Liga země Rumunsko sezóna 4

Fórum: Ligové fórum rss-feed

Diskutuj o lize, kdo je největším favoritem na zisk titulu, kdo postoupí/sestoupí, nebo jak se ti daří v Národním poháru.

Návrat do seznamu fóra

Sezonul 53 (24)


ro eupoli >> pondělí Červenec 20 - 09:01

e foarte ciudat ca s-a lasat, a fost activ in pauza competitionala, a bagat 900 kk in jucatori....

ro eupoli
Profík
Registrován2013-05-23
ro AC Recas
ro eupoli >> Úterý Červenec 21 - 11:40

se pare ca cineva m-a blestemat, 'ceasu' rau' tine de 2 zile la mine :). Nu-i pb la club, dar e naspa rau la nationala. Pe langa ca nu inteleg de ce a jucat Samoila la inchidere (era pus Kenesei si vad ca nu e accidentat), cand ai 10-3 la suturi pe poarta, si scorul final e 2-3 e frustrant. N-are rost sa spun ca portarul lor (mai slab decat al nostru) a scos 8 suturi fiind mai slab ca al nostru care n-a scos nimic. e una din zilele alea in care-mi vine sa ma iau si sa ma duc sa-l caut pe palacean.

ro eupoli
Profík
Registrován2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> středa Červenec 22 - 07:24

daa, faine meciurile nebune din ultima vreme..

ro RSM
Admin komunity
Registrován2013-03-19
ro RS FC
ro eupoli >> neděle srpen 9 - 11:03

Atata liniste n a mai fost pe aici de f multa vreme.. Toata lumea e suparata..  Mai putin Blackart, ca acum dupa meciurile din cupa e clar ca merge in EL si locul 4

ro eupoli
Profík
Registrován2013-05-23
ro AC Recas
ro RSM >> pondělí srpen 10 - 05:58

În primul rând e vară, şi ştii că nu prea stă lumea la discuţii. În al doilea rând, ăştia care mai vorbim suntem pe grupul de Discord, unde tu nu vrei să intri.

ro RSM
Admin komunity
Registrován2013-03-19
ro RS FC
ro Vlad >> pondělí srpen 10 - 07:10, Editováno pondělí srpen 10 - 07:12

Se pare a fost cel mai linistit sezon din ultimele 10 :))

Eu se pare ca mai am nevoie doar de o victorie ca sa fiu matematic in prima liga.

As incerca dupa meciul de maine sa bag si din rezerve sa mai prinda experienta, dar ma gandesc ca nu ar fi corect fata de ceilalti manageri cu care am jucat pana acum.

Ma mai gandesc pana atunci, momentan sa vad eu bulina aurie in dreptul meu :)

ro Vlad
Profík
Registrován2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro RSM >> pondělí srpen 10 - 08:26

Dacă vrei să faci asta încearcă doar în meciurile cu echipe în situaţii neutre (să nu fie implicate nici la promovare, nici la retrogradare).

ro RSM
Admin komunity
Registrován2013-03-19
ro RS FC
ro Vlad >> Úterý srpen 11 - 08:23

Pai cam toate echipele cu care mai am meciuri sunt implicate si la promovare si la retrogradare, doar Andrei nu este implicat in nimic :))

ro Vlad
Profík
Registrován2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro Jeicky >> neděle srpen 16 - 17:48

Un sezon prost, ma multumesc cu golgheterul.

ro Jeicky
Profík
Registrován2013-02-07
ro FC Univ Craiova