Форум: Полски rss-feed

Това е основния форум за дискусия на Полски. Когато публикувате в този форум трябва да се използва този език. Мнения на други езици могат да бъдат отстранени без предупреждение. Този форум използва подраздели за мнения с различни теми или предназначение. Моля публикувайте за намерени бъгове в раздел бъгове и помислете къде да публикувате нещо преди да го направите.

Полски >> Въпроси

Pytania na pocz?tek gry (357)


pl gothart >> Сряда Януари 15 - 20:22
Pozwoliłem sobie założyć wątek do krótkich pytań. Mam nadzieję, że się przyjmie. Na początek trzy pytania:
1. Przy złożonych ofertach transferowych zawsze jest są podane: wiek, język, poziom. Przykładowo dla wieku ilu trzeba mieć graczy w tym samym wieku, abym miał "tak"?
2. sezon powoli zbliża się do końca. Niedawno wylosowani gracze mogą mieć kłopot z rozegraniem 20 spotkań. Jaka jest szansa, żetaki bramkarz nie zawali mi wyniku w czwartej lidze w max 45minut (przy warunku przewagi minimum dwóch bramek)?
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-504016
3. Są jakieś najlepsze taktyki na grę u siebie i na wyjeździe?
pl gothart
Заек
Регистриран2013-06-16
pl Sekker >> Сряда Януари 15 - 21:38
1. Nie jestem pewien, ale chyba 3.
2.Bardzo dziwne pytanie. Raczej nikt Ci na nie nie odpowie, bo po prostu nie da się czegoś takiego określi(ewentualnie zapytaj o to silnik :D)
3.Nie ma. Taktykę dostosowuj pod przeciwnika, a nie pod grę u siebie/na wyjeździe.
pl Sekker
Потребител
Регистриран2013-05-22
pl zmarek >> Сряда Януари 15 - 22:01
1. Też wydaje mi się, że 3, ale niech ktoś pewny potwierdzi.
2. Moim zdaniem duże ryzyko, dawaj mu grać ile się da w sparingach i u21.
3. Chyba coś takiego nie istnieje, ale można kontrować taktykę rywala jeśli ciągle gra tą samą.
pl zmarek
Заек
Регистриран2013-02-09
pl gothart >> Петък Февруари 7 - 22:10
Czy można pokusiłby się o stwierdzenie, który gracz ma przed sobą większa przyszłość? Czy trenować pierwszemu siłę, czy drugiemu szybkość?
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-510889

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-523410
pl gothart
Заек
Регистриран2013-06-16
pl Anomander >> Петък Февруари 7 - 22:20
Dla pomocnika najważniejsza jest siła, więc nie musisz podbijać u niego szybkości, chyba że planujesz zrobić z niego napastnika z racji zdolności specjalnej.

Obaj mają podobny talent, więc nie ma pomiędzy nimi tak wielkiej różnicy pod względem potencjału.
pl Anomander
Потребител
Регистриран2013-03-05
pl gothart >> Събота Февруари 8 - 13:26
Na dzisiejsze spotkanie ustawiłem skład. Na ławce rezerwowych znajdowało sie po jednym zawodniku na każda pozycję. Obrońca doznał kontuzji i wszedł za niego pomocnik, którego nie ustawiałem na ławkę rezerwowych. Czy jeśli zapełniłbym ławkę, to wtedy nie byłoby takiej losowości?
pl gothart
Заек
Регистриран2013-06-16
pl Nurek >> Събота Февруари 8 - 13:40
Zawsze zapełniaj ławkę rezerwowych, bo inaczej zrobi to za Ciebie komputer/system, a jak to robi, to właśnie zobaczyłeś.
pl Nurek
Потребител
Регистриран2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> Сряда Февруари 26 - 17:44
na początek gry chciałbym się dowiedzieć, kiedy Vincent naprawi problem z 20% bonusem do widzów? Mój cały biznes plan się poszedł walić przez to :)
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Anomander >> Сряда Февруари 26 - 17:48
Od paru tygodni bonus 20% naliczany jest od razu po wejściu na mecz, nie trzeba już odświeżać strony. Dodam zaraz informację o tym do przyklejonego tematu.
pl Anomander
Потребител
Регистриран2013-03-05
pl Nefix >> Сряда Февруари 26 - 20:21
a co z zalegla kasa za nie odnotowanych widzow? :D
pl Nefix
Потребител
Регистриран2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Lauri >> Сряда Февруари 26 - 21:31
Dzięki Anomander :) Byłem przekonany, że spokojnie już 14k przychodzi na moje mecze bez mojej pomocy :/
pl Lauri
Потребител
Регистриран2013-02-10
pl Wochu >> Сряда Февруари 26 - 21:39
Jest jeszcze taka kwestia, że na mój stadion 14k weszło 16,8k po 20% bonusie. Można by dopisać linijkę kodu, żeby to sprawdzać. Kasę dostałem za 14k kibiców, więc po meczu wszystko już liczy OK.
pl Wochu
Потребител
Регистриран2013-03-22
pl Anomander >> Четвъртък Февруари 27 - 10:00
Nie ma żadnej zaległej kasy :) Wszystko było naliczane dobrze, tylko sposób wyświetlania się zmienił.

Co do tego błędu Wochu, to jest on już zgłoszony i czekamy aż Vincent to poprawi.
pl Anomander
Потребител
Регистриран2013-03-05
pl gothart >> Петък Февруари 28 - 20:32
Czy wybuchowy charakter u defa jest bardzo szkodliwy? Mozna go jakos neutralizować?
pl gothart
Заек
Регистриран2013-06-16
pl Sidney68 >> Събота Март 1 - 02:50
Zaklejaj mu usta taśmą klejącą a ręce skuwaj kajdankami na plecach ;D Nie będzie pyskował i nikomu nie przyłoży z ręki...A co do 20% frekwencji to u mnie jest po staremu-miałem na początku meczu 7937 kibiców a po odświeżeniu zrobiło się 9558 w tym 3 osoby oglądające. To już drugi taki mecz po zmianach,których jednak nie widać !!! Wychodzi na to,że jednak 3 kolejki wstecz kilku osobom jednak ukradziono trochę kasy za bilety i nie zwrócono do tej pory. Dla mnie te 20% więcej kibiców to już są jakieś pieniądze. W mojej lidze wszyscy mają niską popularność i znacznie odstają odemnie. Mam stadion 14k i dopiero raz przekroczyłem 10k kibiców. Nigdy w 3 lidze nie uzbieram wymaganych 80% kibiców na stadionie. Dlatego zależy mi na każdym sprzedanym bilecie. Kwestia tych dodatkowych 20% powinna być załatwiona definitywnie skoro w Dzienniku Zmian figuruje oficjalny zapis o tym. Wprowadza to małe zamieszanie bo nie wiadomo której wersji się trzymać...Trzeba się temu jeszcze raz przyjrzeć i poprawić !
pl Sidney68
Потребител
Регистриран2013-01-26
pl ŁKS Łódź