Liga země Izrael sezóna 34

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

עונה 6 (123)

il Jordy Cruijff >> Čtvrtek prosinec 12 - 19:30, Editováno Čtvrtek prosinec 12 - 19:31
נזרום עם עופר ונעשה גם סיכום עונה:

----------------------------

גביע המדינה- עפתי במשחק השלישי ששיחקתי מול חיפה (בבית), ס"ך המפעל הכי פחות חשוב אז לא רציתי להלחם נגד חיפה בשביל סיכוי קטן לעבור ועפתי, מה שחשוב זה ששחקני המפתח קיבלו 3 משחקים ו900 ניסיון כי הייתי שם נגד חלשות (ונגד חיפה שגם שמתי צעירים), אז סביר מבחינתי.

ליגה- ערב הסיבוב האחרון הייתי נקודה מעל הפועל, אבל אז שמטתי למידפילד ומחזור אחרי זה רצף של 3 שמיטות ונשברתי, ס"ך אני מרוצה מאוד, עונה שעברה הייתי בכלל במאבקים על מקום 4 מלמטה, כך שלהבטיח אותו פרקטית מלמעלה עכשיו אחרי בערך 15 מחזורים זה הישג.

אירופה- גם אצלי הצלחה, 12/16 ניצחונות, והגעתי מסיבוב 2 עד ה16 אחרונות, השגתי למדינה דירוג כמו שסובוטיקה השיג לאיטליה!, בטח הצלחה אם משווים לעונות האחרונות שבהם ניצחתי פעם אחת ב8 משחקים, ולא התקדמתי שום שלב.

פיננסים- מבחינת ההכנסות הצלחה גדולה, הכנסתי 75 מיליון (וסופר, בטח יגיע ל80 עם עוד איזה מכירה), לעומת 38 בלבד שנה שעברה, בהוצאות אני גם הרבה (78), אבל לעומת שנה שעברה (50), זה לא עליה גדולה כמו בהכנסות, ובגלל שהרוב היה הוצאות על מתקנים אז ההשקעה תחזור אלי בעתיד.

עליה בדירוגים השונים:
כרגע בדירוג המועדונים אני מקום 58, עליה של 64 מקומות! יותר מפי 2
בדירוג הפופולריות מקום 252 בעולם, עליה של 100 מקומות!

לסיכום: עונה פנטסטית מבחינתי ונקווה להמשיך עם זה עונה הבאה.
il Jordy Cruijff
Nováček
Registrován2013-04-08
il joest5 >> Čtvrtek prosinec 12 - 20:04
וסיכום העונה של הפועל חיפה:

גביע המדינה - זכייה. אי אפשר להשיג יותר מזה אז כמובן שצריך להגדיר את זה כהצלחה.

ליגה - מקום שני, נקודה פחות מהאלופה. אחרי שזכיתי בעונה שעברה אפשר לאמר שזו קצת אכזבה אבל סך הכל השגתי את כמות הנקודות שציפיתי כשהפסדתי רק 3 פעמים ויצאתי רק פעם אחת בתיקו. עקב האכילס שלי כמובן היו המפגשים מול עופר האלופה בהם הפסדתי פעמיים ופעם אחת יצאתי בתיקו. אבל עדיין, סך הכל עונה מוצלחת אם כי התוצאה הסופית שלה מעט מאכזבת.

אירופה - טוב כאן כבר מדובר בהצלחה אדירה. אחרי 3 עונות בהן אמנם עברתי את שלב הבתים אבל הודחתי פעמיים בשמינית ופעם אחת ברבע פתאום העונה הקבוצה שלי התקדמה והתקדמה עד שמצאה את עצמה בגמר. בגמר מול וינסנט ובביתו זה כבר היה יותר מדי אבל עדיין הגעה לגמר ליגת האלופות אפשר להגדיר רק במילה אחת - הצלחה. מבחינת דירוג העונה הזו העלתה אותי מהמקום ה15 לעשירי.

פיננסים - סך הכל הכנסות של 113 מיליון. ההוצאות הגיעו בדיוק לאותו דבר אבל אחרי שהיום הוצאתי 47 מיליון (אבל גם מכרתי שחקן ב7). סך הכל אם נוריד את ההעברות יצאתי השנה ברווח של קצת יותר מ40 מיליון.

בדירוג הפופולריות פתחתי את העונה במקום ה 25 בדירוג הכללי ועליתי קצת ל21. גם אני מתכוון לשדרג איצטדיון ל20000 הבעיה שכרגע אין לי את ה4 מ5 משחקים עם 80 אחוז. אם אצליח בתחילת העונה להשיג את זה ב 2 מ3 המשחקים הראשונים אוכל לשדרג.

לסיכום: היה חסר גרוש ללירה בליגה ובאירופה על מנת שתהיה עונה חלומית אבל עדיין בהחלט עונה מעולה.
il joest5
Překladatel
Registrován2013-02-07
il basta >> pátek prosinec 13 - 00:06
סיכום העונה שלי:

גביע המדינה - הצלחה גדולה, פעם ראשונה שאני מגיע לגמר ועוד אחרי ניצחון אדיר על עופר בחצי הגמר.

ליגה - עשיתי את המוטל עליי - מקום שלישי, תוך שיפור במאזן הנקודות.

אירופה - הצלחה אדירה, המטרה הייתה העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות, בפועל הגעתי אפילו לשמינית הגמר.

פיננסים - הכנסות 86 מיליון, הוצאות 81 מיליון. עלייה יפה בזכות ליגת האלופות. אני חייב דחוף להגדיל את האצטדיון...

סיכום - עונה טובה מאוד, מעבר לציפיות.

- הערה: יפה שכולנו מרוצים...
il basta
Profík
Registrován2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv