Лига на Естония Сезон 59

Форум: Форум на лигата rss-feed

Дискутирайте Вашата Лига, кои са фаворитите да спечелят титлата този сезон? Кои ще се изкачат/изпаднат, как се справяте в турнира за Купата?

Назад към началото на форума

Koondis (1566)


ee Balthazor >> Четвъртък Януари 14 - 20:15

Esimestel päevadel koondise vastu huvi ilmutanud tegelane on konkurentsi kartes haihtunud. Tagatubades on vajalikud niidid tõmmatud.

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Неделя Януари 31 - 03:52

https://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-49924

Keegi märkas seda? :D

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Неделя Януари 31 - 07:41, Подновена Неделя Януари 31 - 07:43

Veel huvitavam: https://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-49924/history järgmist korraldavad "sõbrad" koos? Või teeb kumbgi oma turniiri?

Oot meil see tsükkel on siis ainult interlandid ja koondislased saavad vaid nendega piiratud xp?

ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Неделя Януари 31 - 11:44

Tundub nii 

Aga mehed , ma tegin töö ära, viisin meid ECle :) Paluksin presidendi vastuvõtule , paar tänukirja , ilutulestikku ja delfisse artiklit

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Неделя Януари 31 - 20:53

Presidendi vastuvõtule pääsed ainult kleidis ning lauldes Winny Puhhi "Vanamutti" :D siis peaks väike algus temale sobivas suunas olema tehtud. 

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Неделя Януари 31 - 21:00

Eks ma naiselt laenan midagi :D

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> Неделя Януари 31 - 22:16

Vahest oleks parem oodata valimised ära- on ju väike võimalus et saame ehk taas endale päris presidendi nende muinasjututegelaste asemele nagu mikihiir ja puratiino. 

ee onuelver
Потребител
Регистриран2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Вторник Февруари 2 - 05:05

Ilmselt pead veel 5 aastat siis ootama, paari viimase nädala sündmuste valguses on vahetus muutunud väga vähetõenäoliseks. 

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Вторник Февруари 2 - 08:55

ECl oleks ideaalne et mingi meeskondade bug ja me ainukesed kes sees , siis võib võit ära tulla :)

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Вторник Февруари 2 - 20:32

Kunagi oli bug, aga siis deklareeritigi, et jäi ära- just, kui esimest korda üle tüki aja välja jäime.

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Петък Март 26 - 07:24

Hea vaadata et kaks 7 talent keeperit , üks ründaja , minu 6.7 talent ründaja piiripeal , loodetavasti tekib kuskilt mõni poolik ka :D

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Петък Март 26 - 18:20

Minu lagi ongi vist Tammlehe 6,65, Tamm oli kah sinnakanti, Peegel oli too õnnetu 5,8 gapiga, tänavusest ST-st ei tule kah midagi erilist, heal juhul klubi tasemel värku, kel koondisst 7ste varju pole midagi otsida. Kusjuures ma jõudsin vahepeal ka Tammlehe juba maha kanda, aga hakkas paaril viimasel hooajal arenema nagu. Või loeb see teine staff tõesti nii palju.

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> Петък Март 26 - 20:10

Teine staff loeb palju , FA tase ka , mul põhi ründaja ja mid saanud FA5 trenni ja väga head , see eest kallid ka kuna palgad mõistlikud :D

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> Петък Април 23 - 10:43

Hakkab uus kandidaatide ring peale tulema , minul saab varsti vip otsa ja siiamaani ei plaani kunagi osta , balthazor võtad äkki koondise üle? Varsti peaksid meil mõned noored talendid peale tulema ja praegune generatsioon vananema

ee Taavi
Обществен админ
Регистриран2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Петък Април 23 - 17:24

Ausalt öeldes ei ole huvi küll üle võtta :D ning kuniks pole koroonajama ühel pool koos distantsõppe ohuga, pole võimalik ka garanteerida õigeaegseid rivistusi. Eelmisel kevadel juba läksid paar koondise rivistust lappama, klubidega on praegugi olnud vahel üllatusi, et kindlalt paigal rivistus on mingis vahepealses mängus vigastuse läbi muudetud. Lihtsam mul vipiga toetada, kui leiab jätkaja.

ee Balthazor
Потребител
Регистриран2013-12-01
ee Dünamo Tallinn