Liga i Estland sæson 56 [2]

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

Hooaeg 14 (49)


ee Balthazor >> onsdag februar 4 - 04:36
See pole ju sõraline ning vargusega pole ka veel vahele jäänud. Kahju et Gizaw sulle liiga nõrk on, tal on hetkel pakkumine botilt kus võib jääda pingile.
ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> onsdag februar 4 - 08:00
Nüüd pean ootama et keegi Vigrile pakkumise teeks kuna sa oled ju mu referral. Aga teda ei taha keegi teine vist juba nime pärast.
ee onuelver
Bruger
Registreret2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> onsdag februar 4 - 09:05
Baltal lihtsalt liiga palju tugevam koosseis,ma ei hakka oma paari allesjäänud ätti platsile surema saatmagi,mul Orrick hull värava pommitaja,ehk joppab :)
ee anarch37
Bruger
Registreret2013-05-26
ee onuelver >> onsdag februar 4 - 11:05
@anarch
Võrdle teda Reinhardiga, vahe ju hoopis suurem. Ning ta võitis teda korra ja tegi vist isegi 2 viiki kui õieti meeles. Siin on kõik võimalik, isegi see et ma võitsin mullu Kure ära, ta oli veel liider nii et minult ainus kaotus tükk aega.
Vigrile ka pakkumine tehtud, üks lätlane tahab ka ning 50:50 protsendid. Toosama kes Hans Pildi ära ostis(oli üleelmisel hooajal mul laenul). Loodame mõlemad et ta mind valib ikka, seal ei pruugi ta põhisse saada. Muidu saab ka temast lihtsalt virts.
ee onuelver
Bruger
Registreret2014-09-02
ee Puka City Strikes Back