Лига на Полша Сезон 7 [4.4]

Форум: Форум на лигата rss-feed

Дискутирайте Вашата Лига, кои са фаворитите да спечелят титлата този сезон? Кои ще се изкачат/изпаднат, как се справяте в турнира за Купата?

Назад към началото на форума

Sezon 57 (41)


pl Mich >> Събота Февруари 20 - 15:53

Mirmil przynajmniej zremisowałes z Warszawą, chyba przedobrzylem z transferami, bo 1 miejsce w lidze

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Сряда Февруари 24 - 14:10

Pół sezonu, a Znicz nadal na prowadzeniu!

Mirmił, ja to nwm co jest z tym algorytmem, że ty jesteś czwarty.

A i ogólnie co do mojego pobytu w 3 lidze, to dostaję porządny wpierdziel, ale plus to mamona - z biletów na stadion i cateringu po pół sezonu jestem o 30 mln na plus. Tak to jest jak się gra w lidze bez botów, gdzie stadiony zawsze są pełne.

pl Mario
Потребител
Регистриран2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Четвъртък Февруари 25 - 05:49

A ja liczę i myślę czy stadion budować i szykować się do 3 ligi, właśnie z powodu biletów, bo w 4 lidze jest to nie opłacalne. Z jednej strony za bilety masz 30mln ekstra ale z transmisji tv mniej, i mniej więcej wychodzi tyle samo co w 4 lidze na podium

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Четвъртък Февруари 25 - 06:16

I własnie dla stadionu trzeba uciekać z 4 ligii :) Co z tego, że mam kase na rozbudowe stadionu jak nie mogę wypełnić warunku 28k widzów na kilku meczach pod rząd :( Czasami mnie ten system rozgrywek wkurza, bo boty powinny od razu spadać a ludzie wypełniać ligii do pełna.

pl Mirmił
Потребител
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Четвъртък Февруари 25 - 06:51

Ludzi coraz mniej więc jedyna szansa to zmniejszyć liczbę lig w 4 lidze do 2 tak jak w trzeciej, ale to z kolei mocno utrudni awans do 3 ligi

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Четвъртък Февруари 25 - 09:07

Myślę, że lepszym pomysłem byłoby skasowanie 5 ligi i przeniesienie graczy z niej do 4 ligi. Jest tam sześciu graczy, z czego 2 tylko założyło konta i dalej nie grało (czyli za 2 tygodnie dymisja i klub wolny), a z pozostałej czwórki pewnie połowa się wykruszy po 2-3 sezonach. W czwartej lidze jest wypełniona teraz gdzieś do połowy, więc mamy około 32 miejsca wolne.

I pomyśleć, że kiedyś, kiedy jeszcze istniała szósta dywizja, byli tam ludzie i to w większej ilości niż teraz w piątej.

pl Mario
Потребител
Регистриран2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Петък Февруари 26 - 18:50

San Antonio zostali pokonani na wyjeździe 2:1, i ten jeden gol to strzelił mój były zawodnik, którego sprzedałem w tym okienku, powinna być opcja czy chcę sprzedać zawodnika wewnątrz swojej dywizji, bo tylko wzmocniłem konkurencję,

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Четвъртък Март 4 - 19:08

Szanse na awans do 3 ligi przepadły, została ostatnia nadzieja w Szprotawa i FC Zordon że wyrwą po punkcie z FC Wa-wa :(

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Неделя Март 7 - 16:58

Wow! Szprotawa rozjechała Warszawę :D Michu jednak masz szansę wygrać ligę!

pl Mirmił
Потребител
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Неделя Март 7 - 19:34

Aaaaaaa, yes yes yes, :grin: dzięki Szprotawa, teraz nie przegrać do końca sezonu, a został jeszcze mecz z Kielcami, dodatkowo non stop kontuzje się trafiają, ruszyłem z budową stadionu to podreperuje budżet

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Сряда Март 10 - 12:58

2 mecze do końca. Znicz z punktem przewagi, ale ma trudniejszy terminarz - wyjazd do Kielc może być problematyczny.

pl Mario
Потребител
Регистриран2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Сряда Март 10 - 17:21

Taaak, pozostała już tylko kwestia pierwszego miejsca, bo trzecie jest już rozstrzygnięte.

pl Mirmił
Потребител
Регистриран2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Сряда Март 10 - 19:16

Spoko loko, Kielce pokonani, ale mam mieszane uczucia co do awansu do 3ligi, mocno pokrzyżuje mi to plany rozwoju drużyny, będę dostawał baty niemiłosiernie, co zmniejszy wpływy z transmisji, przegrane mecze spowodują ucieczkę kibiców, ach nie wiem nie wiem, czy to dobry pomysł

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Четвъртък Март 11 - 07:07

O kibiców bym się nie martwił. bo dojdą nowi od innych klubów. Co do stadionu, jak już będziesz miał na 7 lvlu, to chyba będziesz dostawał wystarczająco kasy z niego.

Możesz też potraktować ten sezon jako sezon przejściowy. Ja sprzedałem co starszych zawodników i dałem pograć młodzikom, żeby się rozwinęli. Dostali trochę więcej doświadczenia, niż gdyby grali w U21.

pl Mario
Потребител
Регистриран2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Четвъртък Март 11 - 21:08

Ledwo wygrałem ze Swieciem bo zlekceważyłem bota, duże ryzyko wystawiać rezerwowych z nimi, to mocny BOT i jak dobrze kojarzę była drużyna Mario, ale udało się i lecę do 3 ligi podreperować budżet, ale zaraz wracam...

pl Mich
Потребител
Регистриран2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów