Liga i Bulgarien sæson 61 [2]

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg dvanaise >> mandag august 6 - 18:07

Имам чувството че и моя отбор играе полусезоните различно. Виж последния в класирането. Има 1 победа и 18 загуби. Не можеш да познаеш срещу кой е победата. От онзи мач излиза че отбора ми е за 6-7 място в трета дивизия

До сега разбрах че няма смисъл да се играе защитно - нито като подредба, нито като тактика. Просто тази тактика не действа, и винаги имам само загуби с нея. По-добре поне 2-ма нападатели и да се надяваш късмета да е на твоя страна

Може да очакваш всичко от Перник и въпреки това пак ще те изненадат с нещо tongue-out . Ето например Мерник звучи много по-логично, но противно на всякаква логика - Перник

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> mandag august 6 - 20:23, Rettet mandag august 6 - 20:24

Е, последният в класирането и на мен ми е правил изненадващи номера преди един-два сезона. И то на мой терен!

Иначе не си прав, защото 5-4-1 на мен доста пъти ми е вършил страхотна работа . Тук се подведох от анализите преди мача. Реших, че достатъчно пъти съм играл с 4-3-3.

.А за Перник не знам дали е Мерник, ама важното е, че спечелих на Винкел Арена и съм се измъкнал  жив хахах 

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> tirsdag august 7 - 17:01

хахах Винкел Арена, това е добро

Днес има завързани мачове. Втория играе с четвъртия. Ти пък играеш с Марино поле който според мен са голяма подводница и може да те дръпнат назад. Дано късмета е на твоя страна. Нападението им е зле - само с един нападател са за мача. Според мен е добър шанс да наблегнеш на атаката за да вземеш максимума от мача

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> tirsdag august 7 - 19:15, Rettet tirsdag august 7 - 19:16

Абе, мисля да те послушам. Исках да пусна 4-4-2 защитно, ама айде - ще заложа  на 4-3-3.  Те кубинците от Марино поле не само са подводница, класен отбор са си, не знам що са толкова назад в класирането. Ох, тая Пауталия те е заковала :( Гледай да си печелиш домакинските.

А тва за Винкел Арена е сериозно - на Миньоро верно така си е кръстил стадиона laughing

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> tirsdag august 7 - 19:52

Ем...забрави! Отборът ми навлезна в серия. Бай, бай, промоция!

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> onsdag august 8 - 18:51

Извинявай че те подведох. Този твоя мач е абсолютно нелогичен. С трима нападатели да не отбележиш, не го приемам. Чак мен ме заболя.

От 6 удара 2 гола. Може би трябва да помислиш за друг вратар. С този дори и да се качиш в първа, повече от 1 сезон надали ще изкараш.

Но тези мачове са минало. Днес нещата са по-позитивни.

На хамбургерите отбора не блести с нещо особено. Що за късмет е да оглавят класирането? Според мен няма да изкарат дълго на тази позиция.

Виж на един отбор като FC Botev някак си по му приляга тази позиция embarassed . Ех мечти, мечти...

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> onsdag august 8 - 19:14

A, споко! Не си ме подвел.  И аз не мога да разбера как може с такива нападатели отпред пък толкова да не падне някое голче. Според мен всичко идва от там, че халфовете не подаваха добре. Забиваха се в линията на зщитата, а пък и единият беше уморен, и така си завърши двубоят. А на вратарят му падна нивото заради възрастта - беше три, сега е две звезди. Може би част от проблема е там. И без това мисля да взема нови вратари.

А хамбургерите не ги подценявай. Пробиха веднага в Първа лига, а отборът им е по принцип от отдавна си е доста балансиран. Пак казвам, за мен е загадка защо не си в топ 5 с този тим, който имаш. Та, ти миналия сезон ме разби на мой терен с 1-6

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> onsdag august 8 - 20:57

Много неща се промениха от миналия сезон. Бях вдигнал инфраструктурата достатъчно и инвестирах парите в играчи. Събра се отбор с който трудно бих изпаднал този сезон. Ако изключим грешката с вратаря под наем, сега вероятно щях да съм стабилно в топ 5. И късмета си играе своята роля. Губя мачове които не вярвах че ще загубя. Като си гледам головата разлика някак си нелогично е отбор с 54 гола да е на 8 позиция

Този сезон исках да вдигна стадиона още едно ниво за да е готов за първа дивизия, но като гледам какви отбори ще се качат от третите дивизии се чудя има ли смисъл. В домакинските мачове ще имам около 10000 публика. Ако с парите за стадиона купя играчи, следващия сезон сигурно няма да сляза от първата позиция. То и без това не мога да вдигна стадиона с тази посещаемост.

Обърнал ли си внимание колко често имаш контузени играчи?

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> onsdag august 8 - 21:39, Rettet onsdag august 8 - 21:51

Контузените играчи са основният проблем. Този сезон са по-малко, защото реших, че Купата не ми е приоритет и там пуснах резервите. Но умората и контузиите са в основата отбрът да не е в оптимална форма през целия сезон.

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg Dragomir >> torsdag august 9 - 08:25

Този сезон е много интересен при вас :) Нищо не се знае 

bg Dragomir
Bruger
Registreret2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Никола Пашов >> torsdag august 9 - 16:01

Dragomir, благодарим за което. 22 кръга и три тима с еднакъв точков актив са с реални шансове за промоция. В Първа лига разликата между лидера и втория е също една точка. Шмунцк се представя много добре в евротурнирите. Браво!

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> fredag august 10 - 13:05

Хора, ще коментирам след около седмица че отивам малко на почивка

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> søndag august 12 - 15:56

Последно писане и от мен - мисля, че моята Слава изчерпа максимума за този сезон. С тия контузии до тук.

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> tirsdag august 14 - 20:10

4 кръга преди края. Двама от нас тримата ще пишат в един форум следващия сезон, но още не се знае кои двама и в кой форум. laughing

Никола Пашов много ми е неприятно че се провали добрия ти сезон. Само преди няколко кръга не смятах че нещата може да се объркат така. Все още си в петицата, гледай да устискаш до края

Dragomir по принцип може да победиш всеки от отборите които ще участват в плейофите. Сега като гледам дори аз имам шансове да съм един от тези отбори. Честно казано мисля че ми е рано да се качвам и дори да се случи няма да изкарам повече от 1 сезон

bg dvanaise
Bruger
Registreret2016-12-16
bg Никола Пашов >> tirsdag august 14 - 21:09

 dvanaise със сигурност ще си пишем. Много контузии и уморени играчи. Няма как да станат нещата по този начин. Не знам дали ще устискам и за петицата. 

bg Никола Пашов
Bruger
Registreret2017-05-03
bg Lions