Liga Estland saison 28

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

Duublid (171)


ee onuelver >> samstag november 11 - 15:44

Viies miki viimasest kuuest käes. Koos 1-2 lisakogemuse võimalusega uuel hooajal. 

Karikat nagu väga ei tahakski võita sest paneb EL teise ringi kus pole jõukohaseid vastaseid loota. Esimeses ringis ju võib üks mäng jopata. JRB Forces juht on kadunud juba rohkem kui nädal ning nüüd tuleb kiruda et pidi mul just kodumänguks tema vastu olema 3 kaitsjat rivist väljas. Ta oskas avavoorus kaotada Permetile ning nüüd on mul temaga võrdsed punktid olnud mõnda aega. Seega on mingi võimalus mul meistritiitli eest võidelda aga pean teda võitma selleks. Ükskord see tiitel mul ära tuleb ning pole võimatu et varem kui arvata osanuks.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sonntag november 12 - 10:01

Praegu tundub Austrias tulevat kõige turvalisem hooaeg üldse: SCR Maul tegi totaalse noorenduskuuri ning on löönud vaid 2 väravat üldse, Liberty avas eile tema vastu alles võiduarve ning kannatab kehvade erioskuste all(0 playmakerit), neist ei kujune ohtu. Pernegg on sama tüüpi ning see Maul oli enne ka klubi kõvade tärnidega, kuid nõrgalt esinev. Ju on see n-ö Austria koolkond, kui sul oli tegu Albaania koolkonnaga, kus püüti kõigile kõike treenida. Ju seepärast ma olengi tärn-kaks kehvemate mängijatega suutnud seal liigas püsida. Kumberg, kes noortega kõvasti mässas, ostis tagasi tõustes omale playmakeri ning üritab suurt nelikut lammutada, kust üks osaline on mõned mehed müünud. Suur nelik sellist puudust omale ei luba. Ma seda viga ei plaani teha, mis sa tegid ja mis võib sulle tänavu tiitli maksta :) muidu võib mul olla varsti allatulek ees.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> samstag november 25 - 21:22

Õnnestus JRB Forces liigamängus ära võita. Küll 3-5-2 ja punase kaarti abil aga koduväljaku eeliseta. Nüüd võib paari päeva tagune šokk kaotus Flamutarilt veel eriti saatuslikuks saada kui keegi veel JRB-lt punkte võtaks. Omal sai küll parim poolik pika vigastuse mis õnnestus nädala peale saada aga eks see teoreetiline tiitel lähegi vigastuste nahka- oli ju kodumänguks JRB vastu mul 3 kaitsjat just vigased. Järgmine eurohooaeg jälle null tulemas Q2 alustamise tõttu. 

Mis viga sa mõtled et ma tegin? Mul polnud lihtsalt enam raha siis et veel üks kaitsja soetada. Vahetasin viimane aken ühe välja ning jõudsin üheks päevaks rahadega miinusesse isegi kuniks vana sai müüdud.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sonntag november 26 - 07:49

Ise sa õpetasid ju misjonärina kohalikele, kuidas mängijaid peaks treenima, et nad nii jubedad poleks, kasvatades omale konkurendi. :D 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sonntag november 26 - 19:08

Ah seda jah. Muidu jälle oleks mu esimene eurohooaeg ära võinud jääda sest siis vaid 3 klubi saanuks. Albaania oli vaat et viimasel kohal. Sellest me oleme nüüd pääsenud mingiks ajaks.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> samstag dezember 2 - 20:20

Simmering lõpetas vahelduseks 9. ja 6. kohtadele seekord 7. kohaga. Kodus kiputi kaotama liialt punkte teise poole klubide vastu ohtrates viikides. 

Huvitav, et Austria tippliigas mängitud hooaegadel pole mul õnnestunud veel kordagi karikas veerandfinaali jõuda ning ka noortekarikas tuli sellelt perioodilt tänavu esimene veerandfinaal. Teises liigas viimast hooaega mängides õnnestus suures karikas jõuda veerand- ja noortes poolfinaali. Noorteliigas traditsiooniline 9. koht, sest üks meeskond on noorte xp korjamises minust veel tükk maad radikaalsem.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> montag dezember 11 - 21:37

Albaania supitirin nüüd kah olemas. Ju aeg tõsiselt meistritiitli äravõtmisele mõtlema hakata. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> dienstag dezember 12 - 04:32

Edu sulle!

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mittwoch dezember 13 - 15:37

Nii kauaks seda Squirrelit oligi. Ostis paar vanameest ja müüs paar ära nüüd klubi jälle omanikuta. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mittwoch dezember 27 - 21:25

Simmering on lõpuks noortekarika poolfinaalis oma 4* värkuga :D Pole paha, kui vanim täna platsil käinu oli 19. Lippmaa oli veel vigane.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> montag januar 1 - 17:55

Põhikonkurent võõrsil 1-0 alistatud. Kui õnnestub vältida mingeid lolle punktikaotusi Flamurtari ja Permeti vastu siis on meistritiitel väga lähedal. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> mittwoch januar 3 - 23:52

Parem kaotada see karikamäng ja võita liigas mõni punkt rohkem. On mingi võimalus et kui liigat ei võida ja karika saaks Flamurtari siis võiks Euroopas natu kergem vastane tulla esimeses ringis kelle vastu ehk võiks punkti saada. CL puhul oht et olen see viimane kes otse 2. ringi satub aga vähemalt siis Albaaniast kõik võetud mis võimalik. 

Jama muidugi et Permeti vastu üks põhikaitsja vigane. Aga ehk võtab jõuga ära kuigi ta mingi muldvana neegri omale kaitsesse ostnud. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> freitag januar 12 - 20:50

Kõik on täiesti putsis ühe armeenia idika pärast kes otsustab lüüa 3 omaväravat hooaja kõige olulisemas mängus ning iga löök mis tema pealt tuli läks ka sisse. Nüüd peab Tirana kellegile KAOTAMA aga kellele? Korra kuus sees käivale Flamurtarile kes minu vastu paneb 442 ja tema vastu 352? Laibahaisulisele Permetile kellele Flamurtari isegi 352ga 5-6 kolli taob? Taktikaliselt nõrgale High Voltagele? 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> freitag januar 12 - 23:58

3 omaväravat ei mäleta minagi, kahe lööjaid on ikka olnud, eriti noorteliigades.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> montag januar 15 - 21:17

Flamurtari robotrivistusest polnud loomulikult Tiranale vastast. Nüüd üritan kaotada niipalju punkte kui võimalik et kukkuda 3. kohale aga küllap feilin ka selles. Pole enam kedagi kes Tiranat ohustaks. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back