Лига на България Сезон 46

Форум: Форум на лигата rss-feed

Дискутирайте Вашата Лига, кои са фаворитите да спечелят титлата този сезон? Кои ще се изкачат/изпаднат, как се справяте в турнира за Купата?

Назад към началото на форума

Здравейте! (997)


bg Dragomir >> Петък Март 25 - 09:47
Да, браво :) Като гледам и финала за Младежката купа ще е на твоя стадион-дано тревното покритие издържи :)
bg Dragomir
Потребител
Регистриран2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> Петък Юни 3 - 16:12, Подновена Петък Юни 3 - 16:15
Спомняте ли си как гадаехме за посещаемостта на стадиона. Ето я и нея:
http://rockingsoccer.com/bg/voetbal/facilities/stadium/calculator
(сигурен съм, че всички се справяте с английския за няколко дни, докато се върна)

Било процент. Страхотен калкулатор. Обаче май има пак и някакъв рандъм ефект, който не се вижда.
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08
bg Mika >> Събота Юни 11 - 18:25
Скоро темата ще има 1000 отговора и 10000 гледания! :)
bg Mika
Обществен админ
Регистриран2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> Вторник Юни 21 - 10:37
Много се чудех къде/дали да се похваля. Като не мога, че сме стигнали нациите с по 5 отбора в Евротурнирите, остава ми само това:

"Строителството на вашия Стадион ниво 10 е готово."

След два сезона и малко строеж това чудо стана. Жалко, че точно след новината, че ще има промени в посещаемостта на международните и националните мачове. Няколко нации завършиха проектите си, докато се построи моя. И така се радвам на 13-тия (нефатален, то 109 дни подсилване на конструкции, няма срутване и при заметресение с магнитуд 9 степен) стадион 10 ниво на Стария континент. За Света станаха общо 34 (може и да греша) :
- Азия 15 стадиона /Ясно е, че в Китай са най-много 7/
- Африка 3
- Океания, Южна и Северна Америка - по 1

Само един отбор в Европа с по-малко популярност от мен има такъв стадион. Иначе други интересни неща, които видях:
- Кения има само един стадион и то е 9 ниво
- Сърбия нямат даже 9-то ниво
- Швейцария имат 10то ниво, след това само два 7-мо и т.н. Техният узурпатор е по-зъл.
Докато при нас докато се строеше моят стадион, Миньоро построи стадион 9-то, а Готин и Тео си чакат техните. Даже докато четох новината за реконструкция на малките нации, реших че може и другите държави да ги преправят и всички да започнем отначало. Забавно, но който иска наново от нас, ще трябва сам да се спасява.

Само още един стадион 10-то ниво си няма име - в Тайван. Тези дни си поставям за задача да си измисля име на стадион. Какви са условията след това да се смени?
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08
bg Xitap >> Вторник Юни 21 - 11:42
Да ти е честит, Сима, със здраве :) 10-о ниво си е върха на сладоледа. Пожелавам все повече отбори от България да имаме 10-о ниво на всичко възможно. Гледам, че и музея има вкарани промени, при мен ще има сметка от това пък.
bg Xitap
Потребител
Регистриран2013-06-21
bg Arda
bg Loki >> Понеделник Юли 4 - 17:39
Здравейте, извинявам се предварително на нашия админ Микаел, ако това което напиша е против правилата на играта, няма да се сърдя, ако го изтрие :)
От няколко месеца играта се превърна за мен в рутино задължение, която по-скоро досажда, отколкото да носи удоволствие. В подобни случаи е по-добре човек да си хваща шапката и да потегля към нови предизвикателства.
Ако имате някой приятел, бъдещ нов играч, на когото му се играе тук и иска да започне с развит отбор, пишете ми на лично. Ще се мотая няколко дни наоколо, до началото на новия сезон.
Благодаря за интересните моменти и желая на всички много успехи и в играта и в живота.
bg Loki
Заек
Регистриран2013-05-24
bg Mika >> Понеделник Юли 4 - 19:12
Не виждам тук нарушение на правилата ... И ако наистина си тръгнеш, ще ни бъде мъчно ... много сезони преживяхме един срещу друг
bg Mika
Обществен админ
Регистриран2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Xitap >> Вторник Юли 5 - 05:39
И аз така усещам играта от известно време насам, държи ме само идеята, че искам да цъкам сносен онлайн мениджър, и това само е алтернативата. Но на няколко пъти вече бях на път да се откажа и аз.
bg Xitap
Потребител
Регистриран2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> Сряда Юли 6 - 17:39
Много се надявам решението ти да не е окончателно.
Но ако е така - желая ти всичко хубаво в живота!
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08
bg Sima >> Сряда Ноември 30 - 19:08
След близо две години rigoberto се оттегли. Това е най-дълго задържалият се у нас чуждестранен мениджър.

Да видим на кой ще бъде късмет. Интересен избор за вземане на играчи. Останаха добри играчи, но ще бъде предизвикателство да се направи отбор.

Почва темата вместо "Здравейте" да изглежда на "Довиждане"
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08
bg Xitap >> Четвъртък Декември 1 - 07:52
Да е честита купата на Симата, моя отбор е твърде слаб да постигне нещо. Цяло чудо и късмет е, че се озовах на финала.
bg Xitap
Потребител
Регистриран2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> Петък Март 24 - 08:24
Вече официално и Христо Джахов с Iceball вече го няма в играта.
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08
bg Maryn >> Петък Март 24 - 12:31
Да и аз това точно видях.
bg Maryn
Потребител
Регистриран2014-03-06
bg Sima >> Четвъртък Май 25 - 09:11
Забелязахте ли, че вече нямаме 4-то ниво на лигата?
Според е за добре. Нямаме толкова много отбори, а няма смисъл по-сериозните да си губят времето в 4-то ниво, че после да минават и през 3-то. Не знам колко е интересно да се играе с ботове. То е ясно, че активните са в 1 и 2 ниво. Който е в началото и реши да си направи добра основа, ще има време и възможност в 3-то ниво. А и няма да скучае много, тъй като там се повишива нивото - събират се повече реални играчи, като някои от тях са от известно време там и скоро може и да избухнат.

Другото интересно на този сезон е - завръщането на Червените панди Xa3Play. Най-дългото завръщане след странстване. Беше направи много приятен отбор, преди да спечели всичко в Гвиана и да обиколи няколко държави още. Иначе Ларс държи другия рекорд и страхотно се справя при повторното си включване.
bg Sima
Потребител
Регистриран2013-02-08