Liga Estland saison 59

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

H54 (67)


ee onuelver >> samstag oktober 10 - 20:37

Nu siis arusaadav.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> montag oktober 12 - 13:46

Värku on nüüd olemas. Vaatab edasi ehk mõnd muud positsiooni kah.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> montag oktober 12 - 15:28

Jummel mis hinna eest sa selle kuiviku ostsid :S

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1897240

Ma ei saaks selle eestki 100m

ee Taavi
Community Admin
registriert2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> dienstag oktober 13 - 17:31

Ju on kas raha palju või ei jätkunud närvi oodata hinna edasist langust. Ma pidasin teda oma duublile liiga kalliks pluss tal oli mingi pikk vigastus ka, mille ravi just odav polnud. Ise palkasin duublisse ühe vanakese. Oli kah krõbe hind, aga oli juba 2 underbidi saanud, nii ei jäänud muud üle kui asking price välja käia. Muidu jäänuks valikusse jälle 117+M hinnaga mängijad. Värkude eest küsitaksegi hingehindasid, kuigi oste tehakse üksikuid. Mul oli ees kogukulude limiit, vajasin täiendusi ka mujale nii, et oleks mingigi võimalus uuel hooajal ellu jääda ning staadioni raha ikka alles jääks. 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> dienstag oktober 13 - 22:29

Ega ma mingit 38+ mulda kah ostma hakka kelle väärtus iga hooajaga langeb! See konkureerib teiste tagumiste värkudega ning mõne hooaja veel areneb. 

Ning tuleb veel paar ostu. Hetkel jahin üht poolikut kes ka kindlalt üle 100M ja juba 2 bidi tehtud enne mind. Võimalik et pean asking price välja käima. Ründesse kah kedagi juurde vaja kõvemat. Hommikul oli 5-6 enam-vähem tüüpi 117M eest müügis aga nüüd on sealt odavamaid üksainus järel. Kas tõesti rabati viimastel tundidel kõik ära või ei raatsitud veel odavamaks lasta?

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mittwoch oktober 14 - 04:17

Ilmselt on vanuritest odavam meeskonda üles ehitada. Austriasse tuli mingi hetk hulk hiinlasi ning kuna klubi uus ning keskused pole veel tasemel, korjavadki hunniku 30+ mängijaid kokku. Algusaegadel oli vähemalt vanur palga poolest kallim ülal pidada, kuigi odavalt käes, nüüd on mängijate tase nii palju kerkinud, et palk on tühine osa. Aga siis ei teeni nende müügist midagi tagasi ning peab pidevalt suurt osa mängijaist välja vahetama. 

ee Balthazor
User
registriert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mittwoch oktober 14 - 13:23

Krt mu loodetava pooliku omanik logis viimati üleeile hommikul sisse ning kui homme hommikuks pole sees käinud siis jään tast ilma. Oleks eile vaadanud seda pannuks ehk asking price.

ee onuelver
User
registriert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back