Liga i Poland sæson 14 [3.2]

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

Sezon 64 (46)


pl Mario >> mandag februar 7 - 18:50

No to prawda, ale przy twojej popularności myślę że nawet z botami będziesz miał z 60% stadionu.

pl Mario
Bruger
Registreret2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl KT77 >> tirsdag februar 8 - 12:28

Szczerze mówiąc to od x czasu nie było żeby sporej sumy na plus nie było więc raczej tym sie nie przejmuję :wink:

pl KT77
Bruger
Registreret2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Sidney68 >> tirsdag februar 8 - 20:49

Kasa zawsze jest na plusie bez względu na wyniki. No chyba że ktoś pójdzie na żywioł i wszystko na transfery wyda :) Ale to sporadyczne przypadki.

pl Sidney68
Bruger
Registreret2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mich >> fredag februar 11 - 09:50

Wczoraj dobry mecz był z POISON DRINKERS, teraz zagrałem pełnym składem i widzę na co stać moją drużynę. Jest mocna, ale czasem indywidualne skile przeszkadzają jak przygnębiony czy nieobliczalny, więc jest nieprzywidywalnie.

Mario miałeś rację z bramkarzem, 32 latek szybko traci umki więc będę go sprzedawał w najbliższym okienku, może ktoś się skusi..

pl Mich
Bruger
Registreret2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> tirsdag februar 15 - 13:07

ja jestem w szoku ze tak kazdy leje gdy junior na obronie:)

pl PolishPower
Bruger
Registreret2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl KT77 >> onsdag februar 16 - 16:07

HEHE mnie to leja z kazdej strony w tym sezonie :D

pl KT77
Bruger
Registreret2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Mario >> onsdag februar 16 - 18:49

Nie wiem jak wy ale ja odnoszę wrażenie, że liga trochę nam się rozjechała względem poprzednich sezonów i jest większy rozstrzał, jeśli chodzi o siłę klubów.

pl Mario
Bruger
Registreret2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> mandag februar 21 - 18:17

Dzisiaj ważne zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w walce o 5 miejsce i to z zaskakująco dobrym wynikiem. Pod względem siły klubu chyba jestem na ziemi niczyjej - wyżej już nie będę, a od pozostałych zespołów mam zauważalnie silniejszy skład. Jeśli nie zdobędę 5 miejsca na koniec, przyznam że będę rozczarowany.

pl Mario
Bruger
Registreret2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> mandag februar 21 - 20:40

Ja poddałem się przed Vilniusem ale chyba niepotrzebnie bo rezerwy dawały radę, jakbym silnym składem zagrał to kto wie, no ale czuję że taka będzie koncowa tabela

pl Mich
Bruger
Registreret2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> onsdag februar 23 - 16:28

Jutro ja i Laboratorium gramy w ćwierćfinałach Pucharu Juniorów. Oprócz Nas jeszcze  gra czwartoligowiec z którym ja gram i 5 zespołów z ekstraklasy. Szkoda, że z tego nie ma kasy :(

pl Mirmił
Bruger
Registreret2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> onsdag februar 23 - 18:39

Dzisiaj silnik oszalał, większą szansę wygrania miały słabsze zespoły i to na wyjeździe, ja już myślałem że przegram z Widzisz bo na samym początku prowadzili 2 bramkami w tym karnym, ale moi wzięli się do roboty i wygraliśmy

Btw Zordon wygrał z Watahą @)

pl Mich
Bruger
Registreret2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> onsdag februar 23 - 20:55

Ja bez najlepszego obrońcy w składzie, ale i tak u siebie to myślałem że zwycięstwo z Zordonem to pewniak

pl Mario
Bruger
Registreret2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> lørdag februar 26 - 17:33

Nie ma to jak stracić podstawowego bramkarza na 2 mecze, które rozgrywasz z walczącymi o mistrzostwo klubami :(

pl Mario
Bruger
Registreret2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> onsdag marts 2 - 22:34

Miedzianka dzielnie walczyła u siebie i tylko remis wywiozłem, coraz ciężej w lidze

pl Mich
Bruger
Registreret2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> onsdag marts 2 - 22:47

cos jak by moi zaskoczyli ostatnio i to bez mieszania w taktyce

pl PolishPower
Bruger
Registreret2013-03-24
pl Miedź Legnica