Liga Rumunija sezona 68

Forum : Forum lige rss-feed

Razgovarajte o ligaškim dešavanjima. Ko su favoriti za naslov? Ko će ispasti? Kako vam ide u Kupu?

Vrati se na početnu stranu foruma

Sezonul 28 (75)


ro Katalyn >> petak januar 20 - 19:31
Ce-i drept la meciul acela am testat o noua tatctica si a dat roade. Cred ca in sezonul viitor voi merge pe acea tactica.
ro Katalyn
Korisnik
Registrovan2013-08-12
it Padua
ro Jeicky >> petak januar 20 - 19:56
In penultima etapa avem finala campionatului (sezonul trecut in ultima) intre aceleasi doua echipe care in ultimele 6 sezoane au monopolizat primele 2 locuri cu o exceptie cand au fost pe 2-3. Din pacate pentru mine nu o sa pot vedea meciul LIVE din cauza orei matinale a lui eupoli.
ro Jeicky
Korisnik
Registrovan2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro sanrensei >> nedjelja januar 22 - 08:01
Felicitari eupoli pentru cupa si sper ca si pentru titlu.
ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro Luiza Campioana >> nedjelja januar 22 - 21:37
mda...o noua etapa,un nou esec,alte autogoluri...P. Edman o comite inca o data ( a 6 a oara )...nu-mi aduc aminte sa mai fie un jucator cu 6 autogoluri intr-un sezon(din care 4 decisive)
ro Luiza Campioana
Korisnik
Registrovan2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro eupoli >> ponedjeljak januar 23 - 13:15
Felicitari moroshenilor pentru titlu!
ro eupoli
Korisnik
Registrovan2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> ponedjeljak januar 23 - 15:09
Minerule, dacă lumea spune şi tu nu vrei să pricepi..
ro RSM
Admin zajednice
Registrovan2013-03-19
ro RS FC
ro sanrensei >> ponedjeljak januar 23 - 18:03
Ce mi-ai facut Recasule... Poate imi da ME un egal maine, sau de ce nu, prima infrangere.
ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro Jeicky >> ponedjeljak januar 23 - 19:33
Bla, bla, bla...
ro Jeicky
Korisnik
Registrovan2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro RSM >> ponedjeljak januar 23 - 19:41
Hai moroşane, lasă alintatul. Faci tu calcule diverse, dar titlul e titlu. Tratează-l cum e normal să-l tratezi.
ro RSM
Admin zajednice
Registrovan2013-03-19
ro RS FC
ro eupoli >> ponedjeljak januar 23 - 19:53
@sanrensei: lasa vrajeala, felicitari! Oricum eu n-am nici o vina ca la singurul sut pe poarta ai dat gol :P. adica am, ca eu am cumparat coptul ala in poarta :). am avut ghinion ultimele 3 meciuri acasa, trebuie sa recunosc, nu azi am pierdut eu titlul...
ro eupoli
Korisnik
Registrovan2013-05-23
ro AC Recas
ro sanrensei >> ponedjeljak januar 23 - 21:36
Marius, tot timpul am maximizat rezultatul cum voi face si maine, n-am bagat juniori ca Jeicky, smecherul de cartier, sau alte chestii. Dar sunt manager. NU renteaza sa iei titlul daca nu ai echipa de cateva tururi, ideal grupe (comparat cu EL).

Eupoli, baga mana pe nationala, altfel candidez eu si o pun pe default lineup de juni "de perspectiva". Stiu ca meciul de azi a fost un accident, imi pare foarte rau pentru mine, fara nicio vrajeala.
ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro RSM >> ponedjeljak januar 23 - 21:59, Promjenjeno ponedjeljak januar 23 - 22:00
Nu spun că nu ai juca corect, ci spun că nu e ok să nu tratezi titlul cum trebuie (dacă îl vei lua).

Să te plângi pe forum de titlu e exact la fel cu a te plânge de înfrângeri, neşansă, babilon :P.

Nu spuneai tu că nu se face? :)
ro RSM
Admin zajednice
Registrovan2013-03-19
ro RS FC
ro sanrensei >> utorak januar 24 - 06:52
Ai si tu dreptate, felicitari mie pentru titlu.
ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro RSM >> utorak januar 24 - 14:44
Şi gata.

Am egalat numărul de puncte din sezonul trecut, golaverajul e aproape identic. Mulţumitor că am pierdut mai puţine meciuri, supărător că am făcut mai multe egaluri, multe din ele neaşteptate.

Nu am mai reuşit să termin sub podium, dar pot bifa un sezon acceptabil.

Aştept cu interes sezonul viitor :)
ro RSM
Admin zajednice
Registrovan2013-03-19
ro RS FC
ro Luiza Campioana >> ponedjeljak januar 30 - 11:36
pt prima data (sper si ultima) am retrogradat in liga secunda...succes tuturor !
ro Luiza Campioana
Korisnik
Registrovan2013-02-09
ro Minerul Lupeni