Liga Estonija sezona 24 [2]

Forum : Forum lige rss-feed

Razgovarajte o ligaškim dešavanjima. Ko su favoriti za naslov? Ko će ispasti? Kako vam ide u Kupu?

Vrati se na početnu stranu foruma

Hooaeg 11 (91)


ee Balthazor >> Četvrtak august 21 - 14:48
Kuramuse ränga hinnaga elektrikatkestus ikka: kahest võidetavast mängust üksainus punkt pluss 20% saamata jäänud publikut. Pidi see hooaja ainus hommikune mäng ka just sellele päevale sattuma. Põhikonkurentidel täistabamus ning ei sõltugi enam kõik minust endast.
Laenumehed on sundkäik, nendeta poleks mul siin liigas midagi teha ning istuksin juba tükk aega kolmandas. Kes oma kasvandikest vähegi seda väärt olnud, see on ka põhis mänguaega saanud. Loo ja Alaniit pole tegelikult kaugeltki veel selle liiga mehed, kuid on tulevikule mõeldes tänu erakordsele talendile avanssi saanud ja saavad kindlasti veel.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Tannu >> Četvrtak august 21 - 17:54
Ei saanud väga aru mis mu kaitsjaga juhtus, kes on olnud terve hooaja vältel mu parim mängija. Õnneks õnnestus viimase löögiga viik kätte saada.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-2868784
ee Tannu
Korisnik
Registrovan2014-01-10
ee Balthazor >> Četvrtak august 21 - 19:27
Mul vanameister Briis oli ka kunagi meeskonna parim mängija, aga ta põhjustab igal hooajal ühe pennu. Ning praegustest on Zakharenkov teinud 2 pikemat "kuiva" seeriat, kus päris mitu mängu järjest ei suuda skoorida, üsna pikalt istus mul 8 peal ning hiljem veel korra. Siin mängus on mingi nähtamatu vorm- vahel vaatad et muidu su parimaid mehi aga keerab mitu mängu järjest mingi jama kokku. Siis pöörab jälle normaalseks.
Nii hapus seisus nagu praegu polegi 3 vooru enne lõppu olnud- kui ka kehv algus, siis selleks ajaks on 8. kohaga vahe sisse saanud- tunamullu 8 punkti, mullu lausa 11.
Nüüd mõtlen juba, et kas ikka tasus staadionit nii vara laiendada. Mis need 8000se piletihind ja Weekly costs olidki? Saaks rehkendada välja, kas 8000 puhul piletihinna vahe kompenseerib ikka kulude vahe. Hetke rekord mul 8273. Kui eilsele lisada 20%, olnuks kuskil 8350 kanti ehk uus rekord, kuid ehk saab seda üritada veel korra.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> petak august 22 - 15:23
Mul on viimased hooajad kerge anomaalia selle staadioni mahutavusega. Isegi on plaan staadion suurendada aga sinujutu peale pani ikka mõtlema korra veel. Pole kordagi vist täis saanud oma 8000 staadioni. Kuigi olen üritanud niipalju kui võimalik pileteid müüa uutele nägudele. Aga ei midagi. Ei saagi aru. Algul kui staadioni tegin, siis tuli hops täis ja nii nagu toimus mängumootori uuendus nii on hambad. Kas sõltub ka mängijate väärtusest? Ei tahaks uskuda, kahe vahel olen igatahes. Kas TC või uus staadion.
ee Andy
Novi
Registrovan2013-07-25
ee Balthazor >> petak august 22 - 16:04
Olulise panuse annab juurde kodumängude lives vaatamine- +20% publikut. Mul on otsevaadatud mängud uuel staadionil ikka üle 8000 andnud ning mittevaatamisel ei tule 7000 isegi kokku.
Vaata oma staadioni pealt piletihind ja Weekly Costs ära, siis saan teha arvutused- ma enam 8000se omi ei näe, küll aga järgmise ehk 20000 omi.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> subota august 23 - 05:58
Piletihind € 19.33
Weekly costs € 13 734
ee Andy
Novi
Registrovan2013-07-25
ee Balthazor >> subota august 23 - 07:42
Tasuvuse võrrand liigamängude põhjal
19,33*18*x-13734*52=23,3*18*x-27791*52
kust x=10493
Karikamäng või paar toob seda kindlasti allapoole.
8000se publikuhulga korral
19,33*18*8000-13734*52=2069352 hooaja peale 8000sel
23,3*18*8000-27791*52=1910068 hooaja peale 14000sel
vahe 159284. Kui see jagada 14Kse piletihinnaga siis piisab 8000 keskmise publiku puhul 1 karikamängust kodus 7000se publikuga, et see vahe tasa teenida(muidugi 8000se stataga teenid ka kodumängu). Või läks karikas piletitulu pooleks?
Selles mõttes jah huvitav, et muidu lauldakse Globalis et populaarsus on kõige tähtsam. Kupikarud, kelle popularity isegi minule tükk maad alla jääb, korjab iga kodumäng 8000 täis ning pidevalt 0 managers attended this match. Ise sai enne laiendust rabeldud piletite müügiga, alati sain kõik 10 pakki müüdud ning nendesamade Kupikarude vastu sain korra ise laivis vaadates 6920 :D Ning kui kunagi ise sain 8000se valmis, siis ka mäletan et tuli täismaja pidevalt. Vahest äsjavalminud staadion meelitab osa publikut just staadionit ennast imetlema ning kui see ära nähtud, ei viitsita rohkem tulla? :D Krt mis siis mu 14K-sele hakkab alles jääma, kui uudsuse võlu kaob?
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> subota august 23 - 09:52
Küll neid tulema hakkab , areng on topelt , sinu popularity läheb paremaks ja liigakaaslastel , tuleb suht kähku , vaat et kahe tiimi peale võib tulla 160k-200k kokku

Mul tuleb alles sinna 9k kanti mõne meeskonnaga aga kui homne mäng hästi läheb siis teen 20k juba ära et popularity kiiremini tuleks :D
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> subota august 23 - 10:22
Ma jäin see hooaeg stataga 3,5milli plussi. Kui järgmine hooaeg jõuaks kõiki mänge live vaatama, siis tõuseks see arv ehk 4,5-5 peale.
Kui teeks stata 20k peale, siis tuleks kulutusi miljoni jagu juurde, kuid piletihinna tõus kompenseeriks selle.
Iseenesest väga hull polekski, kuid arvan et enne stabiilset 12-13k publikut pole mõtet ehitada. Lisaks sellele maksaks ehitus 5 miljonit, pigem see raha investeerida TC ja YC sisse. Las stata ehitus ootab nii kaua kuni siis meeskondade populaarsus tõuseb ja ehitus ära tasuks.


Populaarsus on stata täis saamiseks tõesti väga tähtis, kuid ma arvan et rohkem loeb külla sõitva meeskonna populaarsus. Muidugi tasub ise ka müüa pileteid uutele nägudele ning sealt endale populaarsust koguda.
Kuid jah, Kupikarude populaarsus võrreldes teistega on suht madal, äkki sellepärast tuleb ta stata koguaeg täis...
Kui võtta näiteks Blue Lioniga mäng, siis sinna tuli ju alla 5k inimese.
Minu teooria...
ee Kaarel
Korisnik
Registrovan2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> subota august 23 - 11:15
14-20K võrrandi lahend näitab tasuvuspiiri 12958 ehk kui 14K sul täis tuleb(keskmine 13K), siis ei jää sa 20K peal mingil juhul miinustesse.
Vast kukub täna 8300 piir. Kui võita ei õnnestu, võib too jääda mul pikaajaliseks rekordiks :D
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> subota august 23 - 15:01
Suurema staadioniga saad suurema fan clubi teha millega popularity tuleb ka kiiremini :)
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> subota august 23 - 18:02
Päris karm hooaeg meil. Viimase vooru eel lahutab väljalangemise play-offe ning liiga liidrit vaid 10p. Lisaks sellele on täitsa reaalne situatsioon, kus 50 punktiga võib täitsa edukalt liigast välja langeda.
ee Kaarel
Korisnik
Registrovan2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Andy >> subota august 23 - 18:11
Anomaalia selle staadioniga on, nagu sai ennist ka mainutud aga selle liigahooajal sain esimest korda täismaja, kui võõrustasin Fc Anomaaliat. Ja selle tänutäheks, panin ka uue staadion ehitama, et meeskonda, saaks järgmine hooaeg juba rohkem fänne vaatama tulla.
ee Andy
Novi
Registrovan2013-07-25
ee Balthazor >> subota august 23 - 18:27
Öelge, et ma näen publikuhulka valesti või kahekordselt:D Meil pole siin liigas vist 12 tonnist mängugi olnud(vähemalt kindlasti mitte sel hooajal) või oli eelmise hooaja lõpul mõni(Pusa/Chelsea/Alkohoolikute vahel näiteks)?
Aga kui koduväljakul ei saa otsustaval hetkel jagu haardeulatuses olevast konkurendist, siis mängin vist pisut vales liigas tõesti. Homme tuleb korraldada tuumarünnak Kuperjanovi pataljonile ning loota, et lööklaine paneb ka mõne konkurendi komistama, pall on ära antud teiste kätte ning enam pole kõik oma teha.

Ning veel üks noor juurde, kes tahaks järgmisel aastal mõne boti vastu põhis mängida :D http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-703819
Mul Platov on noorem ja juba paremate oskustega, pole temagi teab mis imelaps.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> subota august 23 - 18:49
Ning senine 8. koha rekordpunktisumma on juba ületatud :D
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn