الدوري الخاص برومانيا الموسم49

المنتدى: منتدى الدوري . rss-feed

تحدث حول دوريك هنا ، من هو الأفضل للفوز بالدوري ؟، من سيصعد و من سينزل ، ماذا يقدم فريقك حتى الآن ؟ .

العودة للصفحة الرئيسية للمنتدى

Sezonul 58 (6)

ro eupoli >> الجمعة مارس 19 - 12:57

Salutare, ma bucur sa vad ca avem 3 echipe noi in Liga 1, felicitari pentru promovare!

Multa bafta tuturor in noul sezon!

ro eupoli
عضو
مسجل2013-05-23
ro AC Recas
ro Jeicky >> الجمعة مارس 19 - 17:38

Salutari !!!

ro Jeicky
عضو
مسجل2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Vlad >> الجمعة مارس 19 - 21:11, التعديل السبت مارس 20 - 02:22

Salutare!

Obiectivul meu pentru sezonul acesta este sa prind iar un loc care sa ma duca in cupele europene, desi lupta o sa fie mai stransa de data asta, sper sa si reusesc. In cupele europene nu vreau sa ma exprim deoarece nu se stie ce echipa o sa-mi pice mai departe.

Data trecuta am zis ca o sa fac un transfer, pentru postul de portar era vorba, dar vazand ofertele de pe piata m-am lasat pagubas si o sa merg in continuare cu ce am si pe ideea de a-mi creste sigur portarii

Succes tuturor in noul sezon si succes si colegilor care merg in cupele europene, sa venim cu cat mai multe puncte de acolo! 

ro Vlad
عضو
مسجل2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro RSM >> السبت مارس 20 - 07:29

Eu unul îmi doresc un sezon şi mai disputat decât precedentul, la ambele capete ale clasamentului :)

Spor domnilor, să avem un sezon interesant!

ro RSM
مدير المجتمع
مسجل2013-03-19
ro RS FC
ro eupoli >> الثلاثاء أفريل 27 - 07:42

Cu 7 meciuri ramase, avem lupta stransa la varf, lupta stransa si pentru evitarea locului 16. Nu mai spun ca pentru nationala avem 3 candidati!

ro eupoli
عضو
مسجل2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> الثلاثاء أفريل 27 - 17:57

Clar cel mai frumos sezon de când joc RS!

ro RSM
مدير المجتمع
مسجل2013-03-19
ro RS FC