Forum: Polnisch rss-feed

Dies ist das Hauptforum für Diskussionen auf polnisch. Wenn du hier postest musst du diese Sprache nutzen. Posts in anderer Sprache werden möglicherweise entfernt ohne Vorwarnung. Dieses Forum nutzt Unterabschnitte für Posts mit unterschiedlichsten Themen. Poste Bugs im Bugs-Abschnitt und nimm dir etwas Zeit um zu schauen wo welche Posts hingehören.

Polnisch >> Fragen

Biuro (7)

pl Mikro00 >> montag april 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
User
registriert2013-05-22
pl Azmo >> dienstag april 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Neuling
registriert2013-05-11
pl Mirmił >> dienstag august 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
User
registriert2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> mittwoch august 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Neuling
registriert2014-01-02
pl Llukaszenko >> mittwoch august 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
User
registriert2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> donnerstag august 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
User
registriert2015-03-24
cn FC Taijiquan