Liga Estland saison 59

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

H78 (43)


ee Taavi >> mittwoch februar 14 - 10:05

Level 8 HC, level 3 FA ning lühike pink peabki pea iga mäng keegi viga saama.

Mul sai HC 11-ga samamoodi, mängitad nii liigas kui CLis siis topelt võimalus vigastusteks ning kui lühike pink siis juhtubki et mängitad longshoti kaitsjat ründes hoopis

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> mittwoch februar 14 - 21:35

Ning kui sul HC11 juures oli ka alati otsustavaks hetkeks paar vigast mängijat kindlalt olemas siis on suurt mõtet sinnapoole mul punnitada? Ainult pappi kulub ehituseks ja ülalpidamiseks tükk rohkem.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> donnerstag februar 15 - 16:09, Geändert donnerstag februar 15 - 16:09

Mul polnud pinkigi kus istuda :D

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> freitag februar 16 - 22:58

Hullumeelne päev mängude poolest. Peamine et punktid mõlemast tulid.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sonntag februar 18 - 11:17, Geändert sonntag februar 18 - 12:47

Täna siis Euroopa Liigas ees võtmemängud edasipääsu seisukohalt. 

...

...ning Dünamo poolt täielik häving. Kusjuures High riski kasutas vastane, mitte mina, ometi teeb minu parim ründaja täielikku praaki ja lahmib kahekohalise arvu lööke mööda. 
Teoreetiline võimalus veel on, kui võõrsil Craiovaga resultatiivse viigi saan. Aga selle rivistusega??

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sonntag februar 18 - 16:54

Mul ka nüüd täica puccis. Piisab et on mingi 30+* värku ja Navi tuleks medalile sest talle ei suudeta pealelööke teha.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sonntag februar 18 - 19:41, Geändert sonntag februar 18 - 19:43

Ning Shorter ei saa teisipäevaks terveks. Niigi üritad ühes ja teises mängus mõnele põhimehele liigast puhkust anda, kaotad siin punkte ja lõpuks pead kahes otsustavas mängus ikka ilma mõne põhimeheta olema. 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sonntag februar 18 - 21:35

No vaatab seda värkude värku raisk. Läheb siis läheb pankrotti.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> montag februar 19 - 08:05

Purjus?

ee djdurex
User
registriert2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> montag februar 19 - 14:28

Ja olin küll. Aga värku on ka. 

Olemas muidugi. Eks tema kainus selgub mängudega. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> montag februar 19 - 19:52

Hakkad veel tiitlile mängima temaga. Ning palk teeb kadedaks, mul tahavad mõlemad märksa rohkem, aga lekivad küllalt ning tase on ka kehvem neil.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> dienstag februar 20 - 14:05

Kahe vooruga esimesest viimaseks. Ning viigile mängimine ei toiminud üldse. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> dienstag februar 20 - 19:52, Geändert dienstag februar 20 - 21:28

Otsustavale euromängule vastu siis ilma parima ründaja ning parima poolikuta. Kui meenutada, et ka Taavile tulid vigastused hulgi just mängudeks Valentainiga iga kord, siis on mängumootoril mingi süsteemne plaan Eesti klubide vastu. 

Mäng ise nägi välja kole, aga muud varianti peale mängu tapmise polnud ning see tõi viigi. Nüüd peaks vist teine koht ikka käes olema, kui juhend all ei valeta. 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> samstag februar 24 - 14:59

Lipp-lappadi, nagu Võidu väljaku tuvi, aga on õnnestunud järgmisse ringi jõuda. Õnnestuks sealt ka punktilisa teenida. Ei mäleta, kas korra varem olen sama kaugele kunagi ammu jõudnud või jäin siis esimesse grupijärgsesse ringi pidama. 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sonntag februar 25 - 22:55

Ega viimastel hooaegadel polegi keegi peale Pusa superpõlvkonna kaugemale jõudnud. Kunagi võitis Veenus karika ära ja veel varem oli ka Reinhardil paar sellist hooaega kus ta vist poolfinaali jõudis. Muidu ongi grupijärgsed kaks ringi olnud tavaliselt piir. Leipzigi vastu läheks nüüd vist imet vaja sest CL ringides oligi ta eesmärk vist EL kukkuda. Mis pidi olema nüüd karistatav kui tuvastatakse tahtlik enda väljakukutamine nõrgemasse sarja. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back