Liga i Israel sæson 62

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

עונה 29 (52)

il Dave >> lørdag marts 18 - 19:04
וואו איזה הישג ענק סתיו, סחטיין!
il Dave
Bruger
Registreret2013-07-22
il FC Wanaka
il stav >> lørdag marts 18 - 20:55
תודה לכולם על הברכות, ולחיפה על ההסברים.
il stav
Bruger
Registreret2013-02-08
il basta >> lørdag marts 18 - 20:56
ברכות סתיו על ההישג ההיסטורי והמפתיע.
il basta
Bruger
Registreret2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il guy fink >> søndag marts 19 - 10:09
מברוק לטל :)

ואני הופתעתי לסיים במקום השביעי, מה שהופך את העונה הזאת למוצלחת :)
מקווה רק לא לעשות בושות באירופה עונה הבאה
il guy fink
Nybegynder
Registreret2013-05-16
il טל >> fredag marts 24 - 10:06
לא יודע אם שמתם לב, אבל מידפילד פרש, חבל...
il טל
Nybegynder
Registreret2013-07-20
il LFC >> fredag marts 24 - 10:50, Rettet fredag marts 24 - 16:26
באמת חבל...אבל, אפשר להבין קצת את התסכול..אני החלטתי השנה לצאת לעונה פיננסית כדי לשדרג את האצטדיון, זה אומר מבחינתי שאין סיכוי להגיע לאירופה בשתי העונות הבאות לפחות, וזה התסכול...כי גם אם לא הייתי רוצה לשדרג את האצטדיון לדרגה 10, הסיכוי לאירופה עדיין 30%-40% וזה מבאס. בכל מקרה, אני אתן לצעירים לשחק (כמה שאפשר תחת החוקים), אבל אני לא מתכוון לזרוק משחקים ואשתדל ל"הפריע" לגדולות :) ולשחק הוגן מול כולם. בהצלחה
il LFC
Bruger
Registreret2013-05-25
il Tel Aviv FC
il joest5 >> fredag marts 24 - 12:19
לא יודע, דווקא עושה רושם שבעונות האחרונות הפערים הולכים ומצטמצמים. הקטנות מצליחות ל"הפריע" יותר לגדולות, קבוצה מחוץ לגדולות לוקחת את הגביע ויותר מזה, קבוצה מחוץ ל4 הגדולות (לפחות 4 הגדולות מבחינה היסטורית) לוקחת תואר אירופי.

חבל שמידפילד פרש אבל לפחות עושה רושם שהמחליף שלו לוקח את המשחק ברצינות ועובד קשה בחלון הנוכחי. בעונה הקרובה הקבוצה שלו אמורה להתחרות חזק על אחד הכרטיסים לאירופה.
il joest5
Oversætter
Registreret2013-02-07
il טל >> fredag marts 24 - 17:11, Rettet fredag marts 24 - 17:12
כן, אני חושב שסך הכל אם קבוצות כמוני וכמו סתיו מצליחות לקחת תארים הפערים מאוד הצטמצמו, וגם סתיו עבר את עופר בטבלה, שהוא חלק מארבע הגדולות, בהחלט מראה על הצמצום פערים.
il טל
Nybegynder
Registreret2013-07-20
il Dave >> fredag marts 24 - 21:00
חבל, אבל אני מבין אותו
il Dave
Bruger
Registreret2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> tirsdag maj 9 - 04:50
אהלן, רציתי לעלות דיון קטן, אבל גדול, ובהמשך לדיונים קודמים. כהכנה לסוף העונה, ויום לפני שהשוק העברות נפתח, העפתי מבט על מה היה לנו...ותראו במה נתקלתי...מכבי רכש שחקן במעל 3 מיליון שקל ב28 במרץ...אבל זו לא הבעיה, מה שיותר מעלה בי תחושה של חוסר הגיון רנדומלי של המשחק הוא, שאותה קבוצה שמכרה את השחקן למכי, יום למחרת מכרה עוד שחקן במעל 1.5 מיליון. מה מסתבר, שני השחקנים נשלפו בנוער 10, שניהם כמובן סופרטאלנטים כפולים, אחד ב7 לדצמבר ואחד ב-9 לינואר...להזכירכם, אני אשכרה חיכיתי 31 שחקנים לשלוף סופרטאלנט אחד, והוא לא היה להיט!! אז אני שואל, איך המשחק הזה מאפשר לסגור פערים? הרי ברור שזו הדקך היחידה לסגור פער וללא הכסף ממכירת הסופרטאלנטים, זה בלתי אפשרי...אז מה אתם אומרים? יש מה לפנות לוינסנט וחבריו או שלהכיר בעובדה שככה זה. הדיון הוא למטרת ערך ספורטיבי, כמה שזה ניתן במשחק מחשב עם אלמנט של רנדומליות
il LFC
Bruger
Registreret2013-05-25
il Tel Aviv FC
il joest5 >> tirsdag maj 9 - 09:35
דווקא הרנדומליות חסרת ההגיון הזו היא הדרך הטובה ביותר לסגירת פערים. הקבוצה שמכרה את שני השחקנים היא קבוצה בינונית, פחות טובה מהקבוצה שלך, והמזל שהיה לה עם שני השחקנים הללו תעזור לה מאוד לצמצם פערים. אם כל הקבוצות היו מקבלות בדיוק אותו הדבר היה לה הרבה יותר קשה לצמצם פערים.

מעבר לזה אני מסכים שיש רנדמומליות בקבלת כישרונות העל אבל היא הרבה פחות משמעותית משהייתה בעבר. כיום על כל 31 שחקנים כל קבוצה תקבל לפחות כישרון על אחד ולא תוכל לקבל יותר משניים על כל 25 שחקנים. בעבר הסיכוי היה אחד ל25 אבל ללא שום מחוייבות, מה שיצר מצב שקבוצות מסויימות קיבלו 4 סופרטאלנטים על כל 25 שחקני נוער ואחרות לא קיבלו אפילו אחד על 100. ולגבי איכות השחקן אין הרבה מה לעשות, אי אפשר שכל הסופרטאלנטים יהיו באותה איכות.

אז הפעם לקבוצה ההיא היה מזל עם כשרונות העל ולך לא (אם כי עדיין אתה יכול לקבל כישרון על נוסף כבר בשחקן הבא או באחד הקרובים ולך תדע, הוא יכול גם לצאת כזה ששווה יותר משני השחקנים של ההוא ביחד), בפעם הבאה זה עשוי להיות אתה.
il joest5
Oversætter
Registreret2013-02-07
il LFC >> tirsdag maj 9 - 12:56, Rettet tirsdag maj 9 - 12:57
מאתגרת תשובתך, אך אני מניח שדי להסתכל במשפט המסכם שלך ולראות שהמילה "עשוי (ה)" נמצאת שם ולהבין שזה כל הסיפור. ברור שזו הדרך לצמצם פערים, אך מה ההגיון אם אני מחכה 31 מחזורים לקבל שחקן משמעותית פחות טוב, בעוד הוא מקבל תוך 3 שבועות שני תותחי על. אולי אפשר להכניס עוד אלמנט ברנדומליות, משהו כמו הלוטרי באן. ב.יאי..מי שכבר קיבל תותח על, שירדו לו הסיכויים לקבל עוד אחד כזה תוך זמן כה קצר...חומר למחשבה...הרי הוא קיבל שני סכומים מטורפים תוך יומיים בעוד קבוצות אחרות, כמוני, שאכן קצת יותר טובות, אבל לא מספיק בשביל להתמודד עם פער כספי כזה, בכלל לא מכרו שחקנים בסכום כולל של שניהם במשך כל חיי הקבוצה יחד...עוד חומר למחשבה
il LFC
Bruger
Registreret2013-05-25
il Tel Aviv FC
il joest5 >> tirsdag maj 9 - 18:03
עדיף "עשוי" על "ללא סיכוי". במידה וכולם יקבלו כישרונות על באותה כמות ובאותה איכות אז גם הגדולות יקבלו בדיוק את אותו הדבר ואז הסטטוס קוו ישאר מה שאומר שהפערים לא יוכלו להצטמצם (לפחות לא מהכיוון של כישרונות על ממחלקת הנוער). וכן, ה"עשוי" גם יכול ללכת לכיוון של הקבוצות הגדולות (גם הן עשויות לקבל כישרונות על מפלצתיים) אבל לפחות לדעתי כשאתה נמצא בפיגור עדיף "עשוי" שיכול ללכת לפה או לשם על פני סטטוס קוו.

ואגב, לי באופן אישי ממש לא יהיה אכפת אם הרנדומליות תרד למשל באמצעות משהו כמו הלוטרי באנ.בי.איי כפי שהצעת רק שלדעתי זה בטח שלא יעזור לצימצום הפערים.
il joest5
Oversætter
Registreret2013-02-07
il LFC >> tirsdag maj 9 - 19:27, Rettet onsdag maj 10 - 12:51
בנתיים אשאר עם החלום והתקווה להוציא לפחות שחקן על אחד כזה כדי שאוכל להרגיש כמו טייקון...הוצאתי את כל הכסף על שדרוג האצטדיון וזה לקח לי מספר עונות לחסוך...שזה משהו שתוקע את התקדמות הקבוצה, בטח אם לוקחים לדוגמה את אותה קבוצה מהדיון שעשתה מספיק כסף לשדרג את כל המתקנים בצ'יק צ'ק...מפרגן להם אבל זה בהחלט פער ענק מול הקבוצות הבינוניות במשחק. מעניין יהיה לדעת אם יש עוד כאלו מקרים עם קבוצות אחרות
il LFC
Bruger
Registreret2013-05-25
il Tel Aviv FC
il LFC >> onsdag maj 10 - 15:52
אגב, שמתי לב במשחק מול הפועל ת"א שהוא שלף תותח על לפני כמה שבועות...רק לקנא נשאר לי

הלוואי ואקבל שליפה כזאת, חלוץ על בן 14 עם מהירות וכח מוזהבים גם כן...סחתיין
il LFC
Bruger
Registreret2013-05-25
il Tel Aviv FC