Форум: Полски rss-feed

Това е основния форум за дискусия на Полски. Когато публикувате в този форум трябва да се използва този език. Мнения на други езици могат да бъдат отстранени без предупреждение. Този форум използва подраздели за мнения с различни теми или предназначение. Моля публикувайте за намерени бъгове в раздел бъгове и помислете къде да публикувате нещо преди да го направите.

Полски >> Въпроси

Trening (14)

pl Dybel >> Вторник Август 6 - 16:58
Cześć :)
Gram już w rockingsoccer ponad 1,5 miesiąca, trenuję swoich zawodników wg tego co napisane jest w pomocy (wykorzystuję doświadczenie na główne umiejętności, ogrywam ich na konkretnych pozycjach, bez niepotrzebnego przestawiania pomocnika na napastnika itp) i jeszcze żaden nie ma u mnie 3 gwiazdek. Wziąłem na starcie drużynę perspektywiczną, młodą, i widziałem u niektórych po miesiącu zawodników z ładną ilością gwiazdek (i nie byli to zawodnicy stworzeni ani ściągnięci, ale wytrenowani). Czy robię coś nie tak? Może powinienem pakować zdobyte doświadczenie w coś innego? ale co?
PS. Nie zmieniam też często składu z powodu chęci szybkiego podniesienia umiejętności niektórych, a i tak przynosi to mierne korzyści.
Może mi ktoś wytłumaczyć co robię źle? A może to moja niecierpliwość? Każda wskazówka doświadczonego gracza mile widziana :) Dziękuję z góry za pomoc :)
pl Dybel
Заек
Регистриран2013-06-17
pl Tomplus >> Вторник Август 6 - 18:30
Szybkość wzrostu zawodnika zależy od jego TALENTU czyli czym wyższy talent, tym więcej puntków doświadczenia zawodnik CODZIENNIE dostaje + rozegrane mecze które można wykorzystać do podwyższenia poziomu danego parametru.

Jest to mozolny proces, ale przynosi efekty, bo sam tak robię. Jednakże przydaje się zainwestować w Bazę Treningową która daje więcej punktów doświadczenia, może zawodnicy innych klubów właśnie mają rozwinięte lepsze zaplecze klubu i w ten sposób przyśpieszają ich rozwój?

Staraj się grać jak najwięcej spotkań wszystkimi zawodnikami, szczególnie młodymi, aby zdobywali więcej doświadczenia za mecze.

Każdy zawodnik otrzymuje:
6 razy 150 doświadczenia za mecz towarzyski
3 razy 300 xp za mecz pucharowy
20 razy 500xp za mecz ligowy (lub 450 xp za mecz w U-21)
Nie które kluby/zawodnicy mają możliwość zdobywania doświadczenia w reprezentacji (zawodnik musi być w pierwszej 50 najlepszych zawodników w kraju) lub w spotkaniach pucharów Europejskich.

więc jeżeli dobrze liczę to każdy zawodnik może min. zdobyć 11800 punktów doświadczenia, a to sporo w niższych ligach.
pl Tomplus
Потребител
Регистриран2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl EGS >> Сряда Август 7 - 22:28
dodac jeszcze mozna ze gwiazdki wzrastają tez dzieki treningom specjalnym.
pl EGS
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl Lauri >> Петък Август 30 - 20:21
Na początku gry przy treningu flanki wystarczył jeden trening do dodania zawodnikowi nowej strony boiska na której może występować, zmieniali Holendrzy coś w tym zakresie? Dziś mój grajek skończył trening, ale flanko nowej mu nie dodano. Teraz potrzeba więcej treningów przeprowadzić czy to jakiś błąd?
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Tomplus >> Събота Август 31 - 08:07
Mam taki sam przypadek. W poprzednim sezonie miałem też przypadek:

L/S => S/R zamiast L/S/R

Zdaje mi się że teraz wartość L/S/R ma doświadczenie punktowe, ale ukryte, wcześniej była stała wartość w postaci prawda/fałsz.
pl Tomplus
Потребител
Регистриран2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Lauri >> Събота Август 31 - 10:57
właśnie po drugim treningu, mój grajek otrzymał Ś (trenowałem flankę).
Czyli już nie jest możliwe wykształcenia L/S/R u grajka? szkoda
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Nurek >> Събота Август 31 - 10:59, Подновена Събота Август 31 - 11:00
A ja myślałem, że już nie ma samych S, tylko L/S/P. To ciekawostka.
pl Nurek
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> Събота Август 31 - 11:03
Żle napisałem z L stał się L/S. Teraz zapewne przejdzie na R/S tak jak w przypadku Tom'a
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Nurek >> Събота Август 31 - 11:06
Ja będziesz trenował prawą flankę, to pewnie przejdzie na P/S, ale jak będziesz trenował środek, to prawdopodobnie zrobi się L/S/P. Ewentualnie po kilku meczach na środku sam się zmieni.
pl Nurek
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> Събота Август 31 - 12:03
Tylko czemu zrobi sie P/S zamiast L/P jak mu środka się nie trenuje :D
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Nurek >> Събота Август 31 - 12:13
Bo przechodzi stopniowo na drugą flankę? :)

Nie wiem, ale pamiętam, że kiedyś miałem podobnie. W końcu jak będziesz miał L/S/P to będzie mógł grać wszędzie, więc nie ma problemu.
pl Nurek
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> Събота Август 31 - 16:09
Czy przechodząc na drugą flankę zapomniał jak się gra na tej co był do tej pory? :D o to mi chodzi.
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Nurek >> Неделя Септември 1 - 11:15
Tak, zapomina. Ale jak jest środkowym to nie ma problemu. Taka gra ;)
pl Nurek
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> Понеделник Септември 2 - 09:12
A jednak zrobił się chłopak na L/S/P :) pewnie jeszcze 1 trening na P i by o L zapomnial
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10