Liga i Estland sæson 69

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

H58 (81)


ee Taavi >> onsdag april 21 - 18:15

Huvitavalt tugev aga tundmatu vastane anti CLis :D

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> onsdag april 21 - 18:42

Tundub ka selline moodsat tüüpi klubi, kes vahepeal lööb platsi tühjaks ning tuleb siis uue põlvkonnaga, päris tippu ongi paaril viimasel hooajal jõudnud. Tippakadeemiatega ongi ehk raske pidevalt tippklassi rivistust omada. Kui Puka omale korraliku FA ehitaks, saaks ehk temast see meie komeetklubi. Ise vaatan kõigepealt FA4 valmis saada ning siis võib ehk mõne uue talendi lisandumisel hakata eurokonkurentsi kunagi sekkuma. Peale veel mitte põhirivistuse tasemel Vavveti ma ju mullusele 16-punkti rivistusele kedagi juurde ostnud pole, aga 20 punkti piir on juba käes. 

ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> torsdag april 22 - 12:45

Nojah , vastasel sai keeper viga ja kaitsja väravas ja ma löön kõik pallid üle ja kaotan 4-2?!?

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> lørdag april 24 - 18:44

Piinlik juba sellise võidu üle aga ilma uue ründajata olekski pähe saadud. 

ee onuelver
Bruger
Registreret2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lørdag april 24 - 19:10

Mis sellel siis nii häda: oled igas liinis pisut tugevam, pääsed seetõttu parajalt kiiresti 2:0 ette, misjärel mängumootor tõmbabki tagasi ja hakkab seisu hoidma, et mängud väga ühte auku tampimiseks ei kujuneks. Siis hõrendasid kaitset ja keskelt löödigi üks tagasi, misjärel statistika jälle sinu poole hakkas pöörduma. Kõik punktid, mida antakse, tuleb rõõmuga vastu võtta, eriti kui harva saab.

ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> søndag april 25 - 17:31

Nüüd on Eesti karikaid rohkem kui Euroopast karikaid lõpuks

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> søndag april 25 - 19:02

Hommikul oli arvel üle miljardi, nüüd vaid 11 miljonit, mis võibad vahepeal ehk punasessegi tiksuda, kui võõrsil- ja koondisemängud järjest satuvad. 

ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mandag april 26 - 08:08

Mul sarnane värk tuleb järgmine pühapäev kui muuseum valmis saab. On FA3 raha koos aga YA4 tahaks enne veel ligi 300M saada juurde. 

ee onuelver
Bruger
Registreret2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mandag april 26 - 12:38

Vähemasti liigud siis õiges suunas :) ning oma farmitavatest teenid ka siis vast pisut rohkem raha kui muidu saaksid. 

Ma vist noortekat ei uuendagi YA3 peale, põhimehed tuleb nagunii osta sisse YA4-5 omad, et sabast tõusta. 3+4 puhul on sul variandid kuniks kõigil pole FA4 hangitud. 

ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> mandag april 26 - 12:58

Tahaks FA5 aga kas mu meeskondki nii palju väärt on xD pole isegi noori hetkel :D

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> mandag april 26 - 17:41

Soetad ühe noore põlvkonna ning siis kogud raha kuni nood vananema hakkavad, ei pea mitu hooaega uusi mängijaid ostma, ainult et lõpus hakkab teine liiga kummitama ehk. Ning kui paaril kriitilisel hooajal ei tule suurt saaki, siis tolle põlvkonnaga ei tulegi. Mulle tähendaks see kindlalt teist liigat mõneks ajaks, aga praegu läheb üle 2 kuu isegi FA4 valmimiseni. Sealt edasi ei oska praegu ennustada.

ee Balthazor
Bruger
Registreret2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> mandag april 26 - 18:30

Kas on mõtet , see tähendab aastaid selles mängus veel tiksuda :D

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> onsdag april 28 - 15:19

Liiga võit varakult käes

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> onsdag april 28 - 18:47

Õnnitlused !

ee plarts
Bruger
Registreret2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> onsdag april 28 - 20:12

See on mul vast 10s liiga ehk juubel isegi :D

Kuidas teil muidu? pelamis viitsimist veel on? mind morjendab et vincent on pm läinud ehk ei tea üldse mis toimub

ee Taavi
Community admin
Registreret2014-01-17
ee FC Pusa