Лига на Естония Сезон 18 [2]

Форум: Форум на лигата rss-feed

Дискутирайте Вашата Лига, кои са фаворитите да спечелят титлата този сезон? Кои ще се изкачат/изпаднат, как се справяте в турнира за Купата?

Назад към началото на форума

Hooaeg 23 (66)


ee onuelver >> Събота Април 16 - 13:34
Kui hästi läheb(mul) siis tuleb sulle veel üks juurde. Skaut näitab et mul on keskmised tärnid paremad kui sul ja koduväljak aga ei anna mulle õieti mingit lootust võiduks. Parim oli 0,8-2, aga ka 0,2-2,6 ja 0,4-2,2 jooksid korduvalt läbi.
Rekordite koha pealt peaks Balthazor teadma kuna ta suht kaua mänginud ja igasugu statistika värke uurib. Aga viike on tõesti sitaks.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Събота Април 16 - 17:49
Kahtlustan, et tõenäoliselt on see mõnest 3. liiga hooajast. Kunagi enne mootori muutmist oli üks hooaeg, kui botid omavahel kõvasti 0-0 viike treisid. Kaht kõvemat liigat ma Excelisse löönud pole, neljandast rääkimata. Kolmanda rekord on jagamisel kahe klubi vahel 19 viigiga: http://rockingsoccer.com/en/soccer/league-ee.10/level-3/group-2 9. koha tiim ja...
http://rockingsoccer.com/en/soccer/league-ee.11/level-3/group-2 kolmanda koha tiim :D
14-17 viiki olid tollal üsna populaarsed numbrid, aga 18 polnudki.
Ülevalpool vaevalt sellist viigisadu oli, seal oli enamus juba inimeste juhtida siis ning tasemevahed ka suuremad. Oleks ka kindlasti meelde jäänud. Aga huvi pärast võid neljandaid liigasid uurida- võtad siit kõrvalt History, siis hooaja (neljas loodi meile 7. hooajal). Satud algul Meistriliiga tabelile, aga siis valid Level 4 ja saad kõik grupid läbi vaadata.
ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Събота Април 16 - 20:05
Ma hakkan managerina vist põhja käima. Eelmine hooaeg oli mu tiim 3 nõrgima hulgast ja suutsin kolmandaks tulla aga nüüd peaks nagu keskel juba olema ning kahtlane kas püsima üldse jään. Koondisega läheb ka kõik perse.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Неделя Април 17 - 07:00
mUL MINGI PISI IME,TEISELIIGA NEEDUS VIST MURDUMAS
ee anarch37
Потребител
Регистриран2013-05-26
ee onuelver >> Неделя Април 17 - 12:14
Vaata et see needus hoopis teispidi pole pööranud ja sind nüüd otse ülesse ei lennuta :D
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Четвъртък Април 21 - 13:30
Pole vahet kellega ja mis taktikaga mängid- üle viigi ei saa nigunii. Haapsalu on siin tegelt kõige nõrgemate mängijatega ning mul pole kolmest mängust veel võitu tast saanud. GoGoGoga põhimiselt sama teema.
Eelmine hooaeg olid mu ründajad mõlemad 5 kõvema hulgas ja nüüd ei mahu kumbki tabelisse.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Четвъртък Април 21 - 18:07
Peaksid Al-Dosarile välja tegema:D päästis su väga jamast seisust ära.
ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> Петък Април 22 - 13:30
Haapsalu oli kaitses täitsa tugev täna. Nende väravavaht sai vist kaks korda palli oma kätte, kui otsaauti läks. Ründes ei olnud neil küll midagi ette näidata, aga võõrsilmäng kah.
ee kivipea
Заек
Регистриран2014-05-10
ee onuelver >> Петък Април 22 - 18:43
Nüüd võib hakata rahulikult iga mäng kolme suva tatikat mängitama kuna on näha et käes on mu esimese hooaja koopia: pikalt vindumine piiri peal kus vahel tuleb mõni ilus mäng tugevamate vastu ja siis otseste konkurentidega lähevad kõik mängud perse. Ükskõik mida ette võtan või kuidas pingutan läheb kõik sitasti ja vaid hullemaks veel. 9 mängu järjest võiduta. Ülehomme saab Gaga oma teise võidu kätte ilmselt kui nii edasi läheb. Kui viitsin hooaja lõpuni kannatada siis teen vist suurema noorenduse ja võimalik et istun kolmandas mitu hooaega. Võimalik et kolib hoopis kuhugi uute meeskonda või kui mingi mäng ikka väga kettasse ajab siis loobub hoopis. Siis mind vist enam tagasi ei meelita isegi mitte terve kasti alxiga.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Петък Април 22 - 19:49
Vaata, kui palju punkte sul võrreldes minuga on, lisaks on playoffideni vaid 2 punkti ning praeguse 3. liiga järgi on playoffid peaaegu kindel püsimajäämine. See loll jutt loobumisest lõpeta kohe ära, sulle ei või enam rohkem juua anda järelikult :D Sul on vaja ainult 2 viiki, kui Haapsalu kaotab ning oledki tast ees.
ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> Събота Април 23 - 04:23
Mul sama jama võidan Anomaaliat kaotan Tornile Liiga ropult tasavägine
ee anarch37
Потребител
Регистриран2013-05-26
ee onuelver >> Събота Април 23 - 10:25
Igasugune loogika on kadunud. Nüüd võidan lampi mängu kus olin ette arvestanud et saan pähe.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Събота Април 23 - 13:31
RS teeb sulle sünnipäevakingi ja sa ei tunne seda äragi :D
ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Събота Април 23 - 16:55
Selle peale jah ei tulnudki. Või on lihtsalt täna outsiderite päev.
ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Неделя Април 24 - 04:54
Ja nii ongi :D
ee anarch37
Потребител
Регистриран2013-05-26