Liga i Letland sæson 26

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

5. sezona (148)


lv bukss_a >> tirsdag oktober 15 - 13:00
o man varbūt ja paveicas spīd 4. vieta līgā :D
lv bukss_a
Bruger
Registreret2013-06-16
lv BearSlayer >> tirsdag oktober 15 - 13:14
Ja abās atlikušajās spēlēs uzvarēsi, teorētiski arī pie bronzas vari vēl tikt...
lv BearSlayer
Bruger
Registreret2013-04-17
lv bukss_a >> tirsdag oktober 15 - 13:17, Rettet tirsdag oktober 15 - 13:20
bet tad tur baigi jāsakrīt, tad jau reālāk ir 4.vieta. Tu diezvai zaudēsi Ogrei.
lv bukss_a
Bruger
Registreret2013-06-16
lv BearSlayer >> tirsdag oktober 15 - 13:30
Patiesībā tur pavisam interesanti var sanākt. Ja tu uzvari abas spēles un es un PT savus mačus beidzam neizšķirti, tad trim komandām ir pa 53 punktiem un jārēķina papildrādītāji :)
lv BearSlayer
Bruger
Registreret2013-04-17
lv bukss_a >> tirsdag oktober 15 - 13:48
un kas diez ir svarīgāks - iesisto un zaudēto vārtu starpība vai arī savstarpējās spēles
lv bukss_a
Bruger
Registreret2013-06-16
lv Rudnevs >> onsdag oktober 16 - 11:05
1:2 pret LM spēcīgajā sastāvā.
Nav slikti, bet varēja būt arī labāk. Tagad tiešām interesanti ko skatās kā galveno, jo ja tukums uzvar, vinam ir tikpat punktu ka man, ja gauja zaudē, tad ari tik pat punktu. Domāju ka ņem uzvaru skaitu, bet ja nu gadījumā ņem tas kurš ir vismazāk zaudējis, vai arī GV/ZV attiecību, tad tas būtu par labu man.
Jebkura gadijuma sezona izdevusies, ja šosezon merķis bija palikt virslīgā, tad tas ir izdarīts godam. Nākamsezon jau tiekšos uz eirokausiem.
lv Rudnevs
Bruger
Registreret2013-08-03
lv BearSlayer >> onsdag oktober 16 - 11:56, Rettet onsdag oktober 16 - 11:57
Vārtu starpību acīmredzot skatās, jo līgu zemāk divas komandas šobrīd pirms dienas atlikušajiem mačiem dala 6.vietu un vienīgais kopīgais tām ir identiskā vārtu starpība.

Nu tā, kas būs, tas būs. Neliegšos - pēc smagajām pārspēlēm par vietu virslīgā es noteikti nebūtu ticējis, ka pēdējā kārtā te spēlēšu par medaļām. Tagad, protams, žēl, ka sezonas vidū tāds pamatīgs kritums sanāca, bet vēsture ir vēsture. Ogre nav parocīgs pretinieks - 2 no 3 spēlēm šogad esam zaudējuši. Spēļu analīze viennozīmīgus ieteikumus šoreiz nedod. Lai nu kā, plāns ar uzviju izpildīts tik un tā. Jebkurā gadījumā, starpsezonā obligāti jāiepērk kāds labs pussargs, vai pat varbūt divi mazāk labi. Tāpat jāatbrīvojas no dažiem veterāniem, kamēr vēl kāds par tiem kaut ko gatavs maksāt.
lv BearSlayer
Bruger
Registreret2013-04-17
lv bukss_a >> onsdag oktober 16 - 13:17
bļin aizmirsu uzlikt taktiku un sastāvu, un sanāca čiks no lielajiem plāniem :D
lv bukss_a
Bruger
Registreret2013-06-16
lv Rudnevs >> onsdag oktober 16 - 15:19
Tieši tā, skatās vārtu attiecību. Tukums nospēlēja ničkā, tāka esmu vismaz 4tais. Nu ko, ja gauja zaudē, tad esmu arī 3., jo vartu starpiba man labāka. Starpsezona domaju uzlabot aizsardzības līniju, jo jaunajam igauņu talantam vajag kādu stabīlu čali blakām.
lv Rudnevs
Bruger
Registreret2013-08-03
lv Edgarino >> onsdag oktober 16 - 16:01, Rettet onsdag oktober 16 - 16:02
njā! sezonas beigas tādas pavājas, bet viss būs labi :) tagad jādomā ko darīt un kā rīkoties ar sastāvu ;)ja kausā būtu uzvarējis Bebri tad gan būtu ļoti laimīgs...
lv Edgarino
Bruger
Registreret2013-07-19
lv BearSlayer >> onsdag oktober 16 - 18:55
Neizšķirts kā uzvara - uz Eiropu! :D
lv BearSlayer
Bruger
Registreret2013-04-17
lv Karlis >> onsdag oktober 16 - 19:46
Jā, necerēti nonācu uzmanības centrā, stipri pakutinot Gaujai nervus. Salīdzinot ar pag. sezonu 1 vietas un 1 punkta kāpums.
lv Karlis
Nybegynder
Registreret2013-07-06
ua Kristaps >> lørdag oktober 19 - 08:57
Opā Eiropas Līgā esmu sīvā cīņā zaudējis šī gada uzvarētājam Liverpool City! Secinājums - nekas nav nereāls!
ua Kristaps
Bruger
Registreret2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs