mich
عضو
مسجل2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> الأحد جوان 20 - 06:25

W meczu z Hiszpanią chyba silnik nawywijał że zremisowalismy :) no i nareszcie dało się oglądać mecz a na dodatek od początku młodymi, super oby tak dalej

pl Mich
عضو
مسجل2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> الثلاثاء جوان 22 - 16:39

W końcu przełamałem klątwę 4 miejsca i będę grał w barażach :)

pl Mirmił
عضو
مسجل2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> الأربعاء جوان 23 - 19:09

Jednocześnie sezon się skończył i euro dla nas, pustka, nie ma już nic, jesteśmy wolni, wakacje

pl Mich
عضو
مسجل2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> الخميس جوان 24 - 05:08, التعديل الخميس جوان 24 - 05:09

Szkoda, ale ja tam nadal murem za Sousą. Myślę, że coś z tego może być.

Koniec sezonu. Mogłem wygrać ligę, gdybym nie sprzedał jednego z swoich głównych napastników w środku sezonu i gdybym nie dawał szansy juniorom pod koniec (bo mam ich tak dużo, że większość nie wyrobiła wszystkich 20 meczów w lidze U21). Trochę szkoda, bo to by dopiero była historia - beniaminek z tytułem. Ale tak chyba będzie nawet dla mnie lepiej. Cały sezon na duży plus.

Bardzo zaskoczyła mnie wysoka forma SADów. Pamiętam jak w chyba drugim meczu sezonu rozwaliłem ich 1:4 na wyjeździe. Wtedy myślałem, że to kandydat do spadku, a tu prosze. Gratulacje dla kenka.

Michu widzę solidny środek stawki. Brawo! Mirmił trzymam za ciebie kciuki w barażach, ale wiem, że będzie ciężko.

pl Mario
عضو
مسجل2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań