Forum: Polnisch rss-feed

Dies ist das Hauptforum für Diskussionen auf polnisch. Wenn du hier postest musst du diese Sprache nutzen. Posts in anderer Sprache werden möglicherweise entfernt ohne Vorwarnung. Dieses Forum nutzt Unterabschnitte für Posts mit unterschiedlichsten Themen. Poste Bugs im Bugs-Abschnitt und nimm dir etwas Zeit um zu schauen wo welche Posts hingehören.

Polnisch >> Grundsätzliches

Manipulaci ligowi (18)


pl MAT >> donnerstag dezember 7 - 08:03

https://rockingsoccer.com/pl/football/league-ee.34/level-1/group-1

Przypadkiem dziś trafiłem na manipulantów ligowych :P

pl MAT
User
registriert2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl EGS >> donnerstag dezember 7 - 09:01

https://rockingsoccer.com/pl/football/info/match-12245383

Chyba znam powód :)

pl EGS
User
registriert2013-02-05
pl MAT >> donnerstag dezember 7 - 10:01, Geändert donnerstag dezember 7 - 10:04

Mecz był zacięty do końca. Pewnie im się nudziło i ustawili sobie mecz bez bramkarzy w bramce (inaczej mówiąc kogoś z pola - niechce mi się sprawdzać, ale wynik ładny 17-19) :P

Jakie tutaj ustawianie meczy było - umowili sie tylko na bramkarzy i co będzie to będzie :P

Jakby mecz nie miał wplywu na tabelę to pewnie by to olali a tak decydował o tym kto zagra w eLM. :P

pl MAT
User
registriert2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Llukaszenko >> donnerstag dezember 7 - 12:03

To nieźle :D według mnie powinna być jakaś surowsza kara :) Poza tym stawianie na bramce zawodnika z pola to przesada, lepiej już dać pograć juniorom.

pl Llukaszenko
User
registriert2013-08-28
kz FC Katowice
pl EGS >> donnerstag dezember 7 - 15:51

Dziwne że "system" na to pozwolił . Teoretycznie w lidze nie da się zbyt słabego składu ustawić.

pl EGS
User
registriert2013-02-05
pl Devilpage >> donnerstag dezember 7 - 16:36

Coś strasznego, stała sie krzywda.

pl Devilpage
User
registriert2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl MAT >> donnerstag dezember 7 - 20:41

@EGS

Nie wystawiali słabych, tylko napastnik grał na bramce itp. przekręt. A jak gracz ma 0,05 blokowania i obrońców jest 2/3 z czego 1 góra nominalny to jak miało nie wpadać do bramki jak nie było obrony, a grali prawie podstawowi gracze.

Po prostu większoś graczy nie grała na swoich pozycjach. Jedyna metoda aby oszukać system.

pl MAT
User
registriert2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Katian >> donnerstag dezember 7 - 21:16

Ciekawe, czy jeden z nich miał kontuzję gk, czy jak. Mnie te głupie ograniczenia non stop blokują - powinni to znieść i karać tylko takie przypadki (choć szczerze mówiąc to tutaj nikt się tak do końca celowo nie podłożył, no chyba, że była kontuzja gk, to już co innego).

pl Katian
User
registriert2013-06-16
pl Biały Legion
gq kennym0nkey >> freitag dezember 8 - 00:39

Z tego co wiem to oni zawsze grają bez bramkarzy, jeżeli grają ze sobą w ostatnim meczu w sezonie.

gq kennym0nkey
Neuling
registriert2013-06-19
pl MAT >> freitag dezember 8 - 06:45

@Rip

Z tego co spojrzałem rzeczywiście tak robią. Cóż Vinent uznał to za niezgodne z prawem rockingsoccer i odjął im punkty. Pewnie gość z aktualnej 2pozycji (S34 estonia) się poskarżył, że ustawione było, a jak widać na końcu zawsze tak robili - czyli już taki ich zwyczaj (tradycja). Ale tym razem miało to wpływ na pozycję o walkę o eLM.

pl MAT
User
registriert2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Katian >> freitag dezember 8 - 14:59

Ech Vincente i ta jego sprawiedliwość dla wszystkich...

pl Katian
User
registriert2013-06-16
pl Biały Legion
pl borowiakm >> dienstag dezember 12 - 17:00

chcieli sobie statystyki strzelców podreperować ;-)

pl borowiakm
User
registriert2013-09-24
pl Obra Kościan
pl Tomplus >> sonntag april 18 - 08:46

Minęło kilka lat, czy takie rzeczy zdarzają się wciąż?

pl Tomplus
User
registriert2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Katian >> samstag april 24 - 20:00

Teraz już nie mogą (w teorii), bo są blokady przy tworzeniu składu, co jest swoją drogą wymysłem idiotycznym.

pl Katian
User
registriert2013-06-16
pl Biały Legion
pl MAT >> montag april 26 - 21:11

Blokady tak mi się zdaje działają tylko w rozgrywkach ligowych.

pl MAT
User
registriert2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen