Liga země Estonsko sezóna 21

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

H32 (69)


ee onuelver >> středa Červenec 19 - 09:39

Koondise peale keerasid sa ise jutu. Enne oli jutt liigas mängudest.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> středa Červenec 19 - 16:46

Torresel läheb karikas tänavu väga igavaks- tema lemmikut Veenust pole enam konkurentsis, mind pole ja Veerikut enam ei mäletagi keegi.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Čtvrtek Červenec 20 - 18:09

Üks haruharv juhus, kui mängu suudetakse domineerida ning siis ei suudeta võimalusi ära lüüa. Jätkub vist taas relegatsiooniheitlust hooaja lõpuni.

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sobota Červenec 22 - 22:00

Nüüd nägid kui null on su sats ilma Peeglita. Täiesti. Nagu sa kunagi ise ütlesid kui mingi värk sai tõestatud- mott. Müü ta järgmine aken maha ja ma olen järgmine hooaeg sinust eespool tabelis. Ning arvatavasti mitte ainult mina.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> pondělí Červenec 24 - 20:06

Sellise mängu järel tuleb küll mõelda mõneks hooajaks time-outile ja põlvkondade vahetusele. See praegune on küll lootusetu sattunud kokku, ehkki paari hooaja eest lootsin neilt tõusu vähemasti 5. koha heitlusse. 

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> pondělí Červenec 24 - 22:09

Nimeta mulle hooaeg mil sa sellest põlvkondade vahetusest rääkinud siin pole laughing

Pigem on su meeskonna häda lootmine igas liinis ühele mehele. Kui too kinni võetakse ongi kööga. Ründav pool on selgelt kaldu Mayati poole kes erinevalt Torrese juttudest on veel täitsa Meistrika tasemel. Tagumises pooles pole ühelgi nii head ründajat. ning need paremadki tippudel olid pea kõik juba supertalendid. See hooaeg on talle Khakpoor hakanud järgi ronima aga see on pigem Mayati vanuse tõttu.

Keskväljal sul peale Peegli polegi kedagist. Kui veel teine vähemalt Zetina tasemel vend juures oleks siis ehk veel ehitaks midagi aga tema tasemel poolikuid on igas tagaosa satsis mitu ja ta jääb nõrgaks. Liiv on aga kogu meistrika nõrgim DM. Mõni su kaitsja saaks vist ka paremini hakkama.

Kaitse ongi su nõrgim koht. Okesola  on veel enam-vähem ja Pärnasalu võib saada selleks aga ääred pole vist kellegil nii pasad vb vaid Reservil on veel nõrgemad ääred. Aga enamus satse ju ründavad meil äärtelt. 

Pack on tavaline keskpärane ML värku ilma Setting Wallsita. 

Üks korralik poolik ja 2 äärekaitsjat juurde võiks olla piisav et liigas püsida.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> středa Červenec 26 - 18:52

Need 2 kaitsjat ja poolik on mul iseendast olemas, aga mitte enne 5-6 hooaega alles :D sul pole selle taseme mängijaid ollagi. Muudeks vangerdusteks hetkel olevast 42,5 miljonist ei piisa. Seega tuleb keegi müüa ning paar noort tulevikulootust soetada

Huumorisektsioon: skaut ennustas, et tänane mäng Auguriga tuleb väga tasavägine ning mul on head viigivõimalused, kuigi Augur võib võtta ka üheväravalise võidu. Ei tea, mis seeni või seemneid ta söönud on. 

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> středa Červenec 26 - 19:41

Skauti peab ka oskama kasutada, muidu annab lambiseid tulemusi :-D

ee Kaarel
Profík
Registrován2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> středa Červenec 26 - 20:52

Kusjuures ta on seni suht korralikult isegi pakkunud, ka siis, kui tundunud veidi absurdne tulemus nagu tunamullu see, et ma ei saa Alkohoolikute vastu kodus viikigi kätte. Ning ei saanudki. Tollest peale olengi nendega hädas olnud pidevalt. Lihtsalt nii mööda kui täna pole ta ammu pakkunud.

Praegu vaatan meeskonnas pigem sellise pilguga et keda müüki lükata. Kalbin kindlasti, ehk ka Jacobson, Liiv, mõlemad wingerid. Termeleti jätaks staffi mõttega ootele, kuigi ta peab veel terve hooaja vähemalt ootama kuniks staadion ja järgmine office level valmivad. Raha temast ju midagi ei saaks. Meistrikast väljakukkumine on kõige viimane asi, mille pärast muretseda. Pole väga mõtet venitada stiilis "kas seekord saan veel 9. koha kätte, kas veab playoffidel, et veel üks samasugune hooaeg hingitseda". Pigem minna edasi noorenenud rivistusega ja mõni hooaeg teises liigas neid arendada ning siis proovida, kas õnnestub Aashole ja Reinhardi saatust vältida. Seni pole ka keegi suutnud pikema kui paari hooajase pausi järel liigasse edukalt naasta, aga kunagi polnud ju ka ükski playoffidelt Meistrikasse tõusnu suutnud püsima jääda, praeguseks on neid juba päris mitu.

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Čtvrtek Červenec 27 - 07:19, Editováno Čtvrtek Červenec 27 - 07:24

Pead ära otsustama mis edasi teed. Just see viimaste hooaegade ripakil olek et ei tea kas teen nii või naa, peaks vist seda aga lõpuks teen teist ongi põhiline pidur. Kui pole praeguste asjade käiguga rahul pead midagi muutma. Kui jätkad sama moodi edasi ei tule ka suuri muutusi kuskilt.

Ma müüks sinu asemel kõigepealt Kalbini ja Liiva sest Termelet võib sul ka DM kohal mängida ning siis ostaks kellegi. Siis saab edasi plannida.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> pondělí Červenec 31 - 19:59

Mõned unustasid, et müügiaken on ikka veel avatud :D

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> Úterý srpen 1 - 20:58

Teisel poolel hakkab meeskond välja nägema....khm, huvitav. Nooruslik. 40 punktist vist juttu ei tule :D Ning hetkel pole veel päris selge, millised mängijad täpselt hooaja teist poolt mängivad, busy days on market. 

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> středa srpen 2 - 17:05

 Minu arust teed ise täpselt seda milles koguaeg mind süüdistad. Ning kas sa selle neegri eest liiga palju ei maksnud?

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> středa srpen 2 - 19:19

Mul on võetud teadlikud riskid, praegu ma ei looda, et järgmisel hooajal oldaks tugevalt 5. koha konkurentsis ja et ülejärgmisel kindlasti medalil. See oli kellegi teise teema, et miks pärast võtmemängijate müüki kolmandalt kuuendaks vajus :) Mul kuulusid nad jah põhi 11 sekka, kuid mitte mingil juhul 3-4 olulisema tegija hulka.

Esimene oma tavakasvandik on põhisse edukalt sisse murdnud ning neid tuleb veel. Paremaid mängijaid taskukohase hinnaga naljalt ei liigu. Järgmisel hooajal hakkab peale staadioni valmimist ka rohkem raha voolama. 

ee Balthazor
Profík
Registrován2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> pátek srpen 4 - 20:19

Viimaste mängude põhjal tundub et mängid oma võimalused maha.

ee onuelver
Profík
Registrován2014-09-02
ee Puka City Strikes Back