Liga země Bosna a Hercegovina sezóna 73

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

SP Brazil 2014 (30)


ba muky >> sobota Červen 14 - 21:46
Smiri se druže, stvarno burno reagiraš. Mislim da si stvari samo preozbiljno i preuveličano shvatio.

Da stvari dođu na svoje :)

http://www.youtube.com/watch?v=7K1fo0tbeQE
ba muky
Profík
Registrován2013-02-09
ba Sir MB >> sobota Červen 14 - 21:59
Jolda pusti dušmane,

engleska nastupa, evrići su u pitanju :D
ba Sir MB
Nováček
Registrován2013-02-22
ba Chuchi >> sobota Červen 14 - 22:01
Emire ti si fakat stvoren za banovanja! Pisrs glupost za gluposti! Pogledaj malo svoje postove pa ćeš shvatiti.I idemo sutra ludo idemo jako napast ćemo Argentinu uzet ćemo im zlato :)
ba Chuchi
Profík
Registrován2013-02-22
hr EroSt >> sobota Červen 14 - 22:09, Editováno sobota Červen 14 - 22:16
Dečki, da sam mislio išta loše nebi vas uopće zvao na forum. Ako mislite da sam nešto loše tim mislio, slobodno me prijavite Vincentu. Ja sam rado obrazložio svoje, i nemam ništa protiv BiH nego smatram da Sušić nije dovoljno kvalitetan menadžer i da maže oči, i nastaviti će tako ukoliko ostane. Kao što je to htio i Štimac.

Oprostite, ali meni je nezamislivo zvati samo dva napadača ili Sušića, naspram jednog Zeca koji je odigrao soldinu sezonu u Turskoj. I onda još reći da i Ibričić može igrati u napadu. Može i Spahić odigrati ako ga se stavi, ali pitanje je kako?? To sam mislio, a sad ako ste našli bilo šta loše u tome ja se ispričavam. Dotična osoba je dobila opomenu od mene, da imam išta protiv bilo koga od vas da li bi ga ja odbanao nakon što je zbog svačeg izgovorenog bio banan jako dugo? I to nakon što ste me zamolili?

Još jednom pozivam da se pridužite forumu (s dobrim namjerama). Ako smatrate da Kovač nevalja ili bilo tko. Možda sam se pogrešno izrazio, ili shvatio, ali ništa loše nisam mislio. Oni koji normalno razmišljaju će shvatiti da je to kritika na rad Sušića, ne na BiH, da je zašto bi se javio biti vam izbornik kad niste imali nikog, a mogao sam voditi razne druge nacije? :)

Nadam se da ne zamjerate, i da ovo neće utjecati na odnos samnom ili bilo kim iz Hrvatske. Još jednom isprike i eto ukoliko smatrate uvredljivim moj post. Isti je izmjenjen, tako što je dotični dio izbrisan.
hr EroSt
Nováček
Registrován2013-02-07
ba Hulk >> neděle Červen 15 - 12:29
Dok drugi napadaju Susica, Pape svoj (ne)kvalitet pokazuje "na terenu" - tako sto je najuspjesniji selektor BiH od nezavisnosti drzave, tako sto je prvi selektor koji je odveo BiH na SP/EP, koji je sa svojim saradnicima donio neke promjene u taktici (citaj, vise napadamo-stvaramo sanse-dajemo golove).

Ja znam da mnogima fali Ciro, lik koji bi mater prodao za pare, i koji je showman, koji ima pricu, i koji je zabavan za novinare jer voli opsovati i sl. Nesumnjivo da je Ciro iskusniji, bolji menadzer od Susica, ali mrziti Susica zbog fudbala i njegovih uspjeha sa BiH je totalno kontradiktorno. Mozes se neslagati sa njim oko izbora igraca za SP, pozivanja Tina, nepozivanja treceg napadaca, ali ga se mora postovati!

Pape ima svoju viziju od koje nije odustao kako je selektor BiH, a to je da damo gol vise od protivnika, i na kraju je zasluzeno nagradjen sa plasmanom na SP.
ba Hulk
Nováček
Registrován2013-04-06
eng 1312 >> neděle Červen 15 - 12:37
Pape je otisao na prventstvo samo zato sto je dobio dobar tim, i sto je savez (Ivica Bog, Otac...) odradio dobar posao.
Takticki nista nije izmislio, pa da kazem e ovo je razlog sto smo otisli.
eng 1312
Profík
Registrován2013-03-20
ba Lobster >> neděle Červen 15 - 16:41
Ne sekiraj se Ero. Ima i lokalaca koji su ne vole Papeta i daju slične komentare samo niko to ne shvati pogrešno jer im nije hrvatska zastava pored nick-a. A i da ti je to stvarna zelja - koga boli tuki.

Ni sam nisam poštovatelj Sušićevog rada, al' zasad ima rezultat. Dok je tako, nece drugi dolaziti.

Znaju to ljudi, kao sto je i decko ACAB napisao - dobrih igrača ima, slaba grupa, tj. nositelj i malo sreće. A kad ne bude mogao napraviti rezultat, tad će se ko bogotac Amar Osim povući sa trenerskog mjesta i pustiti da neko drugi govna jede :D
ba Lobster
Profík
Registrován2013-02-18
ba Sir MB >> neděle Červen 15 - 16:44
Koliko sam ja upućen selektor bira koga će pozvati od igrača, postavlja taktiku, tako da nemojte dzaba pricati sve dobio gotovo dobar tim, ima tu i njegovog masla u svom ovom uspjehu.

Zanimljivo je kakav smo mi narod, prošli na veliko takmičenje nekim ljudima opet ne valja pape, a zamisli tek da nismo prošli.

Da nam dođe Ferguson nebi nam valjo i pričali bi ma nije on za vodit repku.

Poštujem one kojima iz nekog razloga ne godi naš selektor ali komentari raznih "stručnjaka" su za valjat se od smijeha uopšteno govoreći ponajviše na ovom čudu od fejsbuka.

Večeras ako izgubimo pratite komentare pa ćete vidjeti, pape ovo pape ono, a 1% će uzeti u obzir snagu i veličinu Argentine.

Bjež ba, i kaže demokratska država nama treba uvesti režim kao u S.Koreji lemat nas i u vojsku slat od 10 godine života...
ba Sir MB
Nováček
Registrován2013-02-22
ba Lobster >> pondělí Červen 16 - 09:05
Svaka njemu čast, al' je daleko od savršenog, ako ništa onda zbog malog nećaka. Isto su radili i drugi, al' to nije opravdanje.

On bolje igrače od ovih nije trenirao pa je mozda i za njega velik zalogaj, al' napokon BiH pobjeđuje utakmice za koje se (opravdano ili ne) očekuje da pobijedi.
ba Lobster
Profík
Registrován2013-02-18
eng 1312 >> pondělí Červen 16 - 10:21
evo skidam mu kapu za Besica, znaci vrhone decko
iskreno trebalo je stisnuti i gurnuti ga u vatru

prodat ce se ova repka ko Senegal poslije Japana
eng 1312
Profík
Registrován2013-03-20
ba Sir MB >> pondělí Červen 16 - 14:20
Bešić je bio mašina sinoć, svaka mu čast baš ga pratim i mađari imaju samo rječi hvale u Ferencvarosu, a besplatno je stigo u Ferencvaros, imam osjećaj da će se ovi fino oparit.
ba Sir MB
Nováček
Registrován2013-02-22
eng 1312 >> pondělí Červen 23 - 07:45
pohvalim susisa i odbije mi se
kloc idiotski
eng 1312
Profík
Registrován2013-03-20
ba Lobster >> Úterý Červen 24 - 14:51
Dječje bolesti.
ba Lobster
Profík
Registrován2013-02-18
ba Hulk >> Úterý Červenec 8 - 20:52
zaboravio prognozirati bra - njem. :D mislio staviti 2:1 za njemacku, ali ovo nisam ocekivao..rasuli ih ko rizu :D
hahahaha samo lesi moze izvuci arg sutra i u finalu, inace je njemacka prvak. :D volio bih da bude njem - hol, 2:1 za njem. :)))
ba Hulk
Nováček
Registrován2013-04-06
ba Sir MB >> Úterý Červenec 8 - 21:29
hahahhaha kad je ovo moguce u RL, vise se nikad necu zalit ni na jednu utakmicu u igrici.
ba Sir MB
Nováček
Registrován2013-02-22