Liga i Letland sæson 81 [3.2]

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

31 sezona ir klāt! (38)


lv Didzis >> mandag juni 26 - 11:10
nedaudz negaidīti bet esmu nonācis 2. ligā paldies visiem par labo sezonu :)
lv Didzis
Bruger
Registreret2014-08-02
lv Namejs >> mandag juni 26 - 11:19
Apsveikums Dokeriem ar uzvaru līgā.
lv Namejs
Community admin
Registreret2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv AsMinox >> tirsdag juni 27 - 05:51
Vso lidoju ārā
lv AsMinox
Nybegynder
Registreret2015-01-06
lv Tom >> torsdag juni 29 - 09:17
Skaisti, pirmais gads un noturos 3.liigaa! Nakamgad jau augstaki merki!
lv Tom
Bruger
Registreret2014-08-15
lv Namejs >> torsdag juni 29 - 10:48, Rettet torsdag juni 29 - 10:49
Neveiksmīgi, pēdējās spēlēs pazaudēju arī vietu pārspēlēs, bet nu vismaz nebūs "jāfrustreitojas" par neiedotajām DS.
lv Namejs
Community admin
Registreret2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Namejs >> fredag juni 30 - 08:57
Neveiksmīga sezona. Protams, pats esmu vainīgs, kad mēģināju izpildīt spēles plānu, kuram komanda nebija gatava. Tās 4, 5 spēles ar "go for big win" bija tās kurās būtībā tika pazaudēts tituls (viens zaudējums un 4 neizšķirti = 11 punkti). Vēl divas mājas spēles: viena pret Dokeriem, kuru uzbrukums caur centru un mana SW savainošanās un nomaiņa ar uzbrucēju pirmajās minūtēs nozīmēja 3 zaudētus vārtus pirmajā puslaikā, jo centrā palika DCB bez DM pieseguma; otrā mājas spēle pret FC Gutta, kurā viņiem bija tikai viens sitiens vārtu rāmi, diemžēl no 11m atzīmes kamēr pašu vārtsargs rādīja nelielo brīnumu. Šīs 7 spēles tad arī izšķīra TDB sezonu.

Nākamsezon nebūs muļķīgu eksperimentu, mērķis būs uzvarēt līgu. Gan jau transfēru logā tiks atrasts viss nepieciešamais lai to izpildītu ar uzviju.
lv Namejs
Community admin
Registreret2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Gipsons >> lørdag juli 1 - 16:00
Namej, redzot, ka tirgū esi salicis vairākus vadošos spēlētājus, nodomāju, ka plāno 200k stadionu būvēt,bet redzot Tavus mērķus saprotu, ka sastāvu mainīsi, lai uzvarētu.
lv Gipsons
Bruger
Registreret2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
lv Namejs >> lørdag juli 1 - 16:09
Būs ievērojama sastāva pārbūve.
lv Namejs
Community admin
Registreret2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri