Forum: Polnisch rss-feed

Dies ist das Hauptforum für Diskussionen auf polnisch. Wenn du hier postest musst du diese Sprache nutzen. Posts in anderer Sprache werden möglicherweise entfernt ohne Vorwarnung. Dieses Forum nutzt Unterabschnitte für Posts mit unterschiedlichsten Themen. Poste Bugs im Bugs-Abschnitt und nimm dir etwas Zeit um zu schauen wo welche Posts hingehören.

Polnisch >> Fragen

SKLEP KLUBOWY (2)

pw Su >> sonntag mai 12 - 07:15
Na początku chciałem potwierdzić czy rzeczywiście jak ma się 2 poziom stadionu to można max 2 poziomy sklepu klubowego wybudować tak? A teraz opłacalność tej inwestycji - przy maksymalnej ilości widzów na 2 poziomie stadionu 1.500 za każdego dostane 3$ czyli 4500$ za mecz a koszt utrzymania to 4995$. Pytanie czy opłaca się przepłacać za to kosztem większej ilości fanów. Co dostaje za te 200
kibiców tygodniowo + max 900 na mecz? czy to jest dodawane do mojej popularności?
pw Su
Neuling
registriert2013-04-23
pl Anomander >> sonntag mai 12 - 07:29
Tak, poziom stadionu ogranicza poziom sklepu jak i cateringu.

Każdy dodatkowy kibic przekłada się na popularność drużyny, a im masz jej więcej tym szybciej zdobywasz nowych kibiców dzięki temu więcej ich przychodzi na mecze i koło się zamyka.

Sklep klubowy może i jest niezbyt opłacalny na początku ze względów finansowych, jednak bez kibiców nie zapełnisz stadionu. Vincent niedawno pisał, że nie należy zwracać zbytnio uwagi na koszty utrzymania budynków, ponieważ z czasem sponsor nie będzie ich pokrywać - głównym źródłem dochodów w tej grze ma być stadion.

Ja sam jestem już 20 tyś. złotych na minusie, ale nadrabiam to meczami granymi u siebie. Choć w sumie teraz przez te 10 dni stracę trochę kasy z braku meczu ligowych.
pl Anomander
User
registriert2013-03-05