Forum : Poljski rss-feed

Ovo je forum za Poljski jezik. Ako želite nešto objaviti ovdje, služite se samo ovim jezikom. Odgovori i teme na drugim jezicima će biti obrisani bez obavještenja. Probleme koje uočite na igrici objavite na "bug" forumu, a za ostale teme provjerite je pravi forum za njih.

Poljski >> Pitanja

Wybranie ligi (12)

pl Tulipan >> ponedjeljak septembar 2 - 12:37
Witam. Jak to jest ze nie mozna zalozyc klubu w lidze angielskiej hiszpanskiej czy wloskiej? Mam do wyboru niemiecka polska wegierska austriacka i pare innych bzdur... Nie moge grac w angielskiej czy w innych wyzej wymienionych?
pl Tulipan
Novi
Registrovan2013-05-28
pl Nurek >> ponedjeljak septembar 2 - 21:00
Mało kto z nas zmieniał klub, przynajmniej z tych aktywnych na forum, dlatego będzie ciężko z odpowiedzią. Ja na przykład o zmianie klubu nie wiem prawie nic, oprócz czegoś tam o zaawansowanym klubie (nawet nie wiem czy tak to się nazywa) i trzech piłkarzach, których można zabrać... Nawet nie czytam pomocy na ten temat, a w szczegółach już w ogóle się nie orientuję.

Może zapytaj na forum angielskim?
pl Nurek
Korisnik
Registrovan2013-02-05
pl KS Nurki
pl Vordum >> utorak septembar 3 - 07:50
Najprawdopodobniej chodzi o jakies polaczenia jezykowo-narodowosciowe. Kolega zalozyl konto i wybral narodowosc francuska, i mogl wybrac kraje francuskojęzyczne
pl Vordum
Korisnik
Registrovan2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Anomander >> utorak septembar 3 - 08:03
Kinol ma rację, musisz zmienić język oraz swoją narodowość, by 'odblokować' inne ligi.
pl Anomander
Korisnik
Registrovan2013-03-05
pl ArunA >> utorak septembar 3 - 11:16
w takim razie jak wytlumaczycie to ze ja prowadze klub z Arabii, moj kolega z francji i mamy w ustawieniach wybrana Polske i jezyk polski?
pl ArunA
Korisnik
Registrovan2013-07-29
pl Anomander >> utorak septembar 3 - 11:22
To zabezpieczenie zostało wprowadzone niedawno i z tego co się orientuje jest ono bardziej restrykcyjne dla kont, które zostały stworzone na znanym już IP (czyli potencjalnych multikont).
pl Anomander
Korisnik
Registrovan2013-03-05
pl ZbykDxA >> utorak septembar 3 - 11:49
Aby zagrać gdzieś indziej, wchodzisz w państwa, szukasz w ligach i gdzie masz w nawiasie napisane ,,wolny" to wtedy klikasz na niego i na górze pisze ubiegaj się o prace, klikasz i masz klub z innej ligi.

P.S nie wszystkie kluby będą miały tą możliwość!
pl ZbykDxA
Korisnik
Registrovan2013-08-03
pl ArunA >> utorak septembar 3 - 18:54
striptizer dobrze pisze. Musisz wejsc w olny klub, mimo ze nie wszystkie beda do objecia i wybrac jakis. Do tego tez nawet jezeli klub jest prowadzony przez bota nie oznacza to ze mozna go przejac.
pl ArunA
Korisnik
Registrovan2013-07-29
pl Lama >> petak oktobar 18 - 18:09
Powiedzmy ze jestem wlascicielem rozwinietego klubu i chce przejac inny klub, to jak wziac tych 3 zawodnikow?
pl Lama
Novi
Registrovan2013-08-25
pl Anomander >> petak oktobar 18 - 18:17
Jeszcze nie zmieniałem klubu, ale z tego co widzę po pliku pomocy to w momencie gdy opuszczasz swój klub wybierasz zawodników, którzy pójdą z Tobą.

Z tego co widzę to masz stadion na 2 poziomie, więc musiałbyś rozbudować go ponownie, by Twoje konto zostało oznaczone jako posiadające rozwinięty klub.

Pamiętaj też o ograniczeniach odnośnie zawodników, których możesz zabrać, ale te informacje znajdziesz w pliku pomocy:

http://rockingsoccer.com/pl/football/help/home/category-11/article-52
pl Anomander
Korisnik
Registrovan2013-03-05
pl WZL >> petak oktobar 18 - 19:58
nawet i dobrze ze tak jest bo jakby sie dalo cala ekipe zabrac do nowego klubu to bylyby co chwile zmiana klubów.
pl WZL
Korisnik
Registrovan2013-03-04
na FERG >> utorak oktobar 22 - 08:52
Każdy powinien grać w swojej rodzimej lidze.
na FERG
Novi
Registrovan2013-10-22