Liga i Letland sæson 13

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

23. sezona (216)


lv Tamaz >> tirsdag maj 10 - 12:42, Rettet tirsdag maj 10 - 12:49
@egolav, arī Čempionu Līgai, Pasaules kausam, Klubu kausam nav savu forumu, značit tie ir bērnu turnīri, jo viņiem nav savu forumu.

Tev ir ļoti dzelžaina loģika!

PS. Pēc tavas loģikas lietotājs no Belariem (kurš vēl nesen forumā rakstīja un gribēja uztrenēt pussarga winger+playmaker) http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-11222
Aguero16 ir oficiāli 9. krutākais čalis ciemā, jo atrodās 9.vietā Virslīgā!

Tik tiešām - Cieti!
lv Tamaz
Bruger
Registreret2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> tirsdag maj 10 - 12:50
Klau, es nelienu nevienā citā līgā un nevienu nenozākāju. Vai tiešām nesaproti, ka Tavu zākāšanos ir nepatīkami lasīt?
Kādā sakarā nāc te un ap**** virslīgas un 2. līgas komandas?


P.s. par forumiem - nu ja tur jau tā lieta, ka savi forumi ir tikai līgām, kas arī ir galvenais te :-)
lv egolav
Bruger
Registreret2014-10-05
lv Laachi
lv egolav >> tirsdag maj 10 - 12:51
Nē, viņš ir tikai pārņēmis gatavu klubu. 9. krutākais ir tas, kas to klubu uztaisīja
lv egolav
Bruger
Registreret2014-10-05
lv Laachi
lv Tamaz >> tirsdag maj 10 - 12:55, Rettet tirsdag maj 10 - 12:58
''Nē, viņš ir tikai pārņēmis gatavu klubu. 9. krutākais ir tas, kas to klubu uztaisīja''

Značit Dainix ir pats krutākais čalis ciemā! LM nobāl! :DDDDD


Vecīt, es arī nevienu nenozākāju ;)
Kur es kādu nozākāju, vienīgais kurš tagad kādu zākā - tas esi tu pats! :)

Nomierinies, aizej paēd, uzpīpē vai nomaini darba vidi - viss būs labi ;)

Parādi konkrētu teikumu kur es kādu klubu nozākāju un pēc taviem vārdiem - ''ap****''

Beidz no mušas uzpūst ziloni! Dzīve ir skaista! Tajā neeksistē tikai RS un veidi kā mani no šīs spēles likvidēt!
lv Tamaz
Bruger
Registreret2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> tirsdag maj 10 - 12:58
Nu paskaties, ko pats rakstīji par potenciālo Virslīgas jaunpienācēju... Kādā sakarā? Izturies pret citiem ar cieņu, it īpaši, ja viņi to ie nopelnījuši ar saviem sasniegumiem.
lv egolav
Bruger
Registreret2014-10-05
lv Laachi
lv Tamaz >> tirsdag maj 10 - 13:06
Nu pat tikai pārlasīju visu ko uzrakstīju....
Sapratu par ko ir runa - tev vienkārši ir vēlme man piesieties un tikt vaļā no manis, tu sāc kļūt smieklīs egoļ ;)

Neko nepareizu nepateicu, varu atkārtoties arī vēlreiz!

FK Liepājas sastāvs ir pārāk vājš priekš virslīgas, gan aizsardzībā gan viduslīnijā gan uzbrukumā.
DeathClawam tad jau ir lielākas izredzes viņu sakaut pārspēlēs un turpināt cīņu par Virslīgu! Protams visu arī noteikt pretinieku izvēlētās taktikas utt.

Kaut vai paskatoties pēdējas reizes kad FK Liepāja ir cīnījusies par iespēju iekļūt virslīgā - iepriekšējās abas reizes ir piedzīvoti zaudējumi pret otrās līgas komandu, nemaz netiekot pie iespējas cīnīties ar Virslīgas 9. vietu!
lv Tamaz
Bruger
Registreret2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> tirsdag maj 10 - 13:09
Šobrīd uzrakstīji tiešām korekti savas domas, bet iepriekš ne visai... Pret šādu postu nav ne mazāko iebildumu.


P.s. Nemēdi manu niku :P
lv egolav
Bruger
Registreret2014-10-05
lv Laachi
lv Tamaz >> tirsdag maj 10 - 13:10
Paldies!

Moš tad miers? Man jau personīgi ir apnicis ar tevi kasīties! :D
lv Tamaz
Bruger
Registreret2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv egolav >> tirsdag maj 10 - 13:42
Miers un bērziņš!
lv egolav
Bruger
Registreret2014-10-05
lv Laachi
lv Kristiāns >> tirsdag maj 10 - 14:37
Pēdējā mačā Liepāja viesos uzvarēja ar 1-0 ar pārsvaru sitienos 17-7. Pirmspēdējā savstarpējā spēlē savā laukumā piekāpās ar 1-2, ar 21 sitienu pa vārtiem, kamēr DeathClaws realizēja vienīgos divus, no kuriem viens bija pendele.
Jā, Ozols ielika klubam labus pamatus, bet DeathClaws tik pārliecinoši neizskatās.
lv Kristiāns
Nybegynder
Registreret2013-07-19
lv Snobs >> tirsdag maj 10 - 15:57
parliecinoši otrajā līgā izskatījas tikai Modžahedi, parejo sniegums ir vērtējams nenozīmīgi - Carinkavas menedžeris arī nav nekāds muļķis un domāju, ka pienācīgi aizstāvēs vietu.
lv Snobs
Community admin
Registreret2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Arturs Ivanovs >> tirsdag maj 10 - 16:46
Tamaz saprot ko runā un viņam acīmredzot ir fantastiska u21 komanda no kuras lieliskus papildinājumus lielajai komandai sagādāt nebūs grūti! 2 sezonas un virslīgā būs Skonto un ierādīs vietu pārējiem. Tūristiem un impotentiem vietas tur nebūs. Veiksmi nākamajās 2 sezonās!
lv Arturs Ivanovs
Nybegynder
Registreret2013-10-16
lv Snobs >> tirsdag maj 10 - 17:29
nu Tamazam patiesībā ir ļoti perspektīvs sastāvs, lai arī kāds viņš krāns nebūtu, bet jāatzīst, ka sastāvs tiešām ļoti konkurētspējīgs!
lv Snobs
Community admin
Registreret2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Kristiāns >> tirsdag maj 10 - 19:00
Snob, tas, ko pirms tam teicu, bija par DeathClaws izredzēm play-off pret Liepāju.
lv Kristiāns
Nybegynder
Registreret2013-07-19
lv Snobs >> tirsdag maj 10 - 19:53
man jau arī liekās, ka Liepāja pret Carnikavu spēlēs par vietu virslīgā
lv Snobs
Community admin
Registreret2015-06-06
lv Citizen Seducer