Liga Polen saison 51 [4.2]

Forum: Liga-Forum rss-feed

Diskutiert über eure Liga. Wer ist Favorit auf den Meistertitel? Wer steigt auf/ab? Wie schneidest du im Pokal ab?

Zurück zum Inhaltsverzeichnis

sezon 30. (8)

pl Konrad Wróbel >> dienstag märz 28 - 14:48
Może w tym sezonie trafi się więcej aktywnych na forum managerów.
Jakie macie plany?

Ja podobnie jak w poprzednim sezonie: miejsca 7-10. Nie mam składu na nic więcej na razie. Może za kilka sezonów się to zmieni.

Pozdrawiam.
pl Konrad Wróbel
User
registriert2014-09-19
pl FC Nasi Chłopcy
pl Daniello >> dienstag märz 28 - 17:47
Witam, ja jako że jestem spadkowiczem z 3 ligi licze na szybki powrót do niej :D
pl Daniello
Neuling
registriert2014-06-15
pl Arrow >> dienstag märz 28 - 20:39
Po poprzednim sezonie gdzie jako beniaminek zakończyłem w środku tabeli będę starał się to utrzymać. Na razie nie mam składu ani środków na nic więcej.
Pozdrawiam.
pl Arrow
User
registriert2013-05-22
pl FC Tumnnus
pl Konrad Wróbel >> mittwoch märz 29 - 09:19
@Hazard,

Skoro się nie utrzymałeś to jaki sens tak szybko wracać?
Nie lepiej trochę drużynę podciągnąć?

Ja stawiam na powolny rozwoj, i opieram grę na swoich juniorach.
Liczę, że za kilka sezonów będę gotowy do awansu.

Oczywiście można wybrać krótszą drogę, przez transfery i wypożyczenia, ale wydaje mi się, że na dłuższą metę to się nie sprawdzi.
Niemniej na pewno kiedyś spotkamy się w wyższych ligach :)
pl Konrad Wróbel
User
registriert2014-09-19
pl FC Nasi Chłopcy
pl Daniello >> donnerstag märz 30 - 02:17
Nie utrzymałem się z jednego powodu...olałem ta gre na ponad 2-3 miesiące, logowałem się tylko po to zeby mnie z klubu nie wywaliło, ale pod koniec zeszłego juz sezonu z powrotem zachciało mnie się grać, także zabrałem się ostatnio za klub..i licze że w tym sezonie moi zaczną w końcu grać na miarę swoich możliwości, ale zakładam rownież że awans może się nie udać. W takim razie jak nie w tym sezonie to w nastepnym będzie walczył o jak najwyższe cele.
pl Daniello
Neuling
registriert2014-06-15
pl Cinek >> donnerstag märz 30 - 02:23
Witajcie.

Ja w tym sezonie na awans raczej nie liczę, w poprzednim sezonie zawaliłem na sam koniec zajmują 4 pozycję. Teraz bardziej liczę nie o walkę o awans a o zajęcie miejsca jakoś 5-8.
Skład mam juz trochę za stary więc trzeba będzie się brac ostro za siebie, niestety w tym sezonie nie zrobiłem wielu transferów takze może być mi ciężko.
pl Cinek
User
registriert2013-08-31
pl Konrad Wróbel >> donnerstag märz 30 - 07:38
Ja chomikuję pieniądze. Nie bardzo wiem na co je wydać aktualnie.
Po dwóch sezonach doświadczeń, 2-3 gwiazdkowcy spokojnie starczą na utrzymanie w 4. lidze.
Na razie udaje mi się w miarę płynnie wymieniać graczy starszych (już 28letni wydają się słabsi) na świeżą krew z juniorów, a zespół nie traci na jakości.
Także powoli i do przodu :)
pl Konrad Wróbel
User
registriert2014-09-19
pl FC Nasi Chłopcy
pl KT77 >> montag april 3 - 18:03
Siema siema a ja sie bawie w ta gre jak juz wczesniej pisalem ;) nie zalezy mi na zadnych wynikach czysta zabawa gra hehe
pl KT77
User
registriert2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|