Liga Estland saison 59

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

H44 (55)


ee Taavi >> sonntag mai 5 - 04:26

EC finaalis kuidagi...

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sonntag mai 5 - 20:31

Kes kurat selle Alkohoolikute värku vigaseks lõi? Oli vaja nüüd homseks konkurendile kingitus teha kui ise ei saa löökigi postide vahele tehtud...

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> montag mai 6 - 04:00

Igatahes oled hooaja lõpu põnevaks teinud. Ise olen imekombel medalile kobistanud, ei arvanud enne hooaja algust, et noorenduse järel nii kõrgele võiks konkureerida. Pigem olin valmis, et ei pääse Euroopassegi. 

Kusjuures varem ma ei mäleta ühtki Eesti klubi Euroopa Liiga finaalis. Poolfinaalis on küll oldud.

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> montag mai 6 - 11:56

Eilne viik võttis hooaja hästi kokku. Selgelt domineerinud mängudes olen alla jäänud. Tavaliselt tabeli alumise poole vastu ei kaota punkte, kuid see hooaeg on tavaline et mängus on löögid 16-1 ning kaotan 0-1 või jään 1-1 viiki.

Kohati on enda viga, et ei viitsi taktikaga pingutada. Samuti on viga nõrkades ründajates.

Samas.... kaotada stabiilselt meeskondadele, kes on igas liinis nõrgemad.... pole vist ka päris õiglane, isegi kesise taktikaga.

ee Kaarel
User
registriert2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> montag mai 6 - 14:25

Mul oli eelmine hooaeg täpselt sama...ostsin ühe midi juurde et Safa üksi ei pea mässama , andis kindlust ja realiseerimist küll juurde, vähem 0-0 mänge jne

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> dienstag mai 7 - 10:40

Palju õnne Euroopa liiga võidu eest! 

ee Kaarel
User
registriert2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> dienstag mai 7 - 14:27

Hooaja eelsed ootused olid grupist välja saada , mis juhtus ka väga napilt xD Taktikaliselt igatepidi edukas , advanced tacticsi toksisin mõnuga.

Play to win away overrated tugevamate vastu :D Loodad kiire värava lüüa et kaitse boost peale läheks

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> dienstag mai 7 - 15:12

Õnnitlused FC Pusa !

ee plarts
User
registriert2013-02-21
ee FC Veenus
ee Kaarel >> dienstag mai 7 - 16:36

Nõustun, et Play to win on ülehinnatud. Samas ei saa vist kurta. Olen niimodi oma 10 hooaega ELis liugu lasknud ning reitingut kogunud. Ca 1-2 tärni tugevamate vastu. :D

ee Kaarel
User
registriert2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> samstag mai 11 - 05:47

Playoffideks kedagi juurde ei hangi. Kui kukun välja siis läheb rida ätte müüki ja tõstan noori põhisse. Olen arvestanud et halvemal juhul maandun teises liigas miski 6. koha kanti. Kindlasti lähvad Tortilla ja vanad kaitsjad vb Dosti jätan neist, aga Pärnakivi peerumaal lähevad. Rama, Deniau ja Liang ilmselt ka, vb keegi staffi. Jasari koha pealt vaatan kuidas noorte järelkasv ründes on. Nii et neil on mille nimel pingutada. 

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back