Πρωτάθλημα της χώρας Βοσνία και Ερζεγοβίνη Σαιζόν 46

Φόρουμ: Φόρουμ ομίλου rss-feed

Συζήτησε για τον όμιλο σου: Ποιος είναι το φαβορί αυτή τη σεζόν; Ποιος θα ανέβει, ποιος θα πέσει, πώς τα πας στο κύπελλο;

Επίστρεψε στον πίνακα των φόρουμ

Evropska takmičenja (184)


ba muky >> Τρίτη Ιούνιος 4 - 07:59
Čestitam Džidžikovcu i FGR-u! Što se mene tiče, završio sam sa Ligom šampiona, sinoć težak poraz od Retarda iz Danske 6:3. Bez prvog golmana nisam imao šanse. Ima i uzvrat, ali izgubio sam nadu. Nadati se da ću nastaviti u Evropskoj ligi.

Inače, prvi golman mi se povrijedio u utakmici sa Baščaršijom, a drugo poluvrijeme sam odigrao bez golmana na golu. I nisam izgubio.

Nameće se logičan zaključak da je u ovoj igrici bolje igrati bez golmana nego sa rezervnim golmanom.

Dokazi:

1. http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-153951

2. http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-277327
ba muky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
hr EroSt >> Τρίτη Ιούνιος 4 - 13:11
Ovaj igrač koji ti je došao na gol je nerpredvidiv, što znači da će nekad odigrat impresivno, a nekad katastrofa, kad je došao na gol, vjerojatno si imao sreće pa je bio pozitivno nrepredvidiv i dobio puno bonusa, a uz to ima visoka dva obrambena skila, što je isto dosta pomoglo. Još uračunaj umor napadača itd i dobiješ rezultat 1-1 :)

Moje mišljenje
hr EroSt
Νουμπάς
Εγγεγραμμένος2013-02-07
eng 1312 >> Τρίτη Ιούνιος 4 - 13:42
pa da, blocking 1,8 haman ko neki golmani
eng 1312
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-03-20
ba Lobster >> Τετάρτη Ιούνιος 5 - 15:49
FK Džidžikovac ulazi u grupnu fazu Europa Lige!

Pobjedom nad talijanskim predstavnikom, ekipom Al-Kasabe,
sarajevski mahalci su nastavili pisati istoriju. Nakon
osvajanja prvog naslova u Kupu BiH i to u premijernom
izdanju ovog takmičenja, Lobsterovu puleni su dobili puno
povjerenje i u sljedeću sezonu ušli sa gotovo identičnim
sastavom bez ikakvih pojačanja - izuzev onih iz mladog
pogona.

U prvoj utakmici su izvukli povoljnih 1:1, a u revanšu su
Kordićeva dva gola bila dovoljna za pobjedu od 2:1 i zimovanje
u Europi!
ba Lobster
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-18
ba bob333 >> Τετάρτη Ιούνιος 5 - 16:59
Bravo!
ba bob333
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
ba muky >> Τετάρτη Ιούνιος 5 - 18:39, Τροποποιήθηκε Τετάρτη Ιούνιος 5 - 18:39
Čestitke Džidžikovcu! Mislim da ću ti se i ja pridružiti u grupnoj fazi Evropske lige, barem takve informacije imam. Nažalost, ispao sam od danskih Retarda u Ligi šampiona iz dvije dobre utakmice.

Ako ništa drugo, četiri ekipe ostaju u Evropi, dovoljan argument da zamolimo Vincenta da proguramo još koje mjesto koje vodi u Evropu za iduću sezonu. To je moj prijedlog.
ba muky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
ba bob333 >> Τετάρτη Ιούνιος 5 - 20:10
Neka to Ojdanić kao selektor i visoki predstavnik obavi, moj je prijedlog :)
ba bob333
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
eng 1312 >> Πέμπτη Ιούνιος 6 - 15:53
evo grupe izvucene, Dzidzikovac i Unita Kup UEFA (po mom), FK Zeljeznicar i FGR Čempjons lig (po Konjicu). Sretno vam, i bacite ponekad neki izvjestaj, ne mozemo mi ostali pofatati rezultate, desavanja, i tako to...
eng 1312
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-03-20
ba Bandiera >> Πέμπτη Ιούνιος 6 - 16:42
jao debila morali su ponoviti izvlačenje jer je bilo timova iz iste države u istim grupama...i ja naravno prvi put budem u grupi koju mogu proći a drugi put pretešku dobijem...
ba Bandiera
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
ba Butkowski >> Παρασκευή Ιούνιος 7 - 08:01
Željezničar je u Dolini ćupova ugostio FC Beawulf iz Holandije. Povreda prvog iz stoperskog para Yim-Russia, prije ovog meča zadala je mnogo glavobolja menadžeru Plavih, a uzmemo li u obzir utakmice U21 i državni Kup prije ovog meča, problema nije manjkalo. Ipak, Butkowski odlučuje halaliti najmasovnije takmičenje, te se u potpunosti posvećuje Ligi prvaka.
Umjesto Yima priliku dobija Sima Vurnik, na poziciji desnog beka, a ovaj dvadesetdvogodišnjak sjajno se revanširao stručnom štabu. Iako je odbrana Željezničara dva puta loše reagirala nakon kornera Holandeza, te im dopustila da u dva navrata budu u prednosti u ovom meču, igrač utakmice Kevin Hackl sa dvije asistencije, Sten Marinković sa dva pogotka, te pomenuti Sima Vurnik i Florian Chupe sa po jednim, rješavaju ovu utakmicu u korist bh. šampiona.

- "Nisam vjerovao da ću uopšte i dobiti priliku na ovoj utakmici, ali kada mi je jutros trener rekao da se dobro zagrijem i da ću igrati na desnoj strani odbrane, tresao sam se kao prut. Gol posvećujem Vincentu de Boeru, pa nek' nam opet smanji broj klubova u Euro takmičenjima",izjavio je danas raspoloženi Sima Vurnik.

Željezničar već za pola sata igra prvenstvenu utakmicu protiv Kupusara, a u ovom meču definitivno će biti pošteđenih.
ba Butkowski
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
ba Lobster >> Παρασκευή Ιούνιος 7 - 08:22
FK Džižikovac je loše startao u grupnoj fazi EL.
Kao i u ligi, sastav je opet kreirala sekretarica
sa svojom famoznom 4-2-4 formacijom i sa gostovanja
su se vratili sa 3 gola u svojoj mreži i bez ispaljenog
metka.

Statistika pokazuje da su ekipe bile podjednake,
ali poraz od 3 gola razlike vjerovatno znači i smjena
sekretarice. Šta li će na stalne smjene sekretarica
reći gđica Lobsterka, ostaje da se vidi.
ba Lobster
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-18
ba muky >> Παρασκευή Ιούνιος 7 - 08:39
Bravo Butkowski! Neka si utrpao tim holandskim smradovima. Ali, evo vidim, umor je odradio svoje, poraz od Kupusara. Ja sam odigrao nevjerovatnu, više vaterpolo utakmicu, i utrpao ludim Špancima 9 komada. Obećavajuća prva utakmica u Ligi Evrope, ali iznenađujuće malo para. Lobster, naštimaj formaciju unaprijed dva-tri dana. :)
ba muky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09
ba Bandiera >> Κυριακή Ιούνιος 9 - 11:59, Τροποποιήθηκε Κυριακή Ιούνιος 9 - 12:00
FGR je u grupi sa prvakom Rusije sa kojim smo bara bara i sa dvije strašne ekipe jedne od najjačih na igrici,Hapoel Haifa i Manchester United.U prvom kolu gostovali smo u Rusiji ,gubili 0-2 okrenuli na 3-2 i primili ga u stotoj minuti za konačnih 3-3 ,bili smo bolji,šteta.Jutros smo ugostili Manchester i poveli već u 3 minuti ali su izjednačili u 11 i to je bilo to,završilo 1-1.Imali svoje šanse i mi i oni,u zadnjih 15 min mi imali 3 oni nijednu al Bože moj da je neko ponudio bod vjerovatno bi prihvatio.U svakom slučaju 2 boda iz 2 kola,ambicije ostaju iste kao i prije početka a to je treće mjesto i nastavak takmičenja u Evropskoj ligi,ključna bi trebala biti tekma sa rusima na svom terenu.Može se igrati i sa ovim jačim pokazao sam i ja i Željezničar kojem čestitam na dvije uvodne pobjede.
ba Bandiera
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
ba Butkowski >> Κυριακή Ιούνιος 9 - 12:42
Jeben je tempo, domaće prvenstvo mi ispašta zbog avanture u Evropi, ali ta avantura i dalje traje. Prije početka takmičenja nisam se nadao ni tom trećem mjestu, a Boga mi sad već apetiti rastu.

Danas derbi sa Unitom, meni je ekipa skršena, još su i repke morale igrati juče... ipak, svima je tako, nemam pravo na kukanje. Idemo namučiti Mukya.
ba Butkowski
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-08
ba muky >> Κυριακή Ιούνιος 9 - 14:17
Unità pak nema sreće u Evropi. Iako smo u potpunosti nadigrali ekipu SC Houtsnippers, poraz u Holandiji. Tom porazu najviše je pridonijela nova povreda prvog golmana ekipe, koji uspijeva ono što drugi rijetko mogu - povrijediti se u apsolutno svakoj utakmici. Smradac neće nastupiti ni u večerašnjem derbiju, tako da ekipa Željezničara ima dobru šansu da utrpa nekoliko golova. Nadam se samo da napad predvođen umornim Dedićem neće zakazati.
ba muky
Κανονικός χρήστης
Εγγεγραμμένος2013-02-09