Liga i Serbien sæson 72

Forum: Liga forum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er favoritter til at vinde ligaen i denne sæson? Hvem vil rykke op og hvem vil rykke ned, hvordan klarer du dig i pokalen?

Vend tilbage til forum indeks

Reprezentacija (67)


rs Igorjov >> søndag februar 22 - 16:03
Ti sam i uradio Rankez, ali jbg...Italijani su bili prejaki za nas. Oni su sigurno najjača reprezentacija u našoj grupi i nije mi jasno kako su izgubili od slovaka i belgijanaca. Dobro smo se branili, na kraju izgubismo najmanjim rezultatom. Sledeću utakmicu igramo protiv Slovačke i ako tu pobedimo ponovo ćemo stati na noge. Jača smo reprezentacija od njih, ali igramo na strani i sigurno nisu za podcenjivanje. Za 2-3 dana ću postaviti startnih 11 koje planiram da izvedem protiv njih, a vi pišite i dajte savete pa da odemo na to Evropsko bez mnogo problema.
rs Igorjov
Nybegynder
Registreret2013-07-29
rs Igorjov >> søndag februar 22 - 16:07, Rettet søndag februar 22 - 16:09
Pavlov, naravno da se ne ljutim zbog toga što želiš da se kandiduješ, ionako nisam ni hteo ponovo da vodim repku, al' evo već 2. sezone zaredom se niko nije ponudio pa sam hteo ja da se oprobam kad već niko drugi neće. Jedina greška je što nisam ranije pitao za savete i nisam bio toliko aktivan. Jedino ti zameram na retorici, koja je u par slučaja (a i na ovoj temi) bila prilično prosta i nevaspitana. Ovde smo da se igramo, slobodno se kandiduj, ja ti sigurno neću biti protivkandidat.

Pozdrav
rs Igorjov
Nybegynder
Registreret2013-07-29
rs Rankez >> søndag februar 22 - 17:58
Igore, ponovo praviš iste greške.

U prijateljskoj utakmici protiv Australije si igrao sa Đogovićem, Čekrlićem, Ojkićem, Ikićem i Šubarevićem u startnoj postavi. Zašto si ih stavio da igraju prijateljsku utakmicu kada si znao da će ti oni igrati protiv Italije? Ti si meč protiv veoma jake Italije igrao sa čak četiri defanzivca koji nisu imali kondiciju 100% na početku meča a sve zbog nepažnje prilikom selekcije tima za prijateljsku utakmicu. Na ovakav način Italiju ne može da pobedi niko pa ni ti.

Nemoj ovde pisati o taktici jer to može i protivnik da pročita koristeći google translate. Samo gledaj da igrači ulaze u mečeve sa 100% kondicijom, to je bar lako pobogu, a što se taktike tiče igraj formacije koje god smatraš da su najbolje niko ti reč neće reći.

Evo konkretno, zato što je Ikić danas igrao dve utakmice tek sutra u 13h će imati fitness 100% a ja u 8h ujutro igram meč Lige šampiona protiv jednog od najjačih svetskih klubova. Da li shvataš da ako si računao na Ikića u važnom meču protiv Italijana onda nisi trebao da ga stavljaš u prijateljsku utakmicu koja se igra istog dana? Ovako si zajebao i sebe i mene.

p.s. Pogledaj Fitness kod Djogovića iz Mača!? Čovek će imati 100% fitness tek za dva dana. Igrač je potpuno izbačen iz stroja, ne može da stoji na nogama.
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs pavlov >> søndag februar 22 - 19:21
Igorjov, pričao sam i pisao lepo i kulturno, ne vredi, pisao sasm i pričao seljački, ne vredi, ne znam koji jezik razumeš, zato sam pokušavao da nađem meru koju razumeš. Odustajem.
rs pavlov
Bruger
Registreret2013-03-16
rs Igorjov >> søndag februar 22 - 20:32
Ok, znači potpuno drugu postavu za prijateljske...Primljeno k znanju, još jednom se izvinjavam. Uopšte nisam znao da fitnes ima toliki značaj u ovom menadžeru. Jebiga, ne znam šta da kažem, totalno sam se zajebao u vođenju repke, potrudiću se da ih ispravim do kraja ovog katastrofalnog mandata. Priznajem sve greške, ozbiljno, znam da izvinjenje ništa ne menja, al' šta da radim kad nisam dovoljno proučio menadžer i potpuno zanemario uticaj fitnesa, koji sad kapiram da ima ključnu ulogu.
rs Igorjov
Nybegynder
Registreret2013-07-29
rs Djura >> mandag februar 23 - 10:43
Evo, zbog niskog fitnesa danas mi se povredio najbolji igrač srbije Djogović :(
Lečio sam ga u health centru i opet naredne dve utakmice ne može da igra. Jebi ga, nisam stigao da ispratim, bio je u postavi za klupski meč, nisam znao da će se iz reprezentacije vratiti sa 10% kondicije a svi znamo da niska kondicija povećava verovatnoću da se igrač povredi :(
rs Djura
Nybegynder
Registreret2013-03-19
rs Rankez >> mandag februar 23 - 17:04
Ok Igore.
Nadam se da smo se razumeli za dobrobit Srpske reprezentacije. Davno sam vodio reprezentaciju Tunisa koja je tada imala samo 4 aktivna juzera i sa tako malom bazom igrača sam se plasirao na svetsko prvenstvo ispred Obale slonovače koju je vodio Vincent (tvorac igre) i Nigerije koje su bile neuporedivo jače na papiru (prvo mesto u Africi ne znači direktan odlazak na WC).
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-tn/forum/1?topic=303&posts=7

Samo pametno sklapaj kockice i maksimizuj verovatnoću da se rezultat razvije u tvoju korist i Srbija će se plasirati na WC. Zapamti da moraš ulaziti u kvalifikacione mečeve sa 100% kondicijom. Srećno!
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs Igorjov >> torsdag februar 26 - 20:45
Hvala Rankez, razumeli smo se, daću sve od sebe.

Ako imate neke igrače za koje mislite da su dovoljno dobri za reprezentaciju, a trenutno nisu u njoj, postavite ih na ovoj temi, pa ću ih uvrstiti u tim, pošto se sad ponovo pravi selekcija.
rs Igorjov
Nybegynder
Registreret2013-07-29
rs Rankez >> fredag juli 24 - 08:14, Rettet fredag juli 24 - 08:30
Plasirali smo se direktno na evropsko prvenstvo kao najbolja drugoplasirana selekcija. Norveška je bila prva u grupi, sa njima smo igrali 0-1 i 1-1, jednostavno nisam našao način da zaustavimo Bossen-a koji je strašno krilo. Kada se tome doda da im špicevi imaju scoring preko 5,5 i da ih vodi veoma iskusan menadžer Lied, onda je realno da Norvežani budu tu gde jesu. Bosanci imaju jaku selekciju ali su totalno podbacili, oni su za mene najveće iznenađenje. Mi smo sa druge strane prodali bodove protiv Čeha međutim kada se sve sabere do juče su Srbiju punili sa po 4-5 golova a sada posle samo jedne sezone idemo direktno na EP. Ipak treba biti realan, u ovom momentu mi nemamo šta da tražimo na EP, dosta skilova nam fali da bi bili u rangu sa najjačim evropskim selekcijama. Neviđen uspeh bi bio da prođemo grupnu fazu i za to nam je potrebno dosta sreće a sve preko toga je isključivo mašta a ne realnost.
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs Rankez >> fredag august 28 - 13:21
Ispali smo u četvrtfinalu. Jedan minut nas je delio od prolaska u polufinale. Primili smo izjednačujući gol u 90om minutu. U produžecima smo primili još jedan gol iz kornera.

Škotska - Srbija 3:2 (posle produžetaka)
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs Rankez >> torsdag oktober 29 - 11:36
Plasirali smo se direktno na svetsko prvenstvo.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/tournament-14318/qualification
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs Djura >> torsdag november 26 - 06:58
Zna li se ko su kandidati za selektora?
Dva puta sam razmišljao da se kandidujem pa sam odustajao:)
rs Djura
Nybegynder
Registreret2013-03-19
rs Rankez >> mandag december 7 - 16:04
Jbg bzvz smo izgubili prvi mec. Mnogo nam nedostaje DCM Boberic sa duelingom 4,5+... prosto je neverovatno da ga sistem nije stavio na reprezentativnu shortlist. Kada se tome doda da se penzionisao CD iz Dalasa koji je jedini imao vrhunski nabudzenu taktiku onda je realno da nam je odbrana mnogo slabija nego na Evropskom prvenstvu. Takva odbrana je peglala sto nemamo vrhunskog GKa a sada to vise nije moguce.
Bez obzira na rezultat posle WC se povlacim iz rep. Nemam zivaca vise.
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15
rs Rankez >> fredag februar 5 - 11:30, Rettet fredag februar 5 - 13:18
Danas igramo odlučujuću utakmicu protiv Bosne. U pitanju je krajnje prosečna reprezentacija koju smo redovno dobijali u prethodnom periodu.

Selektore, da li postavljaš taktiku ili to sistem radi automatski?
rs Rankez
Nybegynder
Registreret2013-03-15