Liga země Polsko sezóna 33 [4.3]

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

Sezon 17 (59)


pl Esku >> neděle Červen 21 - 08:38
no coz, od 4 sezonow siedze w IV lidze, ale dwa pierwsze nie patrzyłem na wynik, a budowałem druzyne, w tamtym w w drugiej rundzie barazowej jedna bramką przegrałem ;p Cierpliwosc zaprocentowała w postaci fajnie rozwinietych grajków ;p
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl Esku >> pondělí Červen 22 - 05:53
zremisowałem, a rywale zagrali pode mnie ;D DZIĘKI WAM! ;P
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl MAT >> pondělí Červen 22 - 07:03
Miałem batalię na szczycie w obronie drugiej pozycji:P Tylko remis u Siebie, ale za dwie kolejki mecz między nami. Jeśli ja wygram będzie ciekawie do końca, jeśli Ty to już niemal pewny awansu możesz być :P
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Esku >> pondělí Červen 22 - 11:04
raz byłem to mi podstawowy GK wyleciał i junior musiał bronic ;p Jednak teraz jestem na to przygotowany ;D
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl MAT >> středa Červen 24 - 07:08
Oj! Dzisiaj święto dla kibiców:P Gra w końcu lider i wicelider ligi 4.3 :D
Mam nadzieje, że pojedynek potoczy się po mojej myśli:P Ale rywal jest bardzo silny, więc nie można być niczego pewnym!
Ten mecz może rozwiać wszelkie wątpliwości kto o co gra:P
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> středa Červen 24 - 19:33
Już wszystko jasne walczę o pozycje 2-3 o pierwszym miejscu mogę już powoli zapominać. Moja drużyna miała lekką przewagę, ale przegrała:/
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Esku >> Čtvrtek Červen 25 - 04:26
Skasowałeś mi skrzydłowego ;p Mnie wygrana bardzo cieszy i mimo, ze nad drugim miejscem przewaga wzrosła tylko o 1 punkt (Dąbrova Cię przeskoczyła) . Niby 6 punktów, ale na razie mam bilans słabszy o jedną bramkę, jesli bym miał zdecydowanie lepszy to zyskałbym mecz zapasu wiecej, bo nawet mimo remisu punktowego byłbym przed :p Dlatego teoretycznie obaj macie takie same szanse mnie rpzeskoczyc. Ciekawe jak bedzie sobie tez radzic Juve :p

Mecz zaciety, mało bramek, ale tutaj widac, ze druzyny spieły się o wynik, a nie spektakl :)
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl Esku >> Čtvrtek Červen 25 - 04:32
Skasowałeś mi skrzydłowego ;p Mnie wygrana bardzo cieszy i mimo, ze nad drugim miejscem przewaga wzrosła tylko o 1 punkt (Dąbrova Cię przeskoczyła) . Niby 6 punktów, ale na razie mam bilans słabszy o jedną bramkę, jesli bym miał zdecydowanie lepszy to zyskałbym mecz zapasu wiecej, bo nawet mimo remisu punktowego byłbym przed :p Dlatego teoretycznie obaj macie takie same szanse mnie rpzeskoczyc. Ciekawe jak bedzie sobie tez radzic Juve :p

Mecz zaciety, mało bramek, ale tutaj widac, ze druzyny spieły się o wynik, a nie spektakl :)
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl Esku >> Čtvrtek Červen 25 - 17:35
hmm niestety remis dzisiaj, jestem mocno zły ;/
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl Esku >> Čtvrtek Červen 25 - 17:47
w dodatku skasowany skrzydłowy, a dzisiaj napad...
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl MAT >> Čtvrtek Červen 25 - 19:20
Odskoczyłem od Juve już o 5 punktow:) Do drugiego miejsca 2 punkty, a pierwszego 6 punktów:) Lider lekko osłabiony, ale nadal mocny, strat punktów raczej u niego już nie przewiduje.
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Esku >> Čtvrtek Červen 25 - 23:46
lider troche Ci pomógł, bo jakby przegrał to byś miał nadal 2 pkt tylko ;D Wiec moja strata cieszyc Cie moze podwojnie ;p zobaczymy, zaczynam sie stresowac i czuc presję ;p
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl MAT >> sobota Červen 27 - 10:40
Masakra remis, ale z ciężkim przeciwnikiem, myślę że już trzeba porzucić nadzieję na pierwsze miejsce. W walce o lidera zostały już tylko dwie drużyny:/
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Esku >> sobota Červen 27 - 17:26
Ty remis, a Dąbrowa poległa. ufff, bo dwa remisy z rzędu mogły pogrzebac moje nadzieje ;p
pl Esku
Profík
Registrován2014-06-02
pl MAT >> neděle Červen 28 - 19:49
Mam nadzieje, że już jutro zarezerwuje sobie baraże:P
pl MAT
Profík
Registrován2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen