Liga Bulgarien saison 53 [2]

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg STOP >> donnerstag november 22 - 15:56

Пуснал съм всички играчи като ненужни,има няколко които си заслужават.Но и нападателите ми другия сезон ще вкарват много ако играят заедно.Харесвайте си и взимайте на воля.Успех на всички.

bg STOP
User
registriert2014-07-22
bg FC Velbyjd
bg Никола Пашов >> donnerstag november 22 - 20:34

Като намеря време да ги огледам, ще ти пиша

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> freitag november 23 - 20:49, Geändert freitag november 23 - 20:49

Ами, честно казано не знам как можеш да подаряваш играчи. Не съм видял никъде в сайта такава опция. Скъпи са и аз не мога да си ги позволя.

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions
bg STOP >> dienstag november 27 - 10:29

Пуснал съм ги като ненужни за отбора и ако не бркам ще струват по 30% от реалната им цена.

bg STOP
User
registriert2014-07-22
bg FC Velbyjd
bg Никола Пашов >> dienstag november 27 - 12:24

Ок, като се отвори трансферният прозорец, ще ги погледна пак. 

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> dienstag november 27 - 15:13

Те ще бъдат по 30% от цената им, но като започне наддаването и вероятно ще се продадат за по-висока от пазарната им стойност. Наистина има добри играчи, но ще ги вземат отборите с големи финанси. Ще бъде голям късмет ако за някой от играчите не се наддава много и се вземе на ниска цена

bg dvanaise
User
registriert2016-12-16
bg STOP >> dienstag november 27 - 18:57

Ще ги вземе този на който приема,а това ще са само бг-та.Играчите които не успеете да купите отиват вднага в банката и финал.

bg STOP
User
registriert2014-07-22
bg FC Velbyjd
bg dvanaise >> dienstag november 27 - 21:20

Ако не греша, като приемеш офертата на някой отбор, от там играча отива на пазара като всеки друг играч. На пазара всеки може да наддава и не знам можеш ли да контролираш точно в кой отбор да отиде играча. Надявам се някой от по-знаещите да си каже мнението по въпроса

bg dvanaise
User
registriert2016-12-16
bg STOP >> mittwoch november 28 - 10:30

Ако не бъркам аз мога да приемам и да отказвам оферта.

bg STOP
User
registriert2014-07-22
bg FC Velbyjd
bg mo >> donnerstag november 29 - 17:09

Ти когато приемеш офертата, която си получил, играчът отива за 24 часа на пазара и всеки може да наддава за него. Не може играч от един отбор да отиде в друг без да мине през трансферния пазар и всеки да може да наддава за него. За да няма условия за мамене е направено така.

bg mo
User
registriert2013-07-25
bg FC Smunck
bg Никола Пашов >> donnerstag november 29 - 17:33

Аз малко рязко сменям темата - Меден Рудник кърти този сезон. Очертава се чутовна битка за върха между тях и Ботев в последния кръг. 

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> freitag november 30 - 09:35

Смятам че шансовете ми да взема нещо от този мач са по-скоро теоретични. В първия полусезон се възползвах от контузиите и наказанията на противниците ми, сега е време те да се възползват. Защитата ми е пробита отвсякъде и силно се съмнявам да се стигне до мач в който да има някаква интрига

bg dvanaise
User
registriert2016-12-16
bg Никола Пашов >> freitag november 30 - 09:40

Сайтът се бъгна някъде през нощта и мачът ми няма резултат. Дано го оправят скоро. 

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> freitag november 30 - 13:04

Да, снощи пишеше че се местят на нов сървър. Напълно очаквано е днес да имат проблеми. Почти при всяко местенене се получават такива. Твоя резултат вече е ясен.

Само не мога да си обясня как така 4 мениджъра са гледали мача ти на живо при положение че се играе в 3:49 през нощта. Т'ва много откачен народ има да знаеш

bg dvanaise
User
registriert2016-12-16
bg Никола Пашов >> freitag november 30 - 13:45

Част от бъга! laughing Няколко пъти влизах към 6 сутринта и системата го брои за 3-ма мениджъри 

bg Никола Пашов
User
registriert2017-05-03
bg Lions