Φόρουμ: Πολωνικά rss-feed

Αυτό είναι φόρουμ για Γενική συζήτηση στα Πολωνικά. Όταν γράφεις μήνυμα σ' αυτό το φόρουμ, υποχρεούσαι να χρησιμοποιήσεις αυτή τη γλώσσα. Μηνύματα σε άλλη γλώσσα μπορεί να διαγραφούν χωρίς προειδοποίηση. Για να αναφέρεις σφάλματα, παρακαλώ γράψε στο αντίστοιχο φόρουμ και πάρε τον χρόνο σου για να βρεις σε ποιο θέμα πρέπει να γράψεις.

Πολωνικά >> Ερωτήσεις

nowa drużyna (13)

pl Llukaszenko >> Πέμπτη Ιούνιος 28 - 15:04

Siemka, mam pytanko, otóż chciałem sobie zmienić klub główny na inny i kiedy wchodzę w dziennik danego klubu to nie mam żadnych opcji, dodam że wczoraj takie miałem. Dodam również, że od dzisiaj mam też nowy klub dodatkowy i chcę wiedzieć czy to przez to czy może coś innego.

pl Llukaszenko
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> Πέμπτη Ιούνιος 28 - 17:24

Drużyny z top 50 rankingu klubowego nie mogą zostać objęte przez innego menedżera. Tylko prawowity właściciel klubu może go objąć ponownie.

pl kamikaze
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-05-10
pl Llukaszenko >> Πέμπτη Ιούνιος 28 - 18:10

@kamikaze
To ja wiem, ale to są klubu które w swoim kraju mają raptem po 300k popularności i dzień wcześniej mogłem normalnie to zrobić tzn. Przejąć klub a teraz nie. A w przypadku mocniejszego bo taki też mam na oku nie jest on w TOP50 :)

pl Llukaszenko
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-08-28
kz FC Katowice
pl MAT >> Παρασκευή Ιούνιος 29 - 06:29

A zwróciłeś uwagę, na którym okienku klubu jesteś aktualnie?

pl MAT
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Llukaszenko >> Παρασκευή Ιούνιος 29 - 10:06

@MAT
Tak cały czas sprawdzam na głównym, jeszcze dwa dni temu mogłem i teraz nie a szkoda mam ciekawy klub na oku który może wkońcu pozwoli przestać mi być tylko 2 drużyną w lidze. :D

pl Llukaszenko
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-08-28
kz FC Katowice
pl Llukaszenko >> Παρασκευή Ιούνιος 29 - 21:38

Temat można zamknąć, już znalazłem problem. 
Problemem był klub dodatkowy, po opuszczeniu go normalnie mogę zmienić team główny na inny.

pl Llukaszenko
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-08-28
kz FC Katowice
pl zmarek >> Παρασκευή Αύγουστος 24 - 17:24

Szukam nowej drużyny - jest gdzieś kalendarz/data kiedy będzie aktualizacja współczynnika klubowego? Wiem z opisu że podczas losowania koszyków - ile dni jest zazwyczaj między ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem?

pl zmarek
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-02-09
pl Nurek >> Παρασκευή Αύγουστος 24 - 19:50

Ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem jakich rozgrywek? Pucharów kontynentalnych? Jeżeli tak, to faza grupowa jest losowana następnego dnia po meczach rewanżowych ostatniej rundy kwalifikacji.

pl Nurek
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-05
pl KS Nurki
pl Asaf >> Κυριακή Δεκέμβριος 23 - 21:43

hej, jak wgl przejąć dodatkowy klub? W dzienniku innego klubu nie mogę przejąć jako drugi tylko zamiast mojego.

pl Asaf
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl wielgachny >> Δευτέρα Δεκέμβριος 24 - 13:08

Może próbujesz przejąć klub top 50

pl wielgachny
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2014-07-30
pl Asaf >> Δευτέρα Δεκέμβριος 24 - 17:39

dobra już ogarnołem.

A mogę wypożyczać zawodników między swoimi klubami czy to zakazane?

pl Asaf
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2017-07-23
lu FC Luxembourg
pl SzpaQ >> Δευτέρα Δεκέμβριος 24 - 21:15

Mozesz

pl SzpaQ
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2014-01-02
pl Wochu >> Δευτέρα Δεκέμβριος 31 - 15:39

Hej. Lepiej mieć dwóch pracowników w akademii czy w bazie treningowej? Ktoś już to analizował?

pl Wochu
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-03-22