Liga země Polsko sezóna 14 [3.2]

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

SEZON 63 (83)


pl Sidney68 >> pátek prosinec 31 - 17:19

Dzięki i nawzajem

pl Sidney68
Profík
Registrován2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> sobota leden 1 - 14:34

Wzajemnie

pl Mario
Profík
Registrován2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> pondělí leden 3 - 20:55

Patrzyłem sobie na składy zespołów w naszej lidze, żeby zobaczyć, kto ma najbardziej polski skład i trafiłem na dziwną rzecz.

PolishPower, poniżsi zawodnicy grają w twoim klubie od 1/2 sezonów, ale mają po 18/19 lat, czyli w chwili dołączenia do zespołu mogli mieć najmniej 16 lat.

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2448098/employment

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2454029/employment

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2422323

Twój poziom akademii pozwala na generowanie zawodników w wieku 14 lat. Dlaczego zatem generujesz starszych? Stoi za tym jakaś większa taktyka finansowa?

pl Mario
Profík
Registrován2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Úterý leden 4 - 07:08

Ja też zastanawiam się nad zwiększeniem wieku zawodnika z akademii na 17/18 lat bo już nie mam miejsca w składzie dla wszystkich, więc może to jest taktyka Polisha?

pl Mich
Profík
Registrován2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> Úterý leden 4 - 19:04

ustawienie mam przedzial 15(min)-18 ustawiony i duzo mlodych sprzedawalem 

pl PolishPower
Profík
Registrován2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl PolishPower >> Úterý leden 4 - 19:06

mialem 15-16 to sami beznadziejni przychodzili ,zwiekszylem do 18 to 2 supertalenty pod rzad wpadli 18 latek a pozniej 15 latek

pl PolishPower
Profík
Registrován2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> Úterý leden 4 - 22:39

A ja mam już 30 zawodników bez talenta, nie wiem o co chodzi, czekam i czekam a tu dalej nic

pl Mich
Profík
Registrován2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> středa leden 5 - 15:03

Szansa na supertalent to 1/25, przy czym jeśli twoich ostatnich 30 juniorów supertalentami nie było, to 31 ma gwarancję bycia supertalentem.

Przy okazji dodam, że to że szansa jest 1 do 25, w żadnym wypadku nie znaczy że co 25 będzie supertalentem, tylko że szansa na wylosowanie supertalentu w dowolnej chwili wynosi 1/25 (za wyjątkiem sytuacji, gdy dany junior jest 31 juniorem od czasu ostatniego supertalentu). Właśnie z tej dość ważnej statystycznej różnicy wynika to, że zazwyczaj nie otrzymasz juniora co 25 zawodników a znacznie później (paradoks hazardzisty, przeszłość nie wpływa na obecne wyniki).

pl Mario
Profík
Registrován2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> pátek leden 7 - 18:49

Dziś dostałem nauczkę, nie docenilem przeciwnika i tylko remis że Sparta Łódź, teraz patrzę w tabelę że tracą mało goli więc obroną ma bardzo dobrą

pl Mich
Profík
Registrován2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> pátek leden 7 - 20:41

moi sie szczyca iloscia remisow w tym sezonie ;)

pl PolishPower
Profík
Registrován2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl PolishPower >> sobota leden 8 - 16:42

widzieliscie ile lat ma bramkarz klubu Sparta Łodź ? ;) https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-926656

pl PolishPower
Profík
Registrován2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> neděle leden 9 - 07:25

Ta, mieliśmy chyba o tym rozmowe z 2 sezony temu. Z grubsza jak zawodnik ma 50 lat to z parametrów stałych nie ma mu już co spadać, więc wtedy może iść tylko w górę ocena ogólna (jeśli jest wystarczająca baza treningowa).

Ja próbowałem trzymać jak najdłużej mojego bramkarza Pacynę, licząc na to, że kiedyś zrobię z niego potwora podobnego temu w Sparcie, ale jak już ocena zeszła mu poniżej 8 to zaczęły się problemy z zbyt dużą liczbą traconych bramek i kupiłem lepszego bramkarza.

pl Mario
Profík
Registrován2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> neděle leden 9 - 13:37

Bramkarze rozwijają się tylko do 33 roku. Potem już spadek skilli :(

pl Sidney68
Profík
Registrován2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mich >> pondělí leden 10 - 09:09

Jak zobaczyłem tego bramkarza to się ucieszyłem że ma taki skill w takim wieku, ale przeczytałem dalsze wasze wpisy to już tak wesoło nie jest, bo mam bramkarza już 31,5 letniego i myśląłem o jego zmianie, ale w sumie jakby był takim potworem to niemiałbym nic przeciwko, tylko ciekawe jak Sidney pisze że po 33 będzie wyrąźny spadek skili czy powolny? trzymać go czy rozglądać się za innym?

pl Mich
Profík
Registrován2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> pondělí leden 10 - 17:55

Zależy jaką masz bazę i ile gra ten bramkarz. Mój Pacyna grał praktycznie każde spotkanie, przez większość czasu miałem bazę 10 poziomu, i poziom przez 10 sezonów spadł mu o trochę ponad 2 gwiazdki. Moim zdaniem to dość mało, zwłaszcza że pensja takiego grajka z każdym sezonem dość mocno spada (ja swojemu rezerwowemu bramkarzowi płacę obecnie 700 tysięcy za sezon).

Twój japoniec ma trochę sporo szybkości (ktoś ewidentnie trenował umki stałe :D  ) więc na pewno tobie będzie szybciej to spadało. Jeśli uda ci się znaleźć kupca za 180 mln to sprzedałbym z pocałowaniem ręki, ale to będzie trudne. Jeśli nie, zawsze możesz go zostawić do czasu, aż wartość spadnie mu poniżej 140 mln i wtedy sprzedać do banku, a do tego czasu nim grać i zobaczyć jak bardzo spada mu poziom i na tej podstawie ocenić, czy chcesz nowego bramkarza.

pl Mario
Profík
Registrován2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań