Liga Estonija sezona 12 [3.2]

Forum : Forum lige rss-feed

Razgovarajte o ligaškim dešavanjima. Ko su favoriti za naslov? Ko će ispasti? Kako vam ide u Kupu?

Vrati se na početnu stranu foruma

uus teema (147)


ee Balthazor >> petak novembar 21 - 16:59
Ah, juhtub, teil ju kõik peale Anarchi on mõnele botile punkte juba loovutanud ning koosseisu tugevuselt oled isegi lähemal bottidele kui näiteks Kuressaarele. Veeriku on juba kaotanud 3 mängu bottidele, Kuressaarel on 1 kaotus ja 5 viiki neilt, Jebaat 3 viiki nagu sinulgi, kui lugeda see FC Coys ka botiks. Kui ei loe, on sul veel parem sein nendega.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> petak novembar 21 - 19:21, Promjenjeno petak novembar 21 - 19:24
Lähematest mängudest on pohhui, punkte sealt loota pole, kasutan rohkem neid kel trenni vaja rohkem teha. Peamine on pühapäeval Veeriku vastu stata täis saada, siis saan 4000lisega vist alustada. Hea et turul seda raha ära ei raisanud :P
Kust neid vanu noorteliiga tabeleid näeb, oleks põnev teada kas keegi on veel nii rängalt alustanud kui minu tatikad?
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedjelja novembar 23 - 06:30
Ega noorteliiga tabeleid tagantjärele ei näegi, neid saab vaid pikapeale järgi arvutada kui viitsida ropult tuhlata. Ma olen 7 esimest hooaega mänghaaval kunagi Excelisse teinud, hiljem olen piirdunud vaid hooaja lõpus tabelite ärakirjaga. Sealt leidsin oma 0:7-te kõrvale veel kellegi 1:8 kaotuse, kuid ei imestaks üldse kui keegi on hiljem saanud mõne veel suurema sauna.
Mul endal oli 20 esimese mängu järel 3 viiki, neistki esimese sain kui laenatud mehed kogenematusest u21 mängu sattusid. Siis juhtusin saama esimese võidu klubi üle, kes just oli noortega alustanud.
Rekorditest: kunagi JK Välikäimla nime kandnud tiimi(praegune Tartu-2) noored ei jõudnudki võiduni, debüüthooajal said 4 kaotust, oma ainsal täishooajal 5 viiki ja 27 kaotust ning järgmisel hooajal veel viigi ja kaotuse, siis botistus.
Su praegune tiim kandis kunagi nime FC Metsavennad ning liitus veidi enne 4. hooaja lõppu, kust sai võidu ja kaotuse, ent järgmisel hooajal sai 2 viiki ja 29 kaotust, hooaja järel sai ka botiks.
Kuid kõigil neil juhtudel oli kõrval veel mõni umbes samal ajal alustanud noortetiim, sul sellist hetkel pole ning kui tollal olid ehk parimad noortekad level 6, siis praegu on level 7-8 juba tavaline. Päris algul olid isegi level 4 noored juba "päris head", sest kellelgi polnud paremaid. Seega tasemevahe äsja alustanud noortekate ning "vanade kalade" vahel ainult kasvab, aasta tagasi kui alustasin, olnuks ntx Veeriku U21 poisid mul kõik põhimeeskonnas, mu parimal mehel polnud siis ka 4 tärni, vaid kõigest 3,65. 4 tärnini jõudsin vist 8. hooaja lõpul ja sedagi laenumeestel, omadest esimene neljane oli see krediidivend, kuid mul alustas ta 3,2 pealt.
Aga noorteliiga tulemused ja kohad ei loe midagi, ma olin 2. liigas mitu hooaega kindel viimane. Liigadesse liigutakse vastavalt põhimeeskonnale ehk kui sa näiteks lõpetadki u21 üheainsa punktiga, aga põhisats tõuseks teise liigasse, siis ka su noored mängiksid järgmise hooaja 2. liigas. See värk on selleks, et noorteliiga on ainult trenni pärast ning et mõni ei hakkaks häid noori laskma raisku sellega et ei lase neid põhisse kuna jahib edu noorteliigas. Noorte võrdluseks loodi ühel hetkel see u21 karikas. Kui kibeled kangesti esimest noorteliiga võitu püüdma, siis võid kasutada neid põhisatsi noori, kel 20 mängu kirjas, nemad enam mängimise eest sel hooajal xp juurde ei saa. Siis aga pead jälgima, keda põhis kasutad, sest 2 mängu ühel päeval suurendab väsimust ja vigastuste ohtu.
Kunagi kui rohkem aega ja viitsimist, panen need noorteliigade tabelid ehk ka kuhugi foorumisse üles. Ma pole noid kõiki veel kokku ka löönud korralikult(väravate vahed, liigadena jaotused jms).
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> nedjelja novembar 23 - 08:04
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-3984282
Noortel ununes rivistus panna,nii nad omapead toimetasid.
ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee Balthazor >> nedjelja novembar 23 - 10:35
Ning kohtunik rookis ka Pealinna kaitset hoolega :D eks neid Edgari tiiva alla läinud sportlasi ole ennegi langemas nähtud.
Ning leidsin veel ühepoolsema noortemängu, taas algaja vs vana kala: http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-3934965 Huvitav, et need rekordilähedasemad skoorid on tulnud pea kõik siis, kui nõrgem sats kodus mänginud.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> nedjelja novembar 23 - 14:32
0:10 on ikka päris ränk :D eks näeb kui mõni uuem ja nõrgem vastane tuleb, proovin võidu kätte saada. Omal siis parem tunne.
Tänaseks on kõik valmis, piletid müüdud, kui saan 80 prossa kätte, tuleb kohe uus stata. Kui ei tule, siis on küll perse, peab mitu mängu ootama sest igale botile vaevalt seda täis tuleb.
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> nedjelja novembar 23 - 18:55
Pole vahet kas mängin parimas rivistuses või kasutan päris tatikaid, tulemus ikka 0:5 :D aga staadion tuli ära!
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> ponedjeljak novembar 24 - 11:24
Viimaste mängudega veidi palju punkte loovutanud põhikonkurentidele,õnneks bottide otsa veel komistanud pole.
ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee onuelver >> ponedjeljak novembar 24 - 22:44
Üle tüki aja ka üks võit. Mängupildi järgi ei julge lähemates mängudes lisas küll kindel olla- palju paska tehti ning lasti vastasel lüüa ära nende ainus moment. Kuradi ätt selline.
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> ponedjeljak novembar 24 - 23:12
Eks see neljas viies koht liigas praegu sul reaalne tulemus ongi,sealt saad paari hooaja jooksul meeskonna üles ehitada.
ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee Balthazor >> utorak novembar 25 - 15:50
Neljandat läheb Puka Cityl raskeks tänavu püüda, kui nende vastu vist üheainsa punkti saanud, kuid paari hooaja pärast võib neist mööduda. Aga püsimajäämine peaks tal olema põhimõtteliselt kindel, viienda koha eest tuleb veel võidelda. Esikolmik on üsna kaugel klass omaette. Ära oma ekspromptkoosseise kogemata mõne võidetava vastu kasuta, sest punktide pealt teenid ju TV-raha, miljonist ongi paari punktikese jagu veel puudu. Iga punkt on ju umbes 30 tuhat väärt.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> utorak novembar 25 - 19:01
Mill on TV revenues koos, stata valmib enne järgmist kodumängu ning läbi ussim***i on viimased võidud ka punnitatud juurde. Saaks järgmine hooaeg needsamad laenumehed jälle või sarnased, oleks okei. Oma ründajad pean välja vahetama, kahe peale üks värav vaid, kusjuures Bizys taob ropult peale kuid ei taba, Leetmaa on täiesti tühi koht, isegi täna suutis noor tatt vähemalt trahvilöögigi teenida. Või proovin mõnd oma noort laenu kõrvale, kasvõi sedasama tänast? Tahan ka ätist värku välja vahetada, omadest parim 1,85-2,45 mis ei pea isegi noorteliiga tasemel midagi kinni.
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> srijeda novembar 26 - 16:24
No mingid mehed saadan kindlasti laenule, kedagi tuleb ka müüa, et kohti piisaks. Mu praegused poisid on sul ju põhitegijad :)
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Četvrtak novembar 27 - 18:38
MIDA PERSET?????????????????+
ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> petak novembar 28 - 04:42
Eilne mäng? Juhtub. Isegi Veeriku, kes sinust on hulga rohkem tugevam kui sina liiga viimasest, on kaotanud mitu mängu neile. Ma pole tänavu 3 mänguga suutnud võita veel FC Tornit, kes on minust nõrgem ning liigas eelviimasel kohal.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn