Liga země Lichtenštějnsko sezóna 66

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

For poles. (323)


pl ceniu >> pátek Červenec 10 - 10:29
miałeś 3 strzały i 3 gole dobra skuteczność:)
pl ceniu
Profík
Registrován2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl Katian >> pátek Červenec 10 - 11:14, Editováno pátek Červenec 10 - 19:13
Biały Legion 4:1 Reipas

TABELA:
1. Biały Legion: 15 pkt 22:3 (5M)
2.Triesenberg FC: 10 pkt 10:6 (5M)
3. SC NiceSport PL: 8 pkt 8:8 (5M)
4.FC Star Vaduz: 4 pkt 7:15 (5M)
5. KKS Lech Poznań: 4 pkt 4:13 (5M)
6.Reipas: 1 pkt 2:8 (5M)

Top Strzelcy:
1. Iserte (TFC)
Sinkiewicz (TFC): 5
2. Morrish (SCNS)
Sayar (BL): 4

Top asystenci:
1. Waldstein (BL): 7
2. Fouweather(TFC)
Magrico (BL): 4

Triesenberg FC wyprzedził jeszcze z końcówce SC NiceSport PL - nie zmienia to faktu, że oba te zespoły spotkają się na stadionie Triesenberg FC w półfinale.

Dzisiaj o 18 dowiemy się kto zagra w drugim półfinale z Białym Legionem - czy będzie to zajmujący obecnie 4 lokatę FC Star Vaduz, a może prowadzony przez kresto KKS Lech Poznań?

Na czoło klasyfikacji strzelców wysunęła się dwójka snajperów Triesenberg FC: Iserte i Sinkiewicz. Obaj w ostatnim meczu zanotowali hat-tricka.

Wśród asystentów na prowadzeniu jest Waldstein, ale podobnie jak najlepszy strzelec Białego Legionu, Sayar, może już nie wystąpić więcej w turnieju ze względu na zbliżające się spotkania w Lidze Europy oraz mecze reprezentacyjne.

Runda pucharowa:
Półfinały:
Triesenberg FC : SC NiceSport PL
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> pátek Červenec 10 - 16:11
4 kolejka:
Reipas 1:1 KKS Lech Poznań
Oglądałem, bo byłem ciekaw czy będę w final four.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> pátek Červenec 10 - 17:51, Editováno pátek Červenec 10 - 19:16
Wygląda na to, że wszystko się zgadza - tabela zaktualizowana.

Półfinały:
Triesenberg FC : SC NiceSport PL
FC Star Vaduz : Biały Legion

Mecz o 5 miejsce:
KKS Lech Poznań : Reipas

Prosiłbym o rozegranie spotkań do niedzieli włącznie. Jeżeli poznamy finalistów wcześniej to może się uda nawet w niedzielę skończyć turniej, jak nie to w poniedziałek lub wtorek. Chciałbym, żeby turniej zakończył się finałem, czyli aby mecz o 3 miejsce został rozegrany wcześniej.
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> sobota Červenec 11 - 09:07
Ech słaby występ w Lidze Europy - straciłem bramkarza zaraz na początku meczu i na 4 dni mi wypadł.

Za to odmienne nastroje po Superpucharze, gdzie czerwona kartka na początku u rywala i udało si wygrać 3:2 :D
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl ceniu >> sobota Červenec 11 - 10:13
Triesenberg FC 2:2 SC NiceSport PL
co teraz robimy?
pl ceniu
Profík
Registrován2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl RENEgat >> sobota Červenec 11 - 11:07
Pewnie rewanż albo bramki na wyjeździe.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> sobota Červenec 11 - 12:10, Editováno sobota Červenec 11 - 12:13
Problem przewidziałem przy tworzeniu turnieju i jestem zły na siebie, że o tym wcześniej nie napisałem. Specjalnie gramy odwrotną kolejnością, by na wypadek remisu potraktować mecze rozegrane w turnieju jako dwumecz. Od razu uprzedzam sytuację gdyby w obu meczach padł remis np. po 0:0. Wówczas decyduje tabela.

W zaistniałej sytuacji:
Pierwszy mecz:
SC NiceSport PL 0:0 Triesenberg FC
Drugi mecz:
Triesenberg FC 2:2 SC NiceSport PL

Awans: SC NiceSport PL ze względu na lepszy wynik dwumeczu (gole zdobyte na wyjeździe).

Przepraszam Ceniu, bo to powinno być napisane wcześniej, ale jest sprawiedliwie, zgodnie z tym o czym myślałem przy tworzeniu turnieju.

Podkreślę może jeszcze jedno, żeby nie było niedomówień: Te mecze traktujemy jako dwumecz wyłącznie w przypadku remisu w fazie pucharowej - zwycięstwo jednej ze stron, nawet gdy drugi zespół wygrał w fazie grupowej 5:0 i tak daje awans zwycięzcy meczu fazy pucharowej.

Edit: Mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko jasne i że przewidziałem każdy wariant. Jeszcze raz przepraszam. Normalnie mielibyśmy dogrywkę i karne, ale wiadomo, że w sparach ich nie ma.
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> sobota Červenec 11 - 12:44, Editováno sobota Červenec 11 - 12:44
Gdyby ktoś potrzebował pomocnika albo napastnika na wypożyczenie to prawdopodobnie będę oferować usługi tych dwóch grajków:
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-825582
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-747285
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> sobota Červenec 11 - 18:34
Na tego pomocnika może się skuszę, jak będzie wypożyczany, ale nie jestem pewien bo złożyłem ofertę innemu i jeśli do mnie trafi, to nie będę już zainteresowany.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl RENEgat >> neděle Červenec 12 - 08:11
FC Star Vaduz 1:4 Biały Legion
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> neděle Červenec 12 - 10:22, Editováno neděle Červenec 12 - 10:39
Finał
SC NiceSport PL : Biały Legion

Mecz o 3 miejsce
FC Star Vaduz : Triesenberg FC

Mecz o 5 miejsce
KKS Lech Poznań : Reipas

Proponuję się poumawiać na wtorek, bo wtedy nie ma ligi.

Top strzelcy:
1. Iserte (TFC)
Morrish (SCNS)
Sinkiewicz (TFC): 6
4. Zawiasa (BL): 5

Top asystenci:
1. Waldstein (BL): 7
2. Magrico (BL): 5
3. Fouweather(TFC)
Mahdavian (TFC)
Wilhelm (FCSV): 4
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion
pl Bitix >> pondělí Červenec 13 - 14:31
Mecz o 5 miejsce mozna uznac ze wygralem walkowerem poniewaz uzytkownik podal sie do dymisji i przejal inny klub w innej lidze...
pl Bitix
Nováček
Registrován2014-09-11
pl RENEgat >> pondělí Červenec 13 - 16:29
W moim przypadku chyba też tak będzie. Wysłałem ceniowi zaproszenie na mecz wczoraj rano. Dzisiaj wysłałem jeszcze raz na wszelki wypadek.
pl RENEgat
Nováček
Registrován2015-01-01
pl Katian >> pondělí Červenec 13 - 17:36
Zobaczymy - myślę, że Ceniu akceptuje. A z Kresto szkoda, że nas opuścił i to bez pożegnania. Fajny klubik mu się trafił, ale do tego mógł też samo dojść i to wcale za niedługo.

Widzę, że Reipas ma już Schlifena i bije się o Oundijana. Ormianin cieszy się jednak sporym zainteresowaniem - a w tamtym sezonie za skubańca była chyba tylko jedna oferta i to poniżej wartości :P
pl Katian
Profík
Registrován2013-06-16
pl Biały Legion