Liga země Lichtenštějnsko sezóna 66

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

For poles. (323)


pl RENEgat >> Úterý Únor 24 - 06:04
Wiem, że to długo potrwa. Zabraknie 1 meczu. Rozegramy go w jakimś innym terminie. Mecze trzeba rozgrywać w dni które podaję.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl RENEgat >> Čtvrtek březen 5 - 19:22
Co lepiej ulepszyć? Bazę treningową czy akademię na 7 poziom?
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
li Borek99 >> pátek březen 6 - 18:15
Na Twoim miejscu starałbym się najpierw rozbudować stadion, bo większe wpływy z biletów pozwolą Ci później łatwiej dalej rozbudowywać resztę obiektów plus zrekompensują częściowo wyższe koszty ich utrzymania. Rozbudowa pozostałych obiektów bez rozbudowy stadionu IMHO nie ma większego sensu.
li Borek99
Profík
Registrován2013-06-02
pl RENEgat >> sobota březen 7 - 06:35
Ja to wiem i mam kasę na to tylko rada nadzorcza się nie zgadza. W nastepnych meczach muszę mieć ponad 1200 kibiców. Chodzi mi o to, że po tym sezonie dostanę kasę i chcę wiedzieć na co ją wydać
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
li Borek99 >> sobota březen 7 - 20:22
Przez staranie miałem na myśli raczej "sprzedawanie biletów" i oglądanie meczów domowych na żywo, żeby zmaksymalizować frekwencję. Wiem, że czasem zajmuje to trochę czasu, zanim uda się wykręcić to wymagane do rozbudowy minimum, bo sam się męczyłem, żeby ruszyć trwającą rozbudowę na wyższy poziom bardzo długo, ale to w dużej mierze z lenistwa, bo nie chciało mi się obejrzeć paru meczów na żywo i z reguły właśnie części z tych bonusowych 10% brakowało ;).

Co do pytania to zależy jakie masz cele. Jak nie skupiasz się na obecnych wynikach to postawiłbym na akademię, a jak jednak Ci na nich mocno zależy to na bazę treningową. No ale ja jakimś super-ekspertem nie jestem, nigdy nie wczytywałem się w przewodniki, ale właśnie taką przyjmowałem kolejność rozbudowy i dzięki temu praktycznie nie kupują zawodników tylko zastępuję starszych wychowankami, dodatkowo zarabiając trochę kasy na sprzedaży zbędnych graczy (bo i nie każdy junior nawet po kilku sezonach ma potencjał, by wskoczyć do pierwszego składu).
li Borek99
Profík
Registrován2013-06-02
pl Katian >> pátek březen 20 - 20:11
Polak wrócił na tron!
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> sobota březen 21 - 05:56
Gratuluję.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> neděle duben 5 - 11:22
Kolejny Polak w naszej lidze ;)
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> pondělí duben 6 - 08:27
Widzę, że jest fanem Lecha. Już go lubię.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl RENEgat >> pondělí duben 6 - 08:34
Mój skład starzeje się i słabnie. Prawdopodobnie zostanę w 2 lidze na jeszcze ze 3 sezony.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> pondělí duben 6 - 13:19
Jak pokazał obecny mistrz Polski, wcale nie trzeba mieć super teamu by zdobywać trofea ;)
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> Čtvrtek duben 9 - 15:08
Yeah. Dzisiejszy dzień jest na razie bardzo dobry w tej grze dla mnie. Ukończyłem budowę akademii na 7 poziom i dostałem 2 nowych zawodników z czego 1 to dużo warty bramkarz (jak na początek). Do tego awansowałem do dalszych rozgrywek pucharu (pokonałem Triesenberg FC). Zremisowałem co prawda z jednym z gorszych zespołów mojej ligi ale grałem słabym składem bo najlepsi zmęczyli się po meczu pucharowym.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl ceniu >> sobota duben 11 - 04:34
jestem jeszcze ja.
pl ceniu
Profík
Registrován2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl RENEgat >> sobota duben 11 - 14:09
ceniu czemu nie inwestujesz w promowanie juniorów? to gwarantuje samowystarczalność.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl RENEgat >> sobota duben 11 - 14:10
Uuu. Widzę, że Peter (menadżer Petra28) jest nieaktywny. a ma taki dobry klub :(
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01