Liga země Lotyšsko sezóna 54 [4.4]

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

17 sezona (8)

lv rg >> pátek květen 22 - 17:03
Apsveicu ar sezonas sākumu. Pērkam viens otra biļetes - nāks par labu mums visiem.
lv rg
Profík
Registrován2014-07-04
lv FC Draza
lv rg >> Úterý květen 26 - 22:16
Ko klusējam kā partizāni? Karoč, saku uzreiz - uz pirmājām 2 vietām nepretendēju. Lai būtu tā komanda, kuru vēlos man vēl vajag 2 sezonas, tapēc ar mani var sarunāt spēles, ja kāds baigi grib :P Domāju, kādus 55 punktus šosezon dabūšu. Ja gribētos vinnēt sezonu, tad jābaidās būtu no Modžahediem :)
lv rg
Profík
Registrován2014-07-04
lv FC Draza
lv rg >> středa Červen 3 - 18:38
Pēc pirmā apļa pārsteidz Fortunas zemā vieta un Drazas 1. vieta. Ar Modžehediem ir tieši kā domāju - diezgan pārliecinoši soļo uz 3. grupu. Kā jums?
lv rg
Profík
Registrován2014-07-04
lv FC Draza
lv rg >> středa Červen 3 - 18:40
Un tas, ka pirmajām 4. komandām pēc pirmā apļa ir tikai viena zaude arī ir diezgan negaidīti.
lv rg
Profík
Registrován2014-07-04
lv FC Draza
ua Spiegs >> neděle Červen 14 - 20:51
Ar Tārpiem slikti man iet - paredzot speeli. nekad iespēja uz pozitīvu iznākumu nav zamēka par 2, bet kaut kaa pa 3 spēlēm tik 1 punku esmu dabūjis.
Man sāk likies, ka komandai slikta vadība - ka nav laika, neko nepētot liekot sastāvu uz dullo rezultāti ir labāki nekā kaut ko ķīmiķojot :)
Tagat ar ieberzos uz transvēriem - sapirkos visādu noobus, cerībā ka kā parasti boti atpirks, bet šie no manis pārstājuši pirkt.

Pa otro vietu varbūt vel pacīnīšos, bet man laikam baigi griež iekšā tas, ka kopējā komandas taktikas lvl zaudējam lielākajai daļai grupas komandu.
ua Spiegs
Profík
Registrován2014-09-16
lv FC Bucha
lv Dainix >> pondělí Červen 15 - 17:39
Boti jau laiciņu kā pasīvāki palikuši tirgū, tāpēc paļauties uz to ka gan jau bots nopirks vairs nedrīkst! Pat manus 16-17 gadīgos jauniešus kas iznākuši no 9.līmeņa skolas nepērk.
lv Dainix
Profík
Registrován2014-04-15
lv SK Latgols
lv rg >> pátek Červen 19 - 13:45
Tabulā lēnām viss sāk nostāsties savās vietās :)
lv rg
Profík
Registrován2014-07-04
lv FC Draza
ua Spiegs >> sobota Červen 20 - 21:09
Tabula ļoti interesanta - 5 komandas tēmē uz pirmo vietu, man pēc pirmā apļa ar bija neliels pārsvars, ko otrajā izsēju. Brīžiem liekas, ka tam kas iziet līderos piemetās vadātājs :)
ua Spiegs
Profík
Registrován2014-09-16
lv FC Bucha